بازی Far Cry 6 انقلابی در سری بازی های فار کرای

بازی-far-cry-6

بازی Far Cry 6 انقلابی در سری بازی های فار کرای

بازی Far Cry 6 جدید ترین بازی تولید شده توسط شرکت یوبی سافت می باشد که در بهار سال 2021 میلادی منتشر خواهد شد. این بازی، ششمین قسمت از مجموعه بازی های Far Cry میباشد. Far Cry 6 قرار است برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، Xbox One، Xbox Series X|S و مایکروسافت ویندوز قابل دسترسی باشد.

شما برای این بازی باید از مهارت های جنگی، چریکی و نامنظم برخوردار باشید تا بتوانید دیکتاتوری که بر یارا حکومت میکند و پسرش را سرنگون سازید. یارا بهشت گرمسیری است که در زمان خودش منجمد شده است. آنتون کاستیلو به عنوان دیکتاتور یارا، قصد دارد به هر طریقی ملت و کشور خود را به جلال سابق برگرداند، همچنین پسرش ، دیگو ، قدم های خونین او را در پیش گرفته است. ستم بی رحمانه آنها باعث شعله ور شدن انقلابی شده است.

معرفی-far-cry-6

شما باید رهبری گروه مبارزان گریلا را انجام دهید و برای آزادی بجنگید و از آن دفاع کنید. شعار این گروه، «ما می جنگیم تا ملت خود را از ظلم و ستم یک ستمگر بیرحم آزاد کنیم» میباشد که نشانگر آتش تند این گروه برای رسیدن به آزادیست.

همچنین بعد از سخنرانی کاستیلو که گفت یارا دهه ها پیش یارا بهشتی مرفه بود؛ حالا بار دیگر تحت حکومت من این شکوه باز خواهد گشت و تبدیل به بهشت خواهد شد، گروه مبارزان گریلا بیانیه ایی صادر کرد که چشم انداز آنتوان کاستیلو بهشتی برای خودش است نه برای مردم. ما خودمان بهشتمان را میسازیم.

این قسمت از سری بازی های Far Cry نسبت به قسمت های گذشته داستان بهتری دارد و روایت محورتر است. نکته جالب در باره بازی Far Cry 6 نویسنده آن است. نویسنده این بازی نوید خاوری، نویسنده و کارگردان بازی های ویدیویی، است. این نویسنده در کانادا زندگی میکند و کارنامه ایی درخشان در زمینه بازیسازی دارد. همچنین جانکارلو اسپوزیتو ،بازیگر هالیوود، در بازی Far Cry 6 حضوری پررنگ دارد. باید دید که آیا تجربه ی استفاده از بازیگران در بازیهای ویدئویی میتواند تاثیری مثبت داشته باشد یا خیر.

 

اگه تمایل داری میتونی بازی Far Cry 6 رو از سایت حاجی گیم پیش خرید بکنی تا جزو اولین نفراتی باشی که این بازی فوق العاده رو تجربه میکنند.

far-cry-6

حاجی گیم
ارسال دیدگاه