بهترین کیبوردهای گیمینگ

بهترین کیبوردهای گیمینگ

دیگه اینو فکر کنم که همه میدونن یه کیبورد خوب برای گیمرا خیلی مهمه. کیبوردهای گیمینگ سری کیبوردهای متنوع با قابلت بالان. این کیبوردها نظر و رضات همه رو جلب میکنه. خب اگه دنبال یه کیبورد خوبی من قول میدم این کیبوردها از هر نظر عالیه. ما اینجا بهترین کیبوردهای گیمینگ رو به شما معرفی میکنیم. اینجوری شما اطلاعات هر کیبورد رو میخونین بعد از هرکدوم خوشتون اومد اونو میخرین. متناسب با سلیقه و کارت.

شاید برات جالب باشه: تفاوت کیبورد گیمینگ و کیبورد معمولی

بهترین کیبوردهای گیمینگ کدوما هستن؟

کیبورد تسکو مدل TK 8026

کیبورد تسکو مدل TK 8026
کیبورد تسکو مدل TK 8026

این کیبورد جزو بهترین و ارازن قیمتترین کیبوردهای گیمینگه. این کیبورد با سیم و از طریق پورت USB وصل میشه. کیبورد تسکو 115 تا کلید داره. این کیبورد جلوی مایعات و گرد و غبار مقاومتی نداره. رنگ پس زمینه هم توی کیبورد نیست.

اما بزرگترین نقطه قوتشو توی نرمی و راحتی کلیدا میشه گفت. این کیبورد توی ایران خواهان زیاد داره. اونم بخاطر طراحیشه. میدونی چون این کیبورد برچسب فارسی داره مورد علاقه ایرانیاست. تازه به جزء بازی میتونی توی کارایه دیگه هم ازش استفاده کنی. فاصله بین کلیدها هم مناسبه که کار باهاش رو آسون میکنه.ابعاد کیبورد  437*175*26 میلیمتر و وزنش 504 گرمه.

کیبورد تسکو مدل TK 8021 L

کیبورد تسکو مدل TK 8021 L
کیبورد تسکو مدل TK 8021 L

این کیبورد یکی دیگه از بهترین کیبوردهای گیمینگه. این کیبورد با یه کابل 108 متری از طریق پورت USB وصل میشه. جنس بدنه فلزی و استحکام بالایی داره. یکی از فاکتورایه مهمش نور پس زمینشه یه خوشگلی زیادی بهش میده.

جنس فلزیش باعث میشه جلوی ضربه و وقتی گیمرا موقع بازی خوی وحشی میگیرن استحکام خوبی داشته باشه. یکی دیگه از ویژگیاش اینه که نوک انگشتات عرق نمیکنه. این ویژگیش بعث شده تا گیمر حرفه ایی و نیمه حرفه ایی بخوان ازش استفاده کنن.

درسته که این کیبورد در برابر رطوبت دوام داره اما خب جلوی مایعات و گرد وغبار هیچ مقاومتی نداره. این کیبورد هم از فارسی پشتیبانی میکنه. کیبور تسکو 104 تا کلید داره که با فاصله های خوب قرار گرفتن. یکی از ویژگی های خوب دیگش اینه که اگه از نور پس زمینه اذیت شدی میتونی با یه دکمه خاموشش کنی. ابعاد این کیبورد 42*220*470 میلیمتر و وزنش 400 گرم.

کیبورد تسکو مدل TK 8120N

کیبورد تسکو مدل TK 8120N
کیبورد تسکو مدل TK 8120N

کیبورد تسکو مدل TK 8120N با ویژگی های خاص خودش در خدمت شماست. این کیبورد 104 تا کلید داره که تازه روش برچسب فارسی هم هست. با یه سیم و از طریق پورت USB وصل میشه. این کیبورد یه حرکت باحال زده اونم اینه که کلیدهای میانبر رو بالا گذاشته. اینجوری سرعت کار توی فعالیتایه پرتکرار حسابی بالا میره. نور پس زمینه آبیی داره که زیاد پرنور نیست. البته اثر انگشتت جاش روی کیبورد میمونه.

بدنه کیبورد حسابی با کیفیته که راحت آسیب نمیبینه. البته اینم بگم که جلوی گرد و غبار و مایعات مقاوم نیست. ولی خب با چراغ پس زمینش حسابی خوشگلی میده به کیبورد. این کیبورد فکر کنم همونیه که گیمرا دنبالش بودن. اگه یه کیبورد خوب با قیمت ارزان میخوای این کیبورد عالیه. ابعاد کیبورد 463*189*30 میلیمتره.

شاید برات جالب باشه: معرفی بهترین ماوس های گیمینگ

کیبورد بیاند مدل BK-7100 W

کیبورد بیاند مدل BK-7100 W
کیبورد بیاند مدل BK-7100 W

کیبورد بیاند با یه ظاهر خوشگل و فوق العاده یکی از بهترین کیبوردا شده. چیزی که حسابی نظرتو توی این کیبورد جلب میکنه نور پس زمینشه.  104 تا کلید داره که این کلید نرم و استفاده کردن ازش آسون. تازه صدای کلیدهای کیبورد خیلی کمه که فکر کنم این موضوع خیلی خوبه.

فاصله بین کلیدها هم جوریه که موقع کار کردن اذیتت نمیکنه.  یه ویژگی خوب که داره اینه که در برابر نفوذ مایعات مقاومه. این کیبورد با یه سیم 105 متری و از طریق پورت USB وصل میشه. تازه از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه. به جزء بازی میتونین برای تایپ هم ازش استفاده کنین. ابعاد این کیبورد 432*127*26 میلیمتر و وزنش 400 گرمه.

کیبورد تسکو مدل TK 8013

کیبورد تسکو مدل TK 8013
کیبورد تسکو مدل TK 8013

یکی دیگه از محصولایه خوب گیمینگ کیبورد تسکو مدل TK 8013. جذابیت این کیبورد توی دکمه های گردش که خیلی از نیازاتونو برطرف میکنه. 104 تا دکمه ایی که توی این کیبورد انقدر قشنگ و خوب و فاصله دارن که اصلا اذیت نمیکنن. همین ویژگی به یه کیبورد خوب تبدیلش کرده.

این کیبورد با یه کابل 108 متری با پورت USB وصل میشه. تازه جلوی رطوبتم مقاومه. این کیبورد درسته که نور پس زمینه نداره اما خب نکات مثبت زیاد داره. بخاطر همین این یه مورد فکر نکنم خیلی به چشم بیاد. یکی از این ویژگیای مهم پشتیبانی از زبان فارسیشه. تازه  دکمه های نرم و سبک هم داره.

این کیبورد رو برای همه نسخه های مک میشه استفاده کرد. تمام این ویژگی ها کنار قیمت پایینش. بخاطر همین مورد قبول خیلیا هستش. ابعاد این کیبورد 22*140*445 میلیمتره و وزنش 474 گرمه.

کیبورد لاجیتک مدل K120

کیبورد لاجیتک مدل K120
کیبورد لاجیتک مدل K120

کیبورد لاجیتک یکی از بهترین کیبوردهای گیمینگ. تازه اینم بگم که شرکت لاجیتک کلا همه محصولاش عالیه. تمامی حروف و اعداد این کیبورد شفاف و خواناست. اینجوری خیلی راحت و بدون هیچ زحمتی میتونی روشو بخونی.

این کیبور از زبان فارسی قشنگ پشتیبانی میکنه. تازه وقتی از این کیبورد استفاده کنین متوجه نرمی کلیدهاش میشین. تازه به جزء روان بودنش ، صداشم پایینه. یه چیز خوب توی این کیبورد مقاومتش جلو نفوذ مایعات. البته فکر نکنی میتونی ببریش زیر آب باهاش کار کنی. ضد آب نیست ولی گه چیزی روش بریزه خراب نمیشه.

یه پایه هایی توی این کیبورد هست که میتونی ارتفاعش رو تنظیم کنی. با سیم و از طریق پورت USB وصل میشه. این محصول چراغ پس زمینه نداره. ابعاد این کیبورد 450*155*23.5 میلیمتر و وزنش 550 گرمه.

کیبورد گرین مدل GK 403

کیبورد گرین مدل GK 403
کیبورد گرین مدل GK 403

این یه برند داخلی که لوازم جانبی تولید میکنه. این کیبورد هم برای همین برند. یه کیبورد نظر خیلی از گیمرارو جلب میکنه. کیبورد از طریق پورت USB وصل میشه. 104تا کلید داره که از این 104 تا 19تاش کلید Anti Ghost. این ویژگی برای گیمرا خوبه. چون گیمرا میتونن همزمان چندتا کلیدرو فشار بدن. نگران کار نکردنشم نباشن.

نور پس زمینه داره که میتونی با تنظیمشم کنی. تازه با کلید FN میتونی صدارو بدون اومدن بیرون از بازی صدارو کم و زیاد کنی. ابعاد این کیبورد 480*217*30 میلیمتر و وزنش 884 گرم.

کیبورد تسکو مدل TK 8022

کیبورد تسکو مدل TK 8022
کیبورد تسکو مدل TK 8022

این کیبورد هم جزو بهترن کیبوردهای گیمینگ. این کیبورد کلیدایه نرم و راحتی داره. فاصله کیبوردها هم انقدر خوب هست که اصلا اذیت نشی. کلید FN هم داره. این کیبورد 104تا کلید داره. حروف روی این کیبورد چاپی. از طریق USB وصل میشه. در مقابل نفوذ مایعات مقاومه. جنس کابل هم پلاستیکی که پاره نشه و گره نخوره. اما خب چراغ پس  زمینه نداره. ابعاد کیبورد 441.8*141.7*23.7 میلیمتر.

منابع:

pcgamer

techradar

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
ارسال دیدگاه