راهنمای بازی red dead redemption

راهنمای بازی red dead redemption

بازی Red Dead Redemption یه بازی جذاب و محبوبه که دلیل این جذابیتش محیط های جذاب و عجیب و غریبشه. ما اینجا میخوایم به همه این محیط ها و ویژگی های خاص این بازی بپردازیم. قرار حسابی با این بازی آشناتون بکنیم و حتی اونایی که اولین باره این بازی رو میکنن ، هم بدونن چجوری باید عمل کنن توی بازی.

راهنمای بازی red dead redemption
راهنمای بازی red dead redemption

ربات زنگ زده بازی Red Dead Redemption

توی یکی از ماموریت ها که داری غریبه ایی با اسم A Bright Bouncing Boy رو دنبال میکنی و جلو میری ، توی این مسیر آرتور با یه ربات زنگ زده مواجه میشه. همونطوری که میدونین RDR2 تکنولوژی رو حسابی وارد این بازی کرده تا به جای مواجه شدن با یه گاومیش ، با یه ربات مواجه بشی.

برای اینکه بتونی آدم آهنی داخل نقشه رو پیدا کنی ، اول باید به ربات برسی. بعد از اینکه به آزمایشگاه Brandywine Drop سفر کردی ، آزمایش Drig رو هم باید انجام بدی. بعد از انجام این کار چراغ رو بردارد و دوباره برگرد به همون نقطه کوهستانی تا دوباره بتونی ربات رو ببینی.

اسکلت غول پیکر بازی Red Dead Redemption

این موردی که الان بهش اشاره میشه نمیشه گفت توی واقعیت هستش و از روی شایعات و تصاویری که توی دنیای مجازی بود برداشته شده توی بازی قرار داده شده. هیچ توجیهی برای این اسکلت غول پیکر نیستش. اگه شما تا وسطایه Shann بری توی ناحیه شمالی Strawberry این استخوان هارو میتونی ببینی. ممکن برای اولین بار که دیدی بترسی از اونها. این اسکلت بیشتر شبیه به انسان های غول آسا هستش که شما اینجا میبینین.

راهنمای بازی red dead redemption
راهنمای بازی red dead redemption

مواجهه با KKK در بازی Red Dead Redemption

اگه به سمت دشت ها Southfield برید و اونجا بچرخین ، ممکن نزدیکیایه Rhodes یه سری آدم ببینید که شنل ها سفید پوشیدن. این افراد سفید پوش یه مشعل و یه صلیب که سرش آتش داره در حال انجام یه مراسم هولناک هستن. این آدم ها داشنمند نیستن بلکه آدم های وحشی فرقه Ku Klux Klan هستن. این افراد در واقع در گذشته همبسته به ایالات متحده آمریکا هستن و از سفید پوشتان پشتیبانی میکردند. اینها خطر خاصی برای بازیکن نداره.

قتل زنجیره ایی بازی Red Dead Redemption

توی این دنیایی که پر از کشت و کشتاره ، داخل این بازی هم چندتا قتل زنجیره ایی خشن قرار داره. توی این ماموریت ها سرنخ های زیادی دریافت میکنی. در کنار خط راه آهن که به Citael Rock میرسه ، ابتدا یه پای بریده دیده میشه. بعد یه بدن آویزون از پل میبینی که بغلش نوشته ببین چه کارهایی کردم. توی دهن این آدم به دار کشیده نقشه قاتل زنجیره ایی هست که باید برش داری و برای حل معمات از اون کمک بگیری.

راهنمای بازی red dead redemption
راهنمای بازی red dead redemption

بشقاب پرنده نورانی بازی Red Dead Redemption

کمپانی راکستار همیشه توی بازیاش یه اشاره و قسمتی به موجودات فرازمینی داره و اونارو توی بازی نشون داده. باید بگم توی این بازی خوشبخاته لازم نیست که برای دیده شدن به آدم فضایی ها دست تکون بدی. ابتدا به کابین واقع توی شمال شرقی برو و انبوهی از فرقه گرایان رو که کشته هم شدن پیدا کن. یاد داشت های روی میزشون رو بخون و به سمت اشاره گر حرکت کن و برو. بالای قله یادواره مذهبی رو میبینی.

نوشته های روی اون رو بخون تا دوباره به کلبه برگردی. اونجا یه کمپ بزن و از اینکه آرتور کل شب رو میخوابه مطمئن بشو. بعد از اون وارد کابین بشو. در اونجا حلقه نوری عجیب که رنگ های سفید و سبز هستن رو میبینی. بدو بیرون و دوربینت رو به سمت آسمون بگیر تا موجودات فرازمینی رو ببینی.

راهنمای بازی red dead redemption
راهنمای بازی red dead redemption

هم نشینی با پا گنده ها در بازی Red Dead Redemption

علاقه به افسانه پاگنده از قدیم در راکستار بوده و الانم هستش. از زمانی که یه سری شایعه که تکذیب هم شد از وجود پاگنده ها بخش شد ، این موجودات توی بازی دیده شدن و بخش هایی بودن. این موجودات تو شمال شرقی در غاره Grizzlies West هستن. برای رفتن به اینجا اول باید از دریاچه Calumet Ravine با اسب رد بشی. یه سری پرنده سیاه عجیب شمارو تا رسیدن به مقصد همراهی میکنن. وقتی به اونجا برسی یه هیولا که حسابی دلش پره شروع میکنه باهاتون به حرف زدن و خالی کردن خودش.

هواپیمای کوچک بازی Red Dead Redemption

توی قسمت شمال غربی بازی ، وسط جنگل و نزدیک تپه های سبز یه هواپیمای کوچیک که دست ساز هم هستش سقوط کرده و شما اون رو میتونین ببینین. چیزی که به نظر میرسه فقط بد شانسی کسی هست که این هواپیمای کوچولو رو ساخته و خواسته به پرواز درش بیاره.

راهنمای بازی red dead redemption
راهنمای بازی red dead redemption

محل اصابت شهاب سنگ بازی Red Dead Redemption

کلبه ایی توی شرق این بازی هست که وقتی وارد اون میشی با یه صحنه دلخراش رو به رو میشی. سقف سوراخ شده و یه حفره ایی که ازش دود بلند میشه دیده میشه. کنار این حفره سه نفر که مشخصه با این شهاب سنگ از بین رفتن دیده میشه.

دیگ بازی Red Dead Redemption

توی این قسمت با دیدن دیگ که شبیه دیگ جادو جنبل یاد ساحره ها میافتی. شاید خیلی ها بگن که اصلا اینطوری نیستش. توی نقطه های شمالی اگه به بالای N نگاه کنی Ambarino رو میبینی. اگه به داخل دیگ نگاه کنی چندتا عدد با چندتا چیز چندش میبینی. میتونی این افسون رو بخوری تا چند لحظه بری توی خلصه.

نماد های عجیب بازی Red Dead Redemption

اگه به شمال این بازی بری ، دقیقا زیر ریل راه آهن یه سری حروف مرموز رو مبینی که باید برای حل اونا حس کاراگاهی خودت رو فعال کنی و معمارو حل کنی. برای حل کردن این معما هم باید یه فرایند طولانی رو پشت سرت بزاری. اما خب کلید حل این معماها توی غارها مخفی جاده Ambarino بری.

بشکه سوار بازی Red Dead Redemption

وقتی نزدیک آبشار Dooner Falls میشی حوالی مناطق ساحلی باید کمی پیاده روی بکنی. توی این مسیر که داری میری یه زن با یه قافه بد و وحشت زده میبینی که توی بشکه نداخته شده و غلتانده شده و داره میره.

راهنمای بازی red dead redemption
راهنمای بازی red dead redemption

زن سنگ آسیاب بازی Red Dead Redemption

توی نسخه قبلی یه زنی بود که به جای الاغ به سنگ آسیاب بسته شده بود. حالا به شمال این بازی سفر کن. قرار یه صحنه خیلی بد و دلخراش رو ببینی. توی این قسمت یه اسکلت زن که با طناب بسته شده رو خواهی دید و مطمئنم که حس ناراحتی و عذاب وجوان هم شاید بگیری.

بقایای ماموت در بازی Red Dead Redemption

وارد یه حالتی از عصر یخبندان بشید. وقتی به شمال غربی میری دوتا رودخانه هستش که به همدیگه تلاقی دارن. بین اون دو روخانه بین اون همه برف اسکلت ماموت میبینی که با دیدنشون شاید یاد کارتون عصر یخبندان بیافتی.

آئین قربانی بازی Red Dead Redemption

پاگانی یه سری قیبله افراطی هستن. این افراد به ظهور ادیان الهی اعتقاد دارن. اگه میخوای یه همچین سنت هایی ببینی ،  باید به غرب دریاچه Owanjila بری که یه سری صحنه معروف و البته دلخراش داره.

خانه هابیت ها و شیمی دان بازی Red Dead Redemption

با اسبت به شمال شرقی سفر کن و خونه های بامزه رو ببین. متسفانه باید بگم که به خاطر در کوچکی که این خانه ها دارن ، امکان ورود به آنها وجود نداره اما شاید داخل آنها کسی زندگی میکنه آدم نمیدونه که. در منطقه New Austin یه سری کلبه کوچک هستش. اگه نزدیک این کلبه ها بری توسط مواد شیمیایی و کیمیاگری که داره منفجر میشه.

منابع:

https://www.vg247.com/red-dead-redemption-2-tips-tricks-and-walkthroughs

https://www.ign.com/wikis/red-dead-redemption-2/

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه