راه های خرید پلی استیشن 4

راه های خرید پلی استیشن 4

همه ی حاجی گنگی ها قطعا پلی استیشن 4 رو میشناسن. این کنسول، بهترین و پرفروش ترین کنسول نسل هشتم بود. اولین بار در اواخر سال 2013 میلادی به بازار عرضه شد. بعد ها این کنسول به صورت دو نسخه ی اسلیم و پرو عرضه شد و تقریبا اون کنسول استاندارد تولید نشد.

روش های خرید کنسول PS4 مانند دیگر وسایل الکترونیکی ست. یعنی یا به صورت مجازی از سایتمون میتونید با کمترین قیمت موجود در بازار خریداری کنید و حاجی سعی میکنه در سریع ترین زمان ممکن براتون بفرسته. راه دوم این است که به صورت حضوری تشریف بیاری تا حاجی اول برات تست بکنه بعد هم بهت تحول بده.

روش های خرید کنسول پلی استیشن 4
روش های خرید کنسول پلی استیشن 4

حاجی گیم مفتخره که تمام محصولاتش رو با کف ترین قیمت بازار به شما گنگی های عزیز ارائه میکنه. دست شما برای انتخاب از حاجی گیم کاملا بازه خرید انواع پلی استیشن 5، خرید انواع پلی استیشن 4، خرید انواع ایکس باکس، خرید انواع لوازم جانبی، خرید انواع اکانت قانونی کلی بازی و بسیاری از محصولات دیگه که شماره ش از دست خارجه.

روش های خرید کنسول پلی استیشن 4
خرید پلی استیشن 4

برای اطلاع بیشتر در رابطه با پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن 4 پرو به خرید PlayStation 4 Slim یا خرید PlayStation 4 Pro مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر میتونی به خود سایت پلی استیشن مراجعه کنی.

چگونه برای PS4 بازی تهیه کنیم؟

اما مهم ترین سوال بعد از خرید پلی استیشن 4 اینه که چجوری براش بازی تهیه کنیم. همونطور که میدونید یکی از مهمترین انقلاب هایی که PS4 در زمینه کنسول های بازی انجام داد، این بود که میتواند از نسخه ی دیجیتالی بازی ها پشتیبانی کند و دیگر نیاز به دیسک های فیزیکی نیست.

بازی های مخصوص PS4 به دو صورت دیسک و دیجیتالی به بازار عرضه میشوند که حاجی جفتشون رو داره. برای دیدن دیسک های بازی به عنواین بازی و برای نسخه ی دیجیتالی بازی ها به اکانت قانونی مراجعه کن. نسخه های دیجیتالی در سه ظرفیت در اختیار کاربران قرار میگیرند.

چگونه برای PS4 بازی تهیه کنیم؟
چگونه برای PS4 بازی تهیه کنیم؟

ظرفیت های نسخه های دیجیتالی

ظرفیت یک بازی ها دائما به صورت آفلاین میباشد. در نوع ظرفیت دو شما میتوانید بازی را هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین بازی نمایید. ظرفیت 3 هم که به صورت آفلاینه اما بسیار به صرفه تر از باقی می باشد. ظرفیت 3 بازی به این صورت که اکانتی که به شما داده میشه، به افراد دیگری هم داده میشه و دراصل به صورت اشتراکی با بقیه کاربران استفاده مینمایید.

برای بیشتر بازی ها که بخش داستانی آنها بسیار گیراتر از بخش آنلاین آنهاست، اکانت های ظرفیت سه بسیار به صرفه ترند. بعد از خرید اکانت بازی مورد نظرتون، در تلگرام به حاجی خبر میدی و اونوقته که حاجی Username و Password رو در اختیارت میذاره. اون موقع س که میتونی بازی رو دانلود کنی و ازش لذت ببری.

چگونه برای PS4 بازی تهیه کنیم؟
چگونه برای PS4 بازی تهیه کنیم؟

راه های دیگه برای تهیه بازی

اما اگر نمیخوای هزینه ی زیادی برای بازی ها انجام بدی، میتونی بیاری حاجی یا به روش کپی خور یا به روش اکانت هکی براتون بازی بریزه. البته هرکدوم از این روش ها مشکلات مربوط به خودشون رو دارن.

برای نصب بازی به صورت کپی خور باید نسخه ی سافت وار دستگاهت زیر 6.72 باشه. مشکل نصب بازی به صورت هکی هم اینه که اگر به اینترنت متصل شوید، دستگاه شما به اصطلاح بند میشود و کنسول کلا غیرقابل استفاده میشود. برای اطلاعات بیشتر به مقاله روش های نصب بازی مراجعه نمایید. با این تفاسیر بهترین گزینه برا شما گنگی ها، استفاده از اکانت های اشتراکیه.

اما اگر تمایل به نصب بازی به دو روش بالا رو داری، میتونی به صورت حضوری تشریف بیاری تا حاجی برات هر بازی ایی که میخوای رو نصب کنه.

حاجی گیم
ارسال دیدگاه