قابلیت های حذف شده از نسخه نهایی Cyberpunk 2077

همونطور که میدونید، بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 طی هفته های اخیر ارائه شده و کلی جنجال بپا کرده بخاطر این که اونجور که باید و شاید ظاهر نشده و انتظار ها رو برآورده نکرده. حتی این بازی بعد از تاخیری که خورد برای انتشارش، انتظار ها بیشتر هم شد. ولی بعد از انتشار پر از باگ های ریز و درشت بود که تمام مخاطبان و خریداران رو عصبانی کرد. البته این باگ ها در نسخه ی PC، خیلی مشهود نبود اما در نسخه ایی که برای کنسول های PS4 و Xbox One ارائه شده بود، بسیار قابل مشاهده بود. خب اول یه توضیح کوتاهی درمورد این بازی بدم بعد بریم دوتا از موارد حذف شده را که در تریلر ها مشاهده کردیم ولی در بازی ندیدیم رو براتون شرح بدم.

 

Cyberpunk 2077 بازی ایی نوپا در سبک اکشن و تیراندازیست که در آخر سال 2020 میلادی توسط شرکت  CD Projekt به دنیا عرضه شد. این بازی اولین بار در سال 2012 معرفی شد و سال 2013 اولین تریلر آن نمایش داده شد. بعد از آن بسیاری از گیمرها، انتظار این بازی را میکشیدند که نهایتا قرار شد در 19 نوامبر 2020 ارائه شود ولی حدودا یکماه تاخیر خورد و در 10 دسامبر عرضه شد.

داستان بازی، زندگی شخصیت V است که تازه به قابلیت های درونی اش واقف شده و میخواهد از آنها استفاده نماید. اما در این پادآرمانشهر Night City گروه های مافیایی وجود دارند که میخواهند از قابلیت های او سو استفاده نمایند. بازی Cyberpunk 2077 یک بازی جهان باز میباشد. لذا شما میتوانید هرطور که مایلید رفتار نمایید. میتوانید با مافیا همکاری کنید یا میتوانید با آنها مقابله کنید. در این مسیر بازی، شخصیتی با بازی کیانو ریوز، ستاره ی هالیوود، شما را همراهی و راهنمایی میکند.

حالا که تا حدودی با Cyberpunk 2077 آشنا شدید، میخوام دوتا از مواردی که در نسخه اصلی حذف شده اند رو براتون روشن کنم.

بعد از جنجال های فراوانی که در ابتدای عرضه ی این بازی بپا شد، گیمرها در سراسر دنیا وقت این را پیدا کردند تا در دنیای بیکران Cyberpunk به گشت و گذار بپردازند و رازهای آن را کشف کنند. در این گشت و گذارها و مقایسه با آن چیزهایی که در تریلرها به ما نشان داده شد، دو مورد قابل تطابق نبود یک سیستم قطار درون شهری و دو قابلیت دویدن برروی دیوار.

زمانی که CDPR یا   CD Projekt Red، نخستین ویدیوی گیم‌پلی این بازی را در سال 2018 میلادی منتشر کرد، دیدیم که شخصیت  V، با دویدن روی دیوار با دشمنانش مبارزه می‌کند. اما در نسخه نهایی این قابلیت دیده نمیشود.

مورد دوم که بسیار جالب است درمورد ریل های قطارییست که در بالای شهر نایت سیتی قرار دارند. شاید فکر کنید این ریل ها صرفا برای زیبایی در شهر جا داده شده اند. اما به تازگی ویدیویی در Reddit توسط یکی از کاربران منتشر شده که نشان دهنده ی ایستگاهی ناتمام است. این ویدئو نور امید به کاربران است که شاید قابلیت حمل و نقل با قطار در آپدیت های بعدی فراهم شود.

درنهایت باید منتظر ماند برای آپدیت های بعدی و بیشتر از آنها باید منتظر نسخه PS5 این بازی هم باشیم. حالا اگه توام دلت میخواد توی دنیای بی انتهای Cyberpunk گشت و گذار کنی و به کشف رازهای اون بپردازی، میتونی اکانت قانونی Cyberpunk 2077 رو از حاجی بگیری.

حاجی گیم
ارسال دیدگاه