مدت زمان بازی ghost of tsushima

مدت زمان بازی ghost of tsushima

خب هر بازی برای خودش زمانی داره که اصولا گیمر باید توی اون بازه زمانی بازی رو تمام کنه. البته که این زمانی که به بازی داده میشه ، هیجان بازی رو بیشتر میکنه چون گیمر مجبوره که سرعت عمل و تصمیم گیری خودش رو بالا ببره. یه جورایی میشه گفت زمان بازی باعث میشه تا گیمر با جدیت بیشتری به رد مراحل بازی بپردازن. حالا ما قراره در این مقاله به بازه  زمانی بازی ghost of tsushima بپردازیم تا شما بهتر بدونین که چجوری و در چه زمانی بازی کنین.

مدت زمان بازی ghost of tsushima
مدت زمان بازی ghost of tsushima

زمان بازی ghost of tsushima

زمانی که برای بازی ghost of tsushima در نظر گرفته شده و به گیمر داده میشه در کل 20 ساعت هستش. البته که این زمان برای کسایی که به جزئیات بازی بیشتر میپردازن قطعا بیشتر میشه چون با توجه به جزئیاتی که بازی نداره ، گیمر نمیتونه توی زمان 20 ساعت همه اونها رو تموم کنه. البته که این بازی یه سری ماموریت های جانبی و فعالیت های اضافی که در داستان اصلی بازی هست هم داره. انجام این ماموریت ها و فعالیت ها حین بازی لازمه چون یه سری پاداش ها داره و در روند بازی تاثیر میزاره.

همین موضوع به سادگی میتونه گیمرها رو 30 ساعت یا حتی بیشتر از اون در بازی نگه داره. اینجوری گیمرها ساعت های بیشتری در شهر سوشیما در حال کاوش و گشت و گذار هستن. البته این وسط ممکنه که هرکسی یه مسیری رو برای طی کردن مرحله انتخاب کنه. همین موضوع به زمانی که برای گذروندن اون مرحله میزارین تاثیر میزاره و ممکنه که بازه زمانی رو به طور کامل تغییر بده.

مدت زمان بازی ghost of tsushima
مدت زمان بازی ghost of tsushima

چقدر باید برای بازی ghost of tsushima وقت بزارم؟

پس اگه بخوایم کلی بگیم به شما ، اصل داستان این بازی به 20 ساعت زمان نیاز داره. یعنی این مقدار زمان به شما داده و باید توی این موقع شما بازی اصلی رو تمام کنین. اما خب اگه این وسط ماموریت ها و فعالیت هارو انجام دهید ، خب طبیعی که زمان بیشتری به شما داده میشه. حالا با توجه به بازی شما زمان داده میشه.

توی بازی شخصیت جین ساکای میتونه مثل یه سامورایی محترم با همه دشمنان خودش مبارزه کنه و بجنگه. البته این وسط میتونه مثل یه شبه بشه و ازهمه تاکنیک های مخفیانه و روشمندتری برای مبارزه کردن با دشمن استفاده کنه. خب این شبه شبح بازی کردن باعث میشه تا شما برای انجام آن ، به زمان بیشتری نیاز داشته باشین ، بالاخره مخفی شدن خودش یه تایمی میخواد.

مدت زمان بازی ghost of tsushima
مدت زمان بازی ghost of tsushima

وقتی که شروع میکنین تا بازی رو انجام بدین همون اول یه شکست رو تجربه میکنین. از بعد از اون یه سری راهنمایی هایی برای شما چیده شدن. این راهنمایی به شما کمک میکنه تا به یه سامورایی که توی کار خودش استاده تبدیل بشه. شاید بخوای یه جاهایی به مهارت های جین اضافه کنی ، باید بگم برای انجام این موضوع هم به یه زمان بیشتری نیاز داری و به ساعت بازیت باید اضافه بشه. فقط یادت باشه که قبل آزاد کردن جین از دست مغول ها ، راهنمایه مقابله با مغول ها رو کاملا خوانده باشی تا بتونی موفق بشی.

زیبایی های بازی ghost of tsushima

این رو هم بگم که در حین بازی با محیط های زیبایی هم مواجه میشین. سواکاری روی اسب و گشتن توی سوشیما از مناظر زیبای بازی هستش. اما حواست باشه که غرق این محیط ها و چشم اندازها نشین چون شما یه زمانی داری که باید در اون زمان بازی رو تمام کنی. میتونی از این محیط های عکس بگیری و بعدا نگاشون کنی و به اشتراک بزاری. این بازی دوران کلاسیک کرایتریایی رو به شما نشون نمیده اما ممکنه که خیلی از وقت ها شما اینجوری فکر کنین.

مدت زمان بازی ghost of tsushima
مدت زمان بازی ghost of tsushima

دنیای بازی ghost of tsushima یه دنیای خیلی بزرگ و وسیع هستش. میشه گفت نظیرش توی بازی های دیگه دیده نمیشه. شاید این سوال هم پیش بیاد مگر این دنیا چقد هست؟ نیت فاکس به این سوال با اعداد و ارقامی که داده پاسخ داده است. او گفت بازیکنان با سپری کردن ماموریت های موجود در بازی به بازه زمانی 30 تا 50 ساعت نیاز دارن که این خودش یکی از نشانه های وسیع بودن بازی هست.

با این اوضاع همونطوری که قبلا بهتون گفته بودم ، اگه تصمیم  بر سپری کردن فقط خط اصلی داستان دارین ، خب 20 ساعت زمان هم براتو کافی هست. حالا این وسط شاید تصمیم بگیرین که مخفیانه داستان اصلی رو سپری کنی که یه ذره به زمان بازی اضافه میشه مثلا 20 ساعت میشه 25 ساعت.

اینم بگم که مغول ها در سرتاسر جهان این بازی هستن و با جهانی خالی مواجه نمیشی. این وسط جین هم از یه سامورایی به یه روح تبدیل میشه. کلی تنوع گیاهی  جانوری هم در این بازی میبینین. گله های برفی ، آبشارها ، دشت ها و علفزارها همگی در این دنیای بزرگ دیده میشن. همه جزئیات بازی به بهترین شکل و حیرت انگیز ترین شکل دیده میشه. نقشه بازی پر از آدم و آیتم های مختلف هستش.

خرید بازی ghost of tsushima

خرید اکانت قانونی بازی Ghost of Tsushima برای PS4

خرید اکانت قانونی بازی Ghost Of Tsushima برای PS5 | ظرفیت دو

خرید نسخه فیزیکی بازی Ghost of Tsushima | مخصوص PS4

منابع:

https://www.pushsquare.com/guides/ghost-of-tsushima-how-long-does-it-take-to-beat

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه