مرور جذاب تر بازی ها با هاب های فروشگاهی جدید Steam

مرور جذاب تر بازی ها با هاب های فروشگاهی جدید Steam

هر روزه راجب کنسول های بازی و بازی هایی که بیرون میان ، اخبارهای جدیدی به گوش مخاطبین میرسهو پرداخت به همه این اخبارها شاید کار سختی باشه اما از طرفی دونستن یه سری از آن ه لازمه.

فروشگاه Steam هاب های جذابی ازبازی ها را ارائه داده است. آخرین خبرها و آزمایش هایی که در Steam صورت گرفته نشون میده که یه پیشرفت معنی داری توی ویترین فروشگاه وجود داره.

در واقع آزمایش هایی که در Steam انجام میشه ، یه جور سیستم آزمایشی بتا هستش که برای ویژگی های جدید Steam مورد استفاده قرار میگیره. در این فروشگاه بیشتر ویژگی های کنترل بازی ها و راه کار ها و یه سری توصیه ها راجب آن ها وجود داره که کاربران میتونن از بین آن ها هر کدوم رو که میخوان انتخاب کنن.

اما امروزه یه آزمایش جدیدی در استور هابز انجام شده که در واقع یه جور بازنگری بصری رو داره که مرور رو برای کاربران راحت تر میکنه.

تازه در آن یه چرخ و فلک هم وجود داره که توصیه های غنی رو به کاربران میده. در ضمندر استور هابز ، سیستمی وجود داره که بازی های جدید ، پرفروش و تخفیف خورده را مطابق الگوریتم Steam نشون میده.

شما میتونین به جای اینکه از فهرست بازی ها استفاده کنید ، از چرخ فلک غنی که در مورد هر بازی توضیحات بیشتری داده است استفاده کنید. تازه یه نمایش خیلی بزرگتری از تریلر بازی ها برای شما گذاشته میشه.

شما وقتی به مراکز فروشگاهی بازی ها میرید متوجه این موضوع میشید که اطلاعات و اخبار ها همگی به روز رسانی و توسعه شده اند. رویدادهایی مثل توسعه دهندگان بازی ها ، کتابخانه ها ، فهرست علاقمندی ها به شما نشان داده میشه.

در ضمن ابزاری در این فروشگاهها هست که بازی هارو بر اساس نسخه های جدید ، پرطرفدار ، پرفروش ترین ، رتبه بندی برتر ، مقدار تخفیف ، ویژگی های بازی ، برچسب ها میتوانید برای خود اولویت بندی کنید.

برای اینکه بتونین به جدیدترین فروشگاه های هاب برید ، فقط لازمه که به صفحه جدید Steam Labs برید و بعد به پایین رفته و دکمه پیوستن به آزمایش رو بزنید. این کار باعث میشه تا شما به یکی از جدیدترین مراکز فروشگاهی متصل بشید.

در این فروشگاه ها در وقاع مجموعه ایی از بازی های برجسته با اطلاعات بازی ، برچسب ها ، دلایل توصیه ها و تریلرها هست. بعد از این خبر ها که در بالای صفحه وجود دارن ، فهرستی از بازی ها در پایین است که میتونین طبق علافه مندی خودتون اونارو اولویت بندی کنید.

شما به این اطمینان داشته باشید که در Steam میتونین لیستی از بازی های مورد علاقه خودتون رو ببینید. این کار با انواع فیلترهایی که در فروشگاه هست امکان پذیره.

پس پیدا کردن بازی در این فروشگاه ها همچین کار سختی نیست. مثلا اگه دنباله یه بازی مبتنی بر فیزیک با پایان های چندگانه و البته دو بعدی کمدی هستی ، باید Hoplegs رو بهتون معرفی کنم که در این فروشگاه ها وجود داره.

در آخر باید بگم که فروشگاه Steam در واقع با تمام ویژگی هایی که از بازی ها در اختیار شما قرار میده ، یه ویترین عالی و کاملا به روز پرکارآمد داره.

منبع:

pcgamer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه