معرفی بازی Marvel’s Avengers

بازی Marvel’s Avengers

بازی Marvel’s Avengers

یکی از سری فیلم های پرفروش هالیوود همونطور که میدونید سری فیلم های Avengers یا انتقام جویان هست. اما حالا چند استدیوی بازی سازی دور هم جمع شده اند تا بازی ایی بسازند که شخصیت های بسیار محبوب این فیلم در آن قرار داشته باشند. حالا آنها با بازی Marvel’s Avengers، شخصیت های محبوب دنیای مارول را در دنیای بازی ها وارد کرده اند.

بازی Marvel’s Avengers
بازی Marvel’s Avengers

داستان بازی پس از فاجعه ایی موسوم A-Day رخ میدهد که این فاجعه سبب تخریب نسبتا کامل سانفرانسیسکو شد و موجب ایجاد جمعیت غیر انسانی شد. بعد از این اتفاق گروه انتقام جویان از هم پاشید. در نبود این گروه نجات گر، گروه (Advanced Idea Mechanics (AIM قسم خوردند تا از مردم مراقبت کنند. اما به زودی دست این گروه با فرار یکی از طرفداران جوان گروه  Avengers از دست این گروه مخوف و انتشار اسنادی مبنی بر خیانت این گروه رو شد. با این اتفاق گروه اونجرز باز هم کنار یکدیگر جمع شدند تا با آنها مبارزه کند و صلح و آرامش را به جهانیان عرضه کند.

شما میتوانید به جای هر یک از گروه Avengers این بازی را انجام دهید و به سراسر دنیا سفر کنید و با دشمنان مبارزه کنید و اعتماد مردم دنیا را نسبت به اونجرز بدست آورید قبل از آنکه دنیایی برای نجات باقی مانده باشد. شما میتوانید مردآهنی، کاپیتان آمریکا، بلک ویدو، هالک و یا بقیه ی اعضای این گروه باشید.

بازی Marvel’s Avengers
بازی Marvel’s Avengers

نکته ی بسیار جالب بازی Marvel’s Avengers این است که هیچ کدام از اعضای گروه انتقام جویان شخصیت اصلی نیستند. نه تونی استارک و نه استیو راجرز. نه بروس بنر و نه ناتاشا رمانوف. همه شخصیت های فرعی داستانند. شخصیت اصلی همان نوجوان فرار کرده از دست گروه AIM است که نامش کامالا خان میباشد.

اما نقطه ی ضعف این بازی عدم دقت به جزئیات بازی است. بازی صرفا روایت گر داستانی کلی است و خیلی به آن شاخ و برگ نداده است. اما با این حال خیلی این موضوع به چشم نمی آید و بازی ارزش یکبار بازی کردن را قطعا دارد.

 

شما میتوانید اکانت قانونی بازی Marvel’s Avengers را از سایت حاجی گیم با بهترین قیمت دریافت نمایید.

بازی Marvel’s Avengers
بازی Marvel’s Avengers
حاجی گیم
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه