معرفی بخش های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بخش های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بازی کال آف دیوتی از زمان اولین پخش خود در سال 2003 طرفداران زیادی رو به خودش جذب کرد. این مجموعه بازی ها، در سبک تیراندازی اول شخص شروع به کار کرد. میخوایم امروز یخورده درمورد جدید ترین ورژن این بازی صحبت کنیم.

Call of Duty: Black Ops Cold War جدید ترین قسمت از مجموعه بازی های Call of Duty است که در نوامبر سال 2020 میلادی به بازار وارد شد. این بازی ششمین قسمت از بخش Black Ops و ادامه ایی کامل بر آن است؛ همچنین هفدهمین قسمت از کل مجموعه های Call of Duty است. این بازی در سه بخش سینگل پلیر، مولتی پلیر و بخش زامبی است.بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

داستان بازی در زمان جنگ سرد و در اوایل دهه 80 میلادی رخ میدهد. شما باید به عنوان یک مامور ویژه به دنبال فردی بنام پرسئوس بگردید و مانع او از برهم زدن تعادل قدرت در دنیا شوید. بازی شما را با شخصیت های مهم تاریخی رو به رو میکند. همچنین شما را به فضاهای بسیار جذاب و هیجان انگیز از جمله برلین شرقی، پایگاه های مخفی کا.گ.ب، ویتنام و… میبرد.

در بخش چند نفره شاهد همکاری های بازیکنان با هم هستیم که بدنبال انجام ماموریت ها هستند. در بخش عملکردهای قابل قبول به مأموریت های خارج از عرف و اهداف دور از دسترس، در دنیای واقع بینانه و دنج بپردازید. عملکردهای قابل قبول، در قلب این تجربه چند نفره نهفته است تا تجربه ای بی نظیر اما خالص از Black Ops را با حالت های جدید و روش های بازی ایجاد کند.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

این بخش، احساس کلاسیک Black Ops های چند نقره را به خود جلب میکند و آن را به اوج تازه ایی میرساند. سرعت بالای گیم پلی، بهبودی خودکار، حرکت اپراتورهای زمینی به همراه سیستم های نوآورانه جدید، لحظات سینمایی را زنده می کند و نتیجه آن Black Ops Combat است.

Black Ops Cold War قرار است با پشتیبانی از بازی Cross-Platform و Cross-Generation و همچنین Cross-progress ، زمینه را برای امتیاز Call of Duty فراهم کند زیرا نسل بعدی جنگ جهانی را معرفی می کند.

بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بخشی جدید نیز بنام بخش زامبی به این بازی اضافه شده است. Black Ops Cold War Zombies قرار است که پیشکسوتان و تازه واردان را به سفری جسورانه و دلهره آور که در یک قسمت نمادین از Call of Duty گسترش می یابد ، ببرد. این حالت شامل راه های جدیدی برای پیشرفت، هدایای کلاسیک و زرادخانه ای از سلاح های زامبی دوران جنگ سرد است که به تسلط بازماندگان در لژیون های ارواح کمک خواهد کرد.

 

در نهایت اگه تو ام طرفدار بازیای جنگی به خصوص مجموعه کال آف دیوتی هستی، حاجی این بازی رو به طور خاص بهت پیشنهاد میده و میتونه اکانت قانونی Call of Duty: Black Ops Cold War رو هم بهت بده.

حاجی گیم
ارسال دیدگاه