ساخت قسمت جدید بولی مجدد لغو شد

لغو قسمت جدید Bully

به افتخار دهمین سالگرد انتشار بازی نوستالژی Bully، شرکت RockStar اقدام به انتشار قسمت دوم این بازی تحت عنوان Anniversary Edition برای اندروید و IOS منتشر شد. قسمت اول این بازی در سال 2006 برای پلی استیشن 2 عرضه شد و طرفداران خاص خود را پیدا کرد. همچنین دو سال بعد یعنی در سال 2008 برای کنسول Xbox 360 و Wii ارائه شد.

لغو قسمت جدید Bully

داستان بازی، داستان پسری نوجوان به نام جیمی هاپکینز است که به دلایلی مادرش او را اکنون به مدرسه ایی شبانه روزی فرستاده است. مدرسه Bullworth Academy معروف است هر بچه شیطون و خیره سری را به راه می آورد. اکنون او برای حفظ آبرو و تثبیت جایگاهش در این مدرسه باید مبارزه کند. به همین دلیل به جنگ با معلمان و دیگر قلدرها میپردازد تا بتواند ریاست مدرسه را به دست بگیرد.

لغو قسمت جدید Bully

Bully: Anniversary Edition با همه موارد از نسخه اصلی و همچنین کلاس های اضافی، ماموریت ها، شخصیت ها و موارد دیگر از نسخه Bully: Scholarship Edition همراه است. علاوه بر این موارد، گرافیک پیشرفته با وضوح بالا، نورپردازی بهبود یافته، بافت ها و مدل های شخصیت، و کنترل های طراحی شده برای بازی لمسی. Bully: Anniversary Edition همچنین شامل پشتیبانی از کنترل کننده فیزیکی و همچنین پشتیبانی از Apple Taptic Engine در دستگاه های کلاس iPhone 7 است.

با حالت رقابتی Friend Challenges، دوستان خود را در هرجایی به چالش بکشید. این مسابقات شامل مسابقات رو در رو از کلاس های مختلف و چالش های سبک بازی است. هر بازی کوچک نیز با در نظر گرفتن کنترل های لمسی تغییر می یابد. ببینید چه کسی می تواند قورباغه را در کلاس زیست شناسی سریعتر کالبد شکافی کند، مشکلات کلمات را در کلاس انگلیسی حل کند، به یک سنجاب پرنده کمک کند تا دشمنان خود را با بذرهای موجود در Nut Shots نابود کند و… .

لغو قسمت جدید Bully

Bully: Anniversary Edition همچنین از پشتیبانی کامل Social Club با صرفه جویی های متقابل و کراس پلتفرم پشتیبانی می کند ، در حالی که نسخه iOS از ReplayKit برای پخش جریانی آسان و به اشتراک گذاری در همه دستگاه های A9X و نسخه های بالاتر پشتیبانی می کند. Bully: Anniversary Edition از فروشگاه App و Google Play در دسترس است.

اخیرا شرکت راک استار خبر از لغو ساخت قسمت جدید این بازی داده است و دلیل این عمل را تمرکز بر روی دیگر پروژه هایش نیز بیان کرده است

 

اگه میخوای برگردی و همون بازیایی که با پلی استیشن2 بازی میکردی رو بازی کنی، میتونی اکانت قانونی بازی Bully رو از حاجی بگیری و روی پلی استیشن4 با کیفیتی بهتر امتحان کنی.

لغو قسمت جدید Bully

حاجی گیم
ارسال دیدگاه