5 ایستراگ بازی اسپایدرمن مایلز مورالز

اسپایدرمن-مایلزمورالز-ایستراگ

5 نکته مخفی یا ایستراگ بازی Spiderman miles morales

بازی محبوب spiderman miles morales چندیست که برای کنسول های مختلف ریلیز شده است. طی همین چند وقت هم طرفداران بسیاری رو به خودش جذب کرده.

داستان این بازی در ادامه ی بازی Marvel’s spiderman میباشد. در این قسمت پیتر پارکر، اسپایدر من اصلی، شاگرد خود یعنی مایلز مورالس را پس از اتمام آموزش، در نیویورک رها میکند تا خودش به همراه نامزدش مری جنین به شهری دیگر برود و درآنجا عملیاتی را انجام دهد. حال تمام مسئولیت مبارزه با خلافکاران در نیویورک بر دوش اوست.

اما توی این مطلب قصد داریم به چند ایستر اگ از این بازی اشاره کنیم. ایستر اِگ به نکات و موارد پنهان در پس زمینه می گویند. گذاشتن ایستر اگ شیطنتی است که بسیاری از کارگردانان چه در بازی ها و چه در انیمیشن ها، آنرا انجام میدهند.

  1. مزار کارکتر های معروف:

شما با رفتن به قبرستان واقع در بازی میتوانید قبر هر شخصیتی را که در بازی از دست داده ایید را مشاهده کنید.

اسپایدرمن-مایلزمورالز-ایستراگ

  1. فیلم مردان ایکس

در طول بازی، درون یکی از کپسول هایی که پیدا میکنید، دو بلیط از فیلم مردان ایکس وجود دارد. اما دلیل این ایستر اگ هنوز مشخص نیست.

 

اسپایدرمن-مایلزمورالز-ایستراگ

 

  1. یادبود چادویک بوزمن

یکی از خیابان های شهر نیویورک در بازی به نام این بازیگر فقید که در دنیای مارول نقش Black Panter را داشت.

 

 

اسپایدرمن-مایلزمورالز-ایستراگ

 

 

 

  1. مجسمه Stan Lee

مجسمه ی Stan Lee فقید در نزدیکی رستوران میکس داینر میتوانید پیدا کنید. شاید بتوان گفت اسن لی پایه گذار فیلم های مارول است که در تمام این فیلم ها نقش های کوچکی را بازی کرده است. وی در سال 2018 دار فانی را وداع گفت. آخرین حضور او در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse بود.

 

اسپایدرمن-مایلزمورالز-ایستراگ

 

  1. شعار زندگی سیاه پوستان اهمیت دارد

هنگامی که تمام مراحل این بازی را به پایان برسانید، مرحله ی جدیدی برایتان باز میشود به نام Thank you Spiderman که در این مرحله به گرافیتی بزرگی بر روی دیوار بر میخورید که روی آن نوشته است «Black Lives Matter». این نوشته به مسائل اخیر آمریکا و موج های نژاد پرستی اشاره دارد.

 

اسپایدرمن-مایلزمورالز-ایستراگ

 

اگه بخوای میتونی اکانت قانونی بازی Spiderman miles morales رو از سایت ما دریافت کنی.

حاجی گیم
ارسال دیدگاه