5 نکته برای تازه کاران در بازی Watch dogs: legion

5 نکته برای تازه کاران در بازی Watch dogs: legion

5 ترفند برای نازه کارای و همچنین کهنه کارای Watch Dogs Legion

بازی Watch dogs: legion تازه ترین محصول شرکت یوبیسافت است که ادامه ایی بر مجموعه ی Watch dogs میباشد. این بازی چون به تازگی منتشر شده است، ممکن است بسیار از افراد که میخواهند آن را تجربه کنند، برای اولین بار باشد که این مجموعه را بازی میکنند. توی این مطلب حاجی میخواد 5 نکته ی مهم برای تازه کارها بگه تا بتونید سریع تر به موفقیت در این بازی برسید. اول توضیح کوتاهی در ارتباط با داستان این بازی ارائه می کنیم سپس به بیان نکات میپردازیم.

داستان بازی، لندن آخرالزمانی است که توسط سیستم عاملی کنترل میشود و در اداره ی مملکت به دولت کمک میکند. این سیستم عامل باعث نظارت بر تمام مردم توسط تکنولوژی های مختلف میشود. حالا بسیاری از گروه ها درتلاش برای بدست آوردن آن هستند. بسیاری هم بدنبال مانع شدن از رسیدن آنها به این سیستم عامل هستند.

حالا شما به عنوان یک شهروند لندنی میتوانید به گروه هایی کمک کنید تا به هدف شوم شان یعنی کنترل بر جهان برسند یا میتوانید با گروه های نوع دوم همراه شوید و مانع آنها شوید. همانطور که فهمیدید این بازی یک بازی جهان باز یا Open World است که میتوانید هرکاری که میخواهید انجام دهید. نکته ی جالب در مورد این بازی، انعطاف پذیری آن در برابر انتخاب های شماست.

خب بعد از آشنایی نسبیتون نسبت به این بازی، نوبت به نکات مورد استفاده تون در بازی میرسیم.

1. مخفی کاری: مخفی بودن کارهایتان مهم ترین کلید موفقیتتان خواهد بود. همانطور که گفته شد، در بازی Watch dogs: legion شما هر کاری بخواهید میتوانید انجام دهید. میتوانید در شهر راه بروید و کوچترین موجود زنده ایی را از بین ببرید ولی این موضوع قطعا روی آینده ی شما تاثیر خواهد گذاشت. شارلاتان بازی شاید جذاب باشد اما این عمل باعث عوض شدن دید مردم عموم نسبت به شما میشود و در آینده برای استخدام آنها به مشکل برخورد کنید.

شما میتوانید با کارهایی بسیار کم سروصدا تر به اهداف خودتان برسید از جمله هک کردن و استفاده از ربات ها و… . با این کارها کسی به شما مشکوک نخواهد شد لذا اعتماد مردم نسبت به شما خدشه دار نخواهد شد.

مخفی کاری در whatch dogs

 

2. ساخت تیمی متعادل: مهمترین وظیفه شما، ساخت یک تیم است که در تمام جهات خوب باشد. مسلما شما تنها نمیتوانید همه ی کارها را انجام دهید پس بهتر است افرادی را به خود جذب کنید تا بتوانند خلاء هایی را که وجود دارد را پر کنند. به طور مثال استخدام یک وکیل که بتواند افراد را استخدام یا آزاد کند یا یک پزشک برای درمان مجروح ها، میتواند یک اقدام بسیار متفکرانه باشد. برای پیدا کردن گزینه های مناسب قطعا باید روی استخدام هایتان وقت کافی بگذارید.

ساخت تیم متعادل در whatch dogs
 

 

3. تله گذاری برای دشمنان: هنگام نفوذ به یک ساختمان که نگهبان های زیادی دارد، احتمال مرگ شما زیاد میشود. بنابر این بهتر است سیستم‌های مختلف را هک کنید و با استفاده از ربات عنکبوتی، برای دشمنان تله بگذارید.

این سبک بازی شاید وقت گیر باشد و نیاز به خلاقیت داشته باشد اما بسیار لذت بخش خواهد بود و قطعا ریسک کشته شدنتان را کم میکند.

تله گذاری در واچ داگز
 

 

4. استفاده از ایستگاه های زیرزمینی و حمل و نقل های شهری: برای انجام بعضی ماموریت ها نیاز دارید به مناطق مختلف بروید اما آنها ممکن است بسیار فاصله داشته باشند که طی مسیر حتی با ماشین هم بسیار طول بکشد. پس بهترین راه استفاده از Fast Travel یا سفر سریع است.

ایستگاه های زیرزمینی در واچ داگز

 

5. هک کردن پهباد های بدون سرنشین: این قابلیت که شما میتوانید این پهباد های مخصوص حمل و نقل را هک کنید، بسیار مفید است. برای مثال شما میتوانید برای سفر در شهر از آنها استفاده کنید یا هنگام مبارزه با دشمنان، بار این پهباد ها را روی سر آنها خالی کنید.

هک پهباد ها در watch dogs

 

قطعا بازی Watch dogs: legion میتواند تجربه ایی خوب در سبک بازی های جهان باز باشد. حاجی امیدواره این نکات به دردتون خورده باشه. شما میتونید اکانت قانونی بازی Watch dogs: legion رو با کمترین قیمت موجود در بازار از ما خریداری نمایید.

حاجی گیم
ارسال دیدگاه