بازی Subnautica جدید در مراحل اولیه توسعه است

بازی Subnautica جدید در مراحل اولیه توسعه است

دنیای بازی های ویدئویی هر روز در حال تحول بوده و خبرهایی تازه ای از گوشه کنار اون به گوش میرسه. اما هیچ خبری برای گیمرها بهتر از این نیست که میشنون یه بازی قرار نسخه جدیدش بیرون بیاد.

البته وقتی که این خبر راجب بازی محبوبشون باشه که بیشتر خوشحال میشن و ذوق میکنن. استودیو های سازنده هم همیشه سعی کردن با تولید کردن نسخه هی جدید بازی های ، رضایت گیمرهارو جلب کنن.

این روزا خبری که بین همه داره دست به دست میچرخه راجب بازی Subnautica است. اینجوری که بوش میاد استودیو Unknow Worlds دست به کار شده و میخواد این بازی رو آپدیت کنه.

البته این رو بگم که بازی در مارحل اولیه توسعه به سر میبره و استارت آن خیلی وقته که خورده. علاقه مندان باید همچین یه ذره دیگه منتظر بمونن تا به خواستشون برسن.

توسعه بازی subnautica

از آخرین خبرهایی که به دست رسیده ، مشخص شده که بازی Subnautica در مراحل اولیه توسعه به سر میبره. البته جزئیات زیادی راجب این بازی وجود نداره که بشه راجبش مفصل گفت.

نمیدونیم که قرار این بازی دنباله مستقیم یا اسپین آف نسخه قبلی باشه ، یا کلا داستانش فرق میکنه برای خودش یه بازی کاملا جدید به حساب میادش. این اواخر استودیو سازنده با یه آگاهی استخدام جهت طراحی روایت این بازی ، توجه همه رو به سمت خودش جلب کرد و شک هارو به یقیین تبدیل.

در ابتدای همین هفته بود که با توییتی نیاز خود  به یک طراح روایت رو اعلام کرد ، و خواست تا به صورت دور کار آن ها را در ساخت نسخه جدید این بازی همراهی کند. اینجوری که معلومه انگاری این بازی هیچ ارتباطی با بقیه پروژه های این استودیو نداره و توی یه دنیای متفاوت با بقیه سر میکنه.

انتشار بازی Subnautica

با آگاهی استخدامی که کمپانی منتشر کرد و طراح روایت خواست ، اینجوری معلوم شد که بازی Subnautica حالا حالا قصد منتشر شدن نداره و قرار نیست که به این زودی ها در دسترس گیمرها قرار بگیره.

اینجوری که توی آگاهی استخدام گفته شده ، شخص مورد نظر به گروه اولیه توسعه قرار که ملحق بشه ، و مسیر روایی بازی آن ها را همراهی کنه.

خب این خودش نشون دهنده اینه که بازی هنوز یه عالمه کار داره و باید یه زمان زیاد دیگه ای بهش اختصاص داده بشه تا حاضر و آماده در اختیارگیمرها قرار بگیره.

استودیو Unknow Worlds

استودیوی UnknoW Worlds در واقع ششمین زیر مجموعه شرکت Krafton به حساب میادش که در حال کار کردن است. این کمپانی سال گذشته توسط کرافتون خریداری شده و الان یکی از شاخته های آن به حساب میادش.

این استودیو هم به Striking Distance  ، Bluehole ، RisingWings ، Dreamotion و PUBG اضافه شد و در کنار تمام آن ها قرار گرفت.

البته یه خبر دیگه که راجب کرافتون این روزا توی بازار پیچیده اینه که ، میخواد برای گسترش تجارت خودش به بازار بحث برانگیز NFT هم اضافه بشه و با ورودش یه سرمایه گذاری دیگه بکنه.

منبع خبر: eurogamer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه