بازی Kirby 64: The Crystal Shards به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین اضافه میشود

بازی Kirby 64: The Crystal Shards به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین اضافه میشود

خب آماده هستید تا یه خبر خوب رو بهتون بدم که باعث خوشحالی برخی از گیمرها میشه؟ روی صحبتم با اون دسته از افرادی است که با سرویس نینتندو سوئیچ آنلاین بازی میکنن.

چند وقتی هست که خبر رسیده بازی Kirby 64: The Crystal Shatds به سرویس سوئیچ آنلاین اضافه شده است و به زودی در دسترس شما خواهد بود. از این رو میشه گفت باز توی دنیای بزرگ بازی های ویدئویی یه تغییر و تحول اساسی رخ داده تا یه بار دیگه رضایت گیمرها جلب بشه.

اعلام اضافه شدن بازی Kirby 64 : The Crystal Shards به سرویس نینتندو سوئیچ آنلاین توسط تریلری از سوی شرکت

از آنجایی که شایعه های زیادی راجب بازی ها پخش میشه ، باید بگیم که خبر اضافه شدن بازی Kirby 64 : The Crystal Shards به سرویس نینتندو سوئیچ آنلاین توسط تریلری از سوی خود شرکت پخش شده است.

اینجوری که اعلام شده است این سرویس از تاریخ 2 می که معادل 30 اردیبهشت میباشد در دسترس کاربران قرار میگیرد.

این مجموعه بازی که در سال 2000 برای کنسول های نینتندو سوئیچ 64 عرضه شد ، اولین بازی به حساب می آید که دارای گرافیک کامپیوتری سه بعدی است. البته لازم به ذکر است که گیم پلی بازی هنوز مانند نسخه های قدیمی 2 بعدی هستش.

داستان بازی Kirby 64: The Crystal Shards

داستان کلی بازی Kirby 64: The Crystal Shards در مورد کمک های کربی به موجودات سیاره ی Ripple Star است.

در تمام مراحلی که در بازی وجود دارد ، وظیفه بازیکنان این است که تکه های کریستال را شکسته است برگردانند. این سیاره در سراسر 6 جهان بازی که وجود دارد ، سیاره Dark Matter را که شرور هست شکست میدهد.

در این بازی بازیکن ها به Power Combos مجهز هستند. همچنین کربی با ترکیب توانایی هجومی دشمنان و کمبوهای قدرتمند جدید در این بازی پیش روی میکند. در ضمن شما میتونید تجربه سه مینی بازی Bumper Crop Bump ، مسابقه دوی سرعت و Checkerboard Chase را داشته باشید.

ششمین آثار بازی Kirby 64

بازی Kirby 64: The Crystal Shards ششمین اثر از این مجموعه است که این سری برای نینتندو سوئیچ آنلاین عرضه خواهد شد. این بازی این امکان رو برای بازیکن ها به وجود میاره تا به راحتی آنلاین به این بازی بپردازند.

همچنین قابلیت ذخیره سازی هم داشته و این امکان رو برای گیمرهایی که علاقه دارند فراهم کرده. دو سرویس Expansion Pack + Nontendo Switch Online بالاترین سطح اشتراک را دارند.

چالش های بازی Kirby 64 : The Crystal Shards

این بازی به بازیکنان اجازه میده تا با انجام مراحل و چالش های خاص و قدیمی ، بازیکن ها امتیازهایی به دست بیارند. این امتیازها به شما اجازه میده تا خرید های دیجیتالی داشته باشید.

تمامی چالش های این بازی به اندازه ای هیجان انگیز و دوست داشتنی هست که باعث میشه تمام لحظه هایی که پای بازی هستید لذت ببرید. این نسخه از 30 اردیبهشت در اختیار شما قرار گرفته و میتوانید از فروشگاه تهیه نمایید.

منبع خبر: cnet

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه