اپل در حال بررسی ایده تولید مک بوک تاشدنی ۲۰ اینچی می باشد

اپل در حال بررسی ایده تولید مک بوک تاشدنی ۲۰ اینچی می باشد

هر روز باید منتظر شنیدن خبری جدید از سوی شرکت اپل  باشیم. در واقع میشه گفت که این برند معتبر مدام در حال هیجان زده کردن علاقه مندان خودش است و همیشه سعی کرده است با محصولاتی که تولید میکند به طور کامل رضایت تمامی کاربران را جلب کند.

حال این روزها خبری که بسیار بین کاربران پخش شده و باعث ایجاد شور و شوق در آن ها شده است ، این است که کمپانی اپل قصد دارد تا سال 2025 آیفون جدید خود که تا شدنی است را به بازار عرضه کند.

البته خبر جالب تری که وجود دارد و میشه با اطمینان گفت که هیجان رو در اطراف بیشتر میکنه ، اینه که احتمالا در سال 2026 یا 2027 ، کاربران و علاقه مندان میتونن شاهد عرضه نوت بوک که تا شدنی هم است از شرکت اپل باشند.

گوشی های تا شدنی که قراره وارد بازار بشن

موسسه مشاوران زنجیره ای تامین نمایشگر موسوم اعلام کرده است که  به تازگی به رشد فروش گوشی های تاشدنی که توسط شرکت سامسونگ تولید و عرضه شده اند پرداخته است. از این رو گفته است که گزارش هایی هم از کمپانی اپل برای تولید آیفون تا شدنی داده شده است.

اینگونه که خبر در همه جا پیچیده است احتمال داره تا سال 2025 آیفون تا شدنی وارد بازار شود و این محصول از همین الان هم گرد وخاک به پا کرده. البته اینم بگیم که در همین حین ایده لپ تاپ تا شدنی هم در حال بررسی است.

اول انتظار میرفت که آیفون تا شدنی تا سال دیگه وارد بازار میشه ؛ اما خب طی تحقیق هایی که صورت گرفته ، انگاری این محصول دو سال به تعویق افتاده است. یانگ میگوید که انگاری اپل قصد نداره به این زودی وارد بازار محصولات تا شدنی بشه.

ایده آیفون تاشدنی

قبل از هر موردی باید بگوییم که علاقمندان نباید خیلی منتظر این محصول باشند و آیفون تا شدنی ممکن است که از زمانی هم که گفته شده است بیشتر طول بکشد و زمان ببرد تا تولید و وارد بازار شود.

در گزارش DSCC جالب ترین نکته ای که وجود دارد ، راجب به ایده این محصول است. در واقع باید گفت که اپل این ایده را برای تولید نوت بوک  در سر دارد و شاید این کار را روی نوت بوک انجام دهد.

البته لازم به ذکر است که طبق گزارش جدیدی که داده شده ، اپل در حال مذاکره با تامین کننده ها است. این در حالی  است که این محصول قرار نیست به این زودی ها وارد بازار شود. باید بگیم که شرکت کوپرتینویی این روزها در حال فکر کردن به نوعی دستگاه تا شدنی 20 اینچی است.

عرضه آیفون تا شدنی 20 اینچی

شرکت های بزرگ اندروید با تولی محصولات تا شدنی وارد بازار شده اند و البته به مرور زمان نیز فروش تمامی این محصولات را ارتقاء داده اند. اما شرکت اپل فعلا تصمیم گرفته است که وارد این بازار نشود.

میشه گفت فعلا اپل پروژه محصولات تا شدنی خود را در خفا نگه داشته است و انگاری میخواهد در زمانی کاملا نامشخص از همه محصولات ناب خودش رونمایی کنه.

منبع خبر: 9to5mac

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه