به گفته اپل خبری از‌ آیمک ۲۷ اینچ نیست!

به گفته اپل خبری از‌ آیمک ۲۷ اینچ نیست!

این روزا دنیای تکنولوژی به گونه ای پیش میره که همیشه باید آماده شنیدن خبرهایی باشیم. یه روز خبر میاد که قرار یه برنیدی محصولی تولید کنه که بازار تا حالا به خودش ندیده و حسابی گرد و خاک به پا میکنه.

یه روز دیگه خبر میاد که همون اخبار یه شایعه بوده و از سوی خود برند تکذیب شده است. بیشترین اخباری که از برندها متفاوت پخش میشه ، برای برند اپل هستش. این شرکت موفق که همیشه با محصولاتی که بیرون داده باعث جلب رضایت همه افراد شده ، قلب بازار رو همیشه توی دستای خودش گرفته.

البته علاقه مندان زیادی هم داره که به خوبی از تمام محصولات اپل حمایت میکنن. اما این روزا یه خبر منتشر شده که علاقه مندان رو حسابی ناراحت کرده ، برند اپل اعلام کرده است که از آی مک 27 اینچ خبری نیستش.

تولید آیمک 27 اینچی کنسل است

در گزارش های جدیدی که از این شرکت به دست رسیده است و البته بر مبنای استنادهایی که منابع ناشناس آن ها را پخش کرده اند ، این جوری مشخص شده است که کمپانی اپل قصد نداره که توی خط تولید جدید آی مک هایی با صفحه نمایش بزرگتر تولید کنه و به بازار بفرسته.

اپل که گفته بود قرار آی مک 27 اینچی تولید کنه و به بازار بفرسته ، در یک رونمایی از مک استودیو نشون دادش که خط تولید آی مک هایی با نمایشگر 27 اینچی که از پردازنده های اینتل استفاده شده بود متوقف کرده است.

همین موضوع موجب سردرگمی خیلی از افراد شده است. در واقع باید بگیم که این شرکت به صورت رسمی به وب سایت Ars Techinica اعلام کرد که تولید آی مک 27 اینچی به پایان عمر خودش رسیده و دیگر تولیدی از این محصول انجام نخواهد شد.

شایعه های جدید راجب تولید محصولی جدید

با اینکه اعلام شده است که تولید آی مک 27 اینچی متوقف شده است و قرار نیست که دیگه وارد بازار بشه ، شایعه های جدیدی پخش شده که میگه اپل قرار آی مک های پرو با صفحه نمایش بزرگتر تولید و به بازار بفرسته.

البته این رو هم بگیم که بعضی از این شایعه های به استودیو دیسپلی هم اشاره کرده اند. در کل که باید گفت هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است. راس یانگ که یه تحلیلگر صنعت صفحه نمایش هستش ، گفته که ممکنه تمام این اتفاقات اشاره ای به تولید آی مک پرو جدید باشه.

یه جورایی میشه گفت که این آی مک پرو در واقع یه استودیو دیسپلی هست و امکان داره اواخر سال میلادی به بازار بیادش. در هر صورت بازهم میگوییم هنوز هیچ خبری به طور رسمی اعلام نشده است.

تولیدات برند اپل

طبق گفته های کارشناسان و تحلیل گران صنعت تکنولوژی ، انگاری اپل قرار نیست نسخه بزرگتر این کامپیوتر رو بیرون بده و به همون 24 اینچ اکتفا کرده است. البته از سوی دیگر گفته میشه که اپل در حال توسعه دادن آی مک های پرو هست. در کل که باید بگوییم علاقه مندان به این برند باید منتظر بمانند تا ببینند چه خبرهایی از این شرکت به دستشان میرسد.

منبع خبر: macrumors

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه