آی مک پرو نسل جدید اپل احتمالا در ژوئن 2022 عرضه شود

آی مک پرو نسل جدید اپل احتمالا در ژوئن 2022 عرضه شود

هرچی تکنولوژی پیشرفت میکنه ، کارهای همه افراد با سیستم ها بیشتر میشه. از این رو تمامی کاربرها توقع دارند تا شرکت ها و مخصوصا برند های نامدار و معتبر ، محصولات بهتر و با کیفیت تری رو تولید و وارد بازار کنند.

از این رو میشه گفت که اکثر برندها به دنبال این هستند تا نیازهای کاربران را بسنجن و طبق خواسته آن ها محصولات خودشان را تولید و وارد بازار کنند. یکی از این برند های نامدار شرکت اپل هستش که همیشه با محصولات خوب و با کیفیتی که تولید میکنه ، حسابی توی بازار گرد و خاک به پ میکنه.

این روزها خبر از تولید یک محصول جدید و کارآمد از شرکت اپل ، علاقه مندان رو حسابی به شور و شوق انداخته است. قطعا این محصول شاهکاری دیگر از این برند به حساب می آید.

عرضه آی مک پرو جدید اپل

میدونید که هرچی تکنولوژی پیشرفت کنه ، یعنی وجود یه سیستم خوب از الزامات به حساب میادش. در این بین همیشه محصولات اپل در صدر و اولویت انتخاب هر کاربری قرار گرفته اند.

این روزها خبری که اپل به همه علاقه مندان خودش داده و باعث ایجاد شور و شوق در آن ها شده ، عرضه آی مک پرو نسل جدیدش است. یکی از کارشناسان گفته است که این محصول جدید که دارای صفحه نمایش مینی LED است تا ژوئن 2022 عرضه خواهد شد.

این آی مک پرو که از تراشه های M2 استفاده کرده است بهترین کاربرد رو خواهد داشت و در تمامی کارها به خوبی شمارا همراهی میکند. میتوانید اطمینان خاطر داشته باشید که بهترین عملکرد را خواهید داشت و کارها به خوبی پیش میرود.

نمایشگر آی مک پرو نسل جدید اپل

به گفته و ادعایی که یکی از تحلیلگران بازار نمایشگر داشته ، این آی مک پرو که نسل جدید محصول برند اپل به حساب می آید ، با نمایشگر مینی LED و تراشه های اختصاصی سری اپل سلیکیون تولید شده است.

این نمایشگر کیفیت عالی داشته و تمامی تصاویر رو به خوبی به نمایش میزاره تا بهترین عملکرد رو از خودتون نشون بدید. احتمالا به جای اینکه اواسط و یا اواخر تابستان بیرو بیاد ، تا ژوئن 2022 بیرون خواهد آمد.

راس یانگ گفته است که مدل جدید آی مک پرو شاید نمایشگر مینی LED نداشته باشه ، اما از منابع معتبر شنیده شده است که این محصول حدود 1000 ناحیه نوری و بیش از 4000 چراغ مینی LED داره که در آن استفاده شده و تصاویر رو به خوبی نشان میده.

عرضه آی مک پرو نسل جدید اپل

راس یانگ قبلا گفته بود که آی مک در بهار 2022 قرار است معرفی و وارد بازار شود ، اما این پیش بینی اشتباه از آب در اومد و قرار است که این محصول جدید در ژوئن 2022 وارد بازار شود.

البته این محصول قرار است که در یه کنفرانس بزرگ جهانی توسعه دهندگان موسوم به WWDC رونمایی بشه. این محصول با فناوری عالی که داره و تراشه های خوبی که در آن به کار رفته ، کاملا تمامی امکانات رو در اختیار شما قرار میدهد.

منبع خبر: appleinsider

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه