رونمایی اپل از مک استودیو همراه با مانیتور جدید

رونمایی اپل از مک استودیو همراه با مانیتور جدید

یه سری از شرکت ها و برند ها هستن ، که هر روز با محصولاتی که تولید میکنند باعث میشوند تا حسابی کاربران را شوک کرده و شور و هیجان را در آن ها بیدار کند. یکی از این برندها کمپانی اپل است که هر روز خبری تازه از آن منتشر میشه.

محصولات اپل همیشه در بازار در صدر جدول قرار گرفته و البته که اعتباری بین کاربران دارد که همیشه در اولویت انتخاب ها قرار میگیرد. این محبوبیت هم فقط به خاطر کیفیت و عملکردی است که محصولاتش داره.

این روزها خبری که همه جا پیچیده و همه اون رو شنیدن این است که ، اپل از محصول جدید خودش که مک بوک استریو همراه با مانیتور جدید است رونمایی کرده. بدون شک میتونیم بگیم که این محصول باعث شده تا توجه همه کاربرها به آن جلب بشه.

رونمایی از محصول جدید اپل که مک استودیو همراه با مانیتور جدید است

امسال در اولین کنفرانسی که شرکت اپل برگزار کرده بود ، از مک استودیو خود که محصول جدید با مانیتور متفاوت و پردازنده M1 Ultra است رونمایی کرد. در واقع این مانیتور به کار رفته ، یک نمایشگر ویژه ای است که در محصولات قبلی وجود نداشت.

از یه طرف دیگه پردازنده ای که در این مک استودیو جدید به کار رفته ، از قدرت زیادی برخورد دار هستش که باعث عملکرد فوق العاده محصول شده است. همچنین اگر از نظر ابعاد بخوایم در نظر بگیریمش باید بگیم که دو برابر M1 Max هستش.

البته باید این رو هم بگیم که از نظر ظاهری با نسخه های قبلی خیلی تفاوتی ندارد. این یک روند است که اصولا اپل در محصولاتش داره. تغییرات کم ظاهری ایجاد میکنه اما در عوضش عملکرد آن را حسابی بالا میبره.

تجهیزات اپل مک استودیو با مانیتور جدید

قطعا وجود یه سری پورت ها برای هر دستگاهی الزامی است ، زیرا باعث میشه تا کاربر به راحتی همه کارهاشو پیش ببره. خب کمپانی اپل هم از این موضوع قافل نشده و این خواسته رو به خوبی رفع کرده.

مک استریو با مانیتور جدید همه پورت های مورد نیاز کاربرها را در خود داره. همچنین دارای یه سیستم خنک کننده بوده تا حین کار دستگاه شما داغ نشود. از یه طرف دیگه طراحی کاملا مینیمال داره که از ویژگی های جذاب سیستم به حساب میادش.

از نظر ابعادی باید بگیم که این محصول تقریبا دو برابر مک مینی ها هستن. اما نکته ای که خیلی اهمیت داره ، اینه که از نظر قدرتی حتی از مک پرو هم قوی تر و سریع تر هستن.

ویژگی های مک  استودیو با مانیتور جدید

کار با این محصول تجربه ای جدید را به شما میدهد که با کامپیوترهای دسکتاپ بسیار متفاوت تر بوده است. همچنین مجموعه کامپیوتر های مبتنی اپل سیلیکونی را کامل کرده اند.

این مک استریو از مک پرو که پردازنده های Core i9 در آن ها به کار رفته است هم قوی تر بوده و عملکردی روان را به ارمغان میاره. کنفرانسی که اپل برگزار کرد در هشتم مارس ساعت 10 صبح به وقت آمریکا به صورت دیجیتال بوده است از وب سایت رسمی شرکت بود.

منبع خبر: apple

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه