دستگاه تاشوی 20 اینچی اپل شاید ترکیبی از مک‌بوک پرو و آیپد باشد

دستگاه تاشوی 20 اینچی اپل شاید ترکیبی از مک‌بوک پرو و آیپد باشد

هر روز کمپانی اپل باعث میشود تا علاقه مندان شوکه و البته هیجان زده هم بشن. به خاطراینکه با محصولاتی که وارد بازار میکنه هم یه شوکی به کاربران میده و هم به بازار شوک وارد میکنه.

این روزها حرف از محصول تاشوی 20 اینچی اپل است که انواع و اقسام شایعه هارو راجب اون شنیده ایم. اینجوری که بوش میاد احتمالا ترکیبی از مک بوک پرو و آیپد خواهد بود.

ممکن است که این دستگاه دارای کیبورد فیزیکی و یا صفحه کلید نرم افزاری داشته باشه. هرچند اینجوری که شایعه ها میگه ، احتمال وجود کیبورد فیزیکی خیلی کم است.

شاید برات جالب باشه : آی مک پرو نسل جدید اپل احتمالا در ژوئن 2022 عرضه شود

ادعای جدید شرکت اپل

شرکت اپل هفته گذشته در یک گزارش ادعا کرد که احتمالا در سال 2026 و 2027 یه لپ تاپی تولید میکند که تمام آن نمایشگر با قابلیت تا شدن است. البته این گزارش مورد تایید مارک گرمن از بلومبرگ نیز قرار گرفته است که یه جورایی میشه مهر تایید بر ساخت این محصول دانست.

در واقع این یک نوع دستگاه 20 اینچی تا شو به حساب می آید که کیبورد آن هم میتواند به صورت فیزیکی و هم به صورت نرم افزاری مورد استفاده قرار گیرد. البته اینکه یه کیبورد فیزیکی با قابلیت اتصال برای این دستگاه ، ادعای گرمن هستش.

با این حال منابع بلومبرگ گفته اند که احتمال وجود کیبورد نرم افزاری در این دستگاه خیلی بیشتر است. میشه گفت که یه جورایی اپل از کیبورد فیزیکی و ترک پد به طور کامل در این دستگاه صرف نظر کرده است. به جاش میخواد یه صفحه نمایش بزرگ با قابلیت تا شدن بسازه و در اختیار کاربران قرار بده.

محصول اپل به این زودی ها به بازار نمی آید

میدونیم و درک میکنیم که به محض رسیدن ساخت همچین دستگاهی ، خیلی از علاقه مندان به وجه اومدن و در فکر به دست اوردن این محصول هستن. اما بزارید یه چیزی رو بگیم ، انتظار تولید و عرضه سریع این محصول را نداشته باشید.

میشه گفت این دستگاه حداقل تا سال 2026 قرار نیست که وارد بازار بشه. اینجوری که معلومه انگاری اپل برای سال 2026 حسابی برنامه ها داره. احتمالا در همون بازه زمانی هم میخواهد از این دستگاه خفن خودش رونمایی کنه. تازه شاید عینک و خودرو واقعیت مجازی خودش رو هم به رخ همه بکشه.

طراحی و محصولات اپل

کوپرتینویی ها همیشه با استفاده از فناوری های جدید شیوه های مختلفی را مورد استفاده قرار میدن. افرادی که پتنت های این شرکت را زیر نظر دارن ، میدونن که طراحی محصولات اپل همیشه متفاوت بوده است.

مدت های زیادی میشه که خبرهایی راجب آیفون فولد شنیده شده ، ولی حالا به نظر میرسه که یه طراحی مشابه برای مک بوک در نظر گرفته شده.

در کل که باید گفت علاقه مندان باید منتظر بمانند تا ببینند که اپل چه چیزهایی در سر داره. ولی اینجوری که معلومه باز قرار که حسابی توی بازار گرد و خاک به پا کنه و همه توجه هارو به سمت خودش بکشونه.

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه