بازی جدید استودیو Atulus سال 2022 منتشر میشود

بازی جدید استودیو Atulus سال 2022 منتشر میشود

همیشه بازی های ویدیویی کلی خبرهای جنجالی درست میکنن. خبرهایی که سری هاشون شایعه هستن و ی سریاشون واقعییت دارن. میخوایم امروز راجب یه بازی جدیدی صحبت کنیم که در سال جدید به بازار میاد.

بازی بازا قطعا استودیو Atulus سازنده بازی پرسونا رو میشناسن. این مجموعه خبر از انتشار یه بازی جدید در سال نو میلادی داده. این بازی که قرار است در سال جدید بیرون بیاید ، به نماد Atlus تبدیل شده است.

قطعا این بازی میتواند به راحتی رضایت شما رو به خودش جلب کنه ، و مخاطبان خاص خودش رو داشته باشه.

رضایت مخاطبان از استودیو Atulus

افرادی که در شرق آسیا هستند استودیو Atlus  را به خوبی میشناسن ، چون که این شرکت در کشور ژاپن هستش. یه موردی که خیلی رضایت مخاطبان رو به سمت خودش کشید و موفقیت های زیادی به دست آورده ، بازی محبوب و معروف فرنچاز یعنی Persona هست.

این بازی انقدر قوی و عالی بوده که ناشرها رو مجاب کرد تا این بازی به کشورهای اروپایی و آمریکایی برسه. الان بعد از این که Persona 5 بیرون آمده است ؛ نسخه هایی که از بازی های قدیمی تر مجموعه برای عرضه در نظر گرفته شده است و بیرون اومدن.

حالا باید گفت که چندی پیش نسخه پنجم مجموعه shin Megami Teensei برای کنسول نینتندو سوئیچ بیرون اومد. این نسخه بازی مثل تمامی بازی هایی که از این استودیو بیرون اومد ، توانست رضایت همه مخاطبان خاص خودش رو جلب کنه.

انتشار بازی جدید استودیو Atulus

این استودیو ژاپنی دغدغه ها و مشکلات زیادی دارد ، اما با همه این مشکلاتی که وجود داره ، قرار استودیو Atulus بازی جدید خودش رو در سال جدید میلادی به بازار ارائه بده.

این خبر بازی جدید از آنجایی آمد ، که مجله فامیتسو این اواخر تصمیم  گرفت که با صد استودیو ژاپنی به مناسبت شروع شدن سال جدید میلادی ؛ راجب بازی های جدیدی که قرار است بیرون بدن مصاحبه ایی داشته باشه.

این مجله از استودیو های سازنده خواسته بود که راجب بازی هایی که قرار است توی سال 2022 بیرون بدن ، یه کمی توضیح بدن. به نمایندگی استودیو Atulus ، آقای شینجیرو تاکادا در این مصاحبه حضور داشت و خبر عرضه بازی جدید رو به گوش همه رسوند.

بشنوید نظر نماینده استودیو Atulus راجب بازی جدید

آقای تاکادا نماینده استودیو Atulus راجب بازی جدید که میخوان بیرون بدن گفت :به نظر من سال 2022 سال چالش ها هست. ما قرار است طی همین چندماه آینده بازی رو به بازار ارائه بدیم  که یکی از ارکان استودیو بشه.

از نظر خود ما که این بازی انقدری جذاب هست که بتونه نظر مخاطبان رو به خودش جلب کنه. پس لطفا منتظر این بازی بمونین.

البته این موضوع هم هست که آن ها از مدت ها قبل روند ساخت جدید پرسونا رو شروع کردن ؛ اما از طرفی هم میشه گفت که انتشار این بازی چندین سال ممکن است طول بکشه.

در کل که برای داشتن یه بازی خوب دیگه از این مجموعه ، باید کمی منتظر ماند.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه