نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula

نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula

داشتن وسایل جانبی در کنار سیستم های بازی از واجباتی است که برای گیمرها از نون شب هم بیشتر اهمیت داره. به خاطرهمین همیشه دنبال اینن تا هر وسیله ای که میخوان رو بهترینش رو پیدا و تهیه کنن.

یکی از لوازم پر مصرف در بین گیمرها ماوس است. در واقع میتوان گفت که نصف عملیات ها موقع بازی یا برای شروع بازی با ماوس انجام میشه. اما خرید ماوس خودش یه سری دردسرها داره ، که چجوری از بین این همه مدلی که توی بازار هست یدونه خوبش رو انتخاب کرد.

ما در این مقاله سعی داریم تا یه ماوس خیلی خوب و کارآمد به گیمرها معرفی کنیم تا از سردگمی درشون بیاریم. ماوس گیمینگ aula یک گزینه بسیار عالی که میتونه توی همه لحظه های بازیت همراهیت کنه و تنهات نزاره. ماوس های برند aula ویژگی هایی دارند که تمامی نیازهای شما رو رفع میکنند.

بررسی ماوس گیمینگ aula

نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula
نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula

طراحی ماوس گیمینگ aula

اولین موردی که همیشه گیمرها به سراغ آن میروند طراحی محصولات است. ماوس گیمینگ aula در این مورد به خوبی عمل کرده است. تمامی ماوس های این برند دارای طراحی اورگونومی بوده که برای استفاده ساعت های طولانی بسیار مناسب هستند.

این ماوس ها کاملا خوش دست بوده و به راحتی زیر دست هر کاربری جا خوش میکنن. از سوی دیگر قرار گیری کلید ها به گونه ای بوده که کاملا زیر انگشتان شما قرار میگیرد. اینجوری موقع بازی کردن خستگی کمتری سراغتون میاد.

درسته که ماوس های گیمینگ aula در حین سادگی از زیبایی و ظاهری عالی برخوردار هستند ، اما برای اینکه جذابیت آنها از اون چیزی که هست بیشتر بشه ، از قابلیت نورپردازی RGB استفاده شده است. در ضمن گفتنی میباشد که لگوی برند به خوبی و در بهترین موقعیت در تمامی ماوس ها قرار گرفته.

کلیدهای ماوس گیمینگ aula

در هر مدل از ماوس گیمینگ aula کلیدهایی به کار رفته است. یعنی به اینگونه است که یک مدل  ممکن است هفت کلید و مدل دیگری پنج کلید داشته باشد. شما با توجه به نیاز خود از بین آنها مناسب ترین گزینه را انتخاب مینمایید.

اما به طور کلی دو کلید چپ و راست و اسکرول وسط در همه مدل ها وجود داره. حالا با توجه به مدل ها کلید ها دیگر در بغل ماوس قرار میگیرند. در مجموع در ماوس های گیمینگ aula طراحی به گونه بوده که همه کلید ها زیر دست گیمر قرار میگیرند.

در ضمن در بعضی از مدل ها کلیدها قابلیت برنامه ریزی داشته و شما میتونید مطابق با نیاز خودتون تعیین کنید که هر کلید چه عملیاتی را انجام دهد. اینجوری سرعتتون توی بازی بالا میره و میتونید با یه اشاره کوچیک دستوراتتون رو به انجام برسونید.

نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula
نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula

 نرمی و سرعت کلید های ماوس گیمینگ aula

سرعت یکی از مهم ترین مواردی بوده که برای گیمرها از اهمیت خیلی زیادی برخوردار هستش. ماوس گیمینگ aula در این مورد هم به خوبی عمل کرده است و سرعت بسیار بالایی دارد.

در واقع این سرعت بالا به دلیل نرمی و راحتی کلید های به کار رفته است. تنها کافیه که شما یه اشاره کوچیک به ماوس کنید تا در سریع ترین حالت ممکن دستورتون انجام بشه.

از سوی دیگر ماوس های aula در کمترین بازه زمانی کارها را انجام میدهند. همچنین دارای حساسیت بسیار بالایی بوده اند که باعث میشود با یک اشاره شما کارها پیش برود.

به طور کلی بخواهیم بگوییم نرمی کلیدها باعث شده است تا هم سرعت شما موقع بازی بالا بره و هم از خسته شدنتون جلوگیری میکنه. میتونیم به جرئت بگیم که تجربه ای که با ماوس های گیمینگ aula دارید رو با هیچ محصول مشابه دیگه ای نمیتونید داشته باشید.

سبکی و استاندار بودن ماوس گیمینگ aula

اگر ماوس سنگین باشد هرگز زیر دست شما به خوبی حرکت نمیکنه. همچنین اگر دارای سایز و ابعاد بزرگی هم باشه زیر دستتون به خوبی قرار نمیگیره. ماوس گیمینگ aula هیچ کدوم از مشکلاتی که گفته شد رو ندارن.

در واقع این ماوس دارای اندازه و ابعاد کاملا استانداری بوده اند که به خوبی زیر دست هر کاربری کوچیک و بزرگ قرار میگیرن. این ماوس ها کاملا استاندارد بوده و در حین استفاده انگشتان شما به همه کلید ها دسترسی داره و با یه اشاره میتونید کارتون رو انجام بدید.

شاید همه فکر کنن به خاطر وجود کلید های زیادی که دارن و طراحی خاصشون وزن این ماوس های سنگین است. اما باید بگیم که این طرز فکر اشتباهه و وزن سبک ماوس های گیمینگ aula باعث شده تا زیر دستتون به راحتی حرکت کنه. اصلا با یه انگشت میتونید این ماوس هارو حرکت بدید.

نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula
نقد و بررسی ماوس گیمینگ aula

قابلیت نورپردازی RGB در ماوس گیمینگ aula

همه مدل های ماوس گیمینگ aula به گونه ای طراحی شده اند که در حین سادگی زیبایی خاصی دارند. اما شرکت سازنده برای اینکه جذابیت آنها را بیشتر کند از قابلیت نورپردازی RGB استفاده کرد است.

شما هر کدوم از مدل های ماوس گیمینگ aula رو انتخاب کنید ، نورپردازی در آن به کار رفته است. یکی دور ماوس ، یکی قسمت بالایی ، یکی روی آن ، زیر دکمه ها ، زیر ماوس و …..

در هر صورت باید بگوییم که این نورپردازی در به حدی زیبا هست که نظر هرکسی رو میتونه جلب کنه. همچنین در برخی از مدل ها قابلیت تغییر دادن حالت نورها هم وجود داره و میتونید مطابق با سلیقه و اتاقتون تنظیمش کنید. به طور کلی که خودتون رو آماده کنید که این ماوس ها اومدن تا حسابی بین شما دلبری کنن.

نتیجه گیری

اگر بخواهیم نگاهی کلی به ماوس گیمینگ aula بیاندازیم باید بگوییم که این ماوس ها دارای عملکردی فوق العاده هستند. اگر شما به دنبال یک محصول خوب برای لحظه هایی که بازی میکنید هستید ، این محصولات میتوانند گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب باشند.

همچنین به غیر از کارایی خوبی که دارند ، دارای ظاهری زیبا نیز میباشند که نظر هرکسی رو به خودشون جلب میکنه. شما با ماوس های گیمینگ aula میتونید تجربه ای شیرین داشته باشید. در ضمن این رو هم بگیم که این ماوس ها از دوام و مقاومت بالایی برخوردار هستند ، از این رو یه همراه و دوست همیشگی برای خودتون دارید.

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه