بازی Bugsnax برای پلتفرم های بیشتر در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد

بازی Bugsnax برای پلتفرم های بیشتر در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد

کمپانی های سازنده بازی ها برای اینکه بتونن توقع گیمرها رو برطرف کنن و از یه طرف دیگه توجه اون هارو به سمت بازی بکشن ، همیشه در جال بررسی کردن نیاز های کاربرها بودن. البته ناگفته نمونه که آپدیت های خیلی خوبی هم انجام دادن.

حالا یه سری از بازی ها هستن که همیشه مورد توجه گیمرها قرار گرفتن. بازی های ماجراجویی بخش اعظمی از توجه بازیکن ها رو به سمت خودشون کشیدن. البته این رو هم بگم که حتی این دسته از بازی ها هم باید خلاقانه باشن تا نظر گیمر رو بتونن جذب کنن.

حالا یه خبر خوبی که برای علاقه مندان به این دسته از بازی ها منتشر شده اینه که ، بازی ماجراجویی و البته خلاقانه Bugsnax قرار که اوایل اردیبهشت برای پلتفرم های ایکس باکس ، استیم و نینتندو سوئیچ به بازار بیان.

انتشار بازی جذاب Bugsnax

ساعاتی پیش شاهد خبری بودیم که حسابی گیمرهارو میتونه سرشوق بیاره. استودیو Young Horses که کاملا هم مستقل بوده ، چندی پیش اعلام کرد که بازی Bugsnax که سال پیش با طرفدارهای زیادی رو به رو شدش ، قرار که به زودی برای پلتفرم های ایکس باکس ، استیم و نینتندو سوئیچ بیرون بیادش.

البته این استودیو سازنده قصد داره تا بازیکن های بیشتری رو به سمت این بازی جذب کنه و گیمرهای زیادی اون رو تجربه کنن. تازه اینجوری که مشخصه انگار به غیر از انتشار بر روی پلتفرم های مختلف ، قصد داره تا بسته های الحاقی بزرگ رو هم موقع انتشار با خود بازی بیرون بده.

این رو هم بدونید که این بازی قابلیت اجرا شدن روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 رو هم داره و کاربرانی که این کنسول هارو دارن میتونن بعد از عرضه شدن تهیش کنن.

بسته الحاقی همراه بازی Bugsnax

یه خبر خوش دیگه ای که برای طرفدارهای بازی Bigsnax داریم ، اینه که اصلا نگران تهیه بسته الحاقی که قرار همراه بازی بیاد نباشن. قراره که این بسته بزرگ به صورت رایگان در اختیار همه کاربران قرار بگیره.

بازیکن ها میتونن توی بازی Isle of Bigsnax به شکار Bugsnax ها برن و از این تجربه لذت ببرن. البته حل معماهایی که توی بازی وجود داره رو فراموش نکنید. این خاصیت تقریبا دو برابر بزرگتر از زیست بوم هایی است که در نسخه های قبلی وجود داشته.

بازیکن ها برای شکار موجودات عظیم الجثه توی جزیره ظاهر میشن و حالا باید تلاش کنن که برنده بازی باشن.

انتشار بازی Bugsnax

بازی bugsnax در ماه نوامبر 2020 برای پلتفرم های PC و کنسول های بازی منتشر شد. شاید تا به امروز نسخه های کامپیوتری دارای ویژگی های زیادی نبوده اند.اما خب خبر خوش اینجاست که آپدیت جدیدی که بازی داده، به همراه بسته الحاقی که داره خیلی از دسترسی ها را برای پلتفرم های مختلف باز کرده.

تا ماه دیگه صبر کنید تا این بازی بیرون بیاد ؛ اون موقعست که با یه تجربه خیلی خوب از یه بازی خفن رو به رو میشید ؛ این رو ما نمیگیم بلکه اطلاعاتی که از این بازی منتشر شده است میگوید.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه