نقد و بررسی صندلی گیمینگ CHR25

نقد و بررسی صندلی گیمینگ CHR25

کسی هست که بتونه انکار کنه داشتن یه صندلی گیمینگ موقع بازی خیلی بهتر و مفید تر از صندلی های معمولی است ؟ برای خرید هر صندلی هر چقدر از طراحی ، زیبایی ، استقامت ، گارانتی ، برند تولید کننده و هر چیز دیگه ایی که فکرشو میکنین بگیم ، بازم کاربر دنبال راحتی است.

حالا بین این همه صندل مختلفی که توی بازار جود داره و ساخت برندهای مختلف هست ، یه صندلی حرفه ایی عالی به اسم صندلی گیمینگ CHR25 وجود داره که باب میل همه گیمرهاست.

در ساخت این صندلی همه تلاش شده تا گیمر در راحت ترین حالت ممکن قرار بگیره و یا حداقل کمتر احساس خستگی و ناراحتی کنه. بدون دغدغه گرفتی عضلاتتون و خستگی که ناشی از زیاد نشستن سراغتون میاد ، بشینین و از بازی کردنتون لذت تمام دنیارو ببرین.

شاید برات جالب باشه: پاسخ به سوالات متداول برای خرید صندلی گیمینگ

بررسی جامع صندلی گیمینگ CHR25

نقد و  بررسی صندلی گیمینگ CHR25
نقد و بررسی صندلی گیمینگ CHR25

راحتی در صندلی گیمینگ CHR25

قبلا هم گفتیم که در ساخت صندلی گیمینگ CHR25 نکته ایی که در اولویت قرار گرفته ، راحتی است. این صندلی با فوم های نرم و البته با چگالی بالایی که در قسمت نشیمن گاه و تکیه گاه گذاشته ، یه موقعیت فوق راحت رو برای هر گیمری درست کرده است.

وضعیت در صندلی جوری هست که شما به محض نشستن روی آن متوجه تفاوت های شاخص اون با بقیه صندلی ها میشین.

فوم های به کار رفته در این محصول نه تنهای راحتی رو برای شما فراهم کرده ، بلکه بعد استفاده طولانی مدت ظاهر خودش رو از دست نمیده و دوباره به حالت روز اول برمیگرده.

بالشتک های به کار رفته در صندلی گیمینگ CHR25

از فوم های صندلی گیمینگ CHR25 بگذریم ، میرسیم به بالشتک هایی که در ناحیه های حساس بدن گذاشته شده. این بالشتک ها در دو قسمت بالا و پایین نشیمن گاه قرار گرفته تا عاملی برای راحتی گیمر باشه.

بالشتک بالایی برای اینکه سر و گردن را بهش تکیه بدین و بالشتک پایینی برای اینکه قسمت گودی کمر شما رو پر کنه. هر دو این بالشتک ها در  راحتی و خسته نشدن سر و گردن و کمر نقش بسزایی دارن.

خستگی در کردن با صندلی گیمینگ CHR25

شاید پیش خودتون بگید که وجود یه بالشتک در قسمت پایینی صندلی در همه صندلی های گرون قیمت است ؛ بزاری بگم که بالشتک های صندلی گیمینگ CHR25 با اونا فرق داره.

بالشتک هایی که در قسمت پایینی این صندلی به کار رفته ، میتونه حکم یه ماساژور برقی رو برای شما داشته باشه. خیلی راحت سیم یک و نیم متری که سری USB داره رو به کامپیوتر یا شارژر موبایلتون وصل میکنید و بعدش از لرزش لذت میبرین.

هر وقت احساس کردی خیلی خسته ایی ، لرزش این بالشتک میتونه در سرحال شدنت نقشه مهمی داشته باشه. البته اینم بگم که ولتاژ مورد نیازش 5 وات و شدت جریانش 1 آمپر است.

داشتن تکیه گاهی برای پا در صندلی گیمینگ CHR25

نقد و  بررسی صندلی گیمینگ CHR25
نقد و بررسی صندلی گیمینگ CHR25

خب امکانات و آپشن های صندلی گیمینگ CHR25 به همین مورد هایی که گفتیم ختم نمیشه و همچنان قابلیت های این محصول ادامه داره که بخوایم بهتون بگیم.

یکی دیگه از ویژگی هایی که این صندلی برای ایجاد راحتی گیمر داره ، وجود یه تکیه گاه در قسمت پایینی برای قرار دادن پا است.

با بیرون اوردن تکیه گاه از زیر صندلی ، پاهاتون رو موقع بازی در موقعیت مناسبی قرار بدین و فشار کمتری را احساس کنید. هر وقت هم که نخواستی ازش استفاده کنی ، فقط کافیه اونو زیر صندلی بزاری تا زیر دست و پات نباشه.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی صندلی گیمینگ میشن

تنظیم ارتفاع و زاویه صندلی گیمینگ CHR25

صندلی خوب ، صندلیه که بشه ارتفاع اون رو تغییر داد بالاخره همه هم قد که نیستن. صندلی گیمینگ CHR25 این قابلیت رو داره و اجازه میده تا کاربر مطابق با قدش ارتفاع صندلی رو تنظیم کنه.

تنظیمات فقط به اتفاع ختم نمیشه ، شما میتونین زاویه تکیه گاه و دسته هارو هم تغییر بدین. تکیه گاه صندلی به گونه ای است که شما حتی میتونید در حالت دراز کش قرار بگیرین و خستگی در کنید. شما میتونین در زاویه دلخواه و مناسب تکیه گاه صندلی رو قرار بدین و به راحتی بازی کنید.

طراحی و زیبایی صندلی گیمینگ CHR25

از طراحی و زیبایی صندلی گیمینگ CHR25 دیگه نگم براتون که حسابی خوشگل و به راحتی نظر هر فردی رو به سمت خودش میتونه جلب کنه. تکیه گاه مرتفعی که این صندلی داره هم اجازه میده تا افراد قد بلند راحت روی اون بشینن و هم یه زیبایی خیلی خاص و خشنی به صندلی داده است.

این صندلی در پنج رنگ تولید شده اما رنگ نارنجی اون در بازار بیشتر است انگار که خواهان بیشتری داره. تمامی رنگ های این صندلی با مشکی به کار رفته که ترکیبی فوق العاده ساخته است. حتی میشه گفت چرخ های این صندلی انقدر خوب است که با اتاق گیمینگ ها کاملا هماهنگی  داره.

جزئیات صندلی گیمینگ CHR25

یکی از جزئیاتی که در صندلی گیمینگ CHR25 خیلی خوب خودش رو نشون میده ، حک شدن لگوی صندلی روی بالشتک ها و قسمت بالایی تکیه گاه است. حک شدن لگوی شرکت یه عرف به حساب میاد که شما روی همه صندلی های برند میبینین.

این صندلی به صورت قطعه قطعه در جعبه به شما داده میشه ، و شما بعد از خرید آن ، باید قطعات رو روی هم سوار کنید ؛ البته این کار سختی نیست و بعد از مونتاژ صندلی با یه حس عالی بشینین و بازی کنید.

حرف آخر

تمامی قابلیت ها و ویژگی های صندلی گیمینگ CHR25 گفته شد و راحت بودن این محصول به همگان ثابت شده. باید گفت که این صندلی با همه تفاوت هایی که داره ، نسبت به خیلی از برندهایی که در بازار وجود دارد بهتر و کارآمد تر است.

گیمرهای حرفه ایی خیلی راحت و بدون دغدغه خستگی میتونن ساعت های طولانی روی این صندلی بشینن و از بازی کردن لذت ببرین. میشه گفت این صندلی حتی از لحاظ قیمتی خیلی بهتر از صندلی هایی هست که با آپشن های کمتر قیمت بالای تری دارن ، است.

منابع:

meetion

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه