نقد و بررسی صندلی گیمینگ کوگار

نقد و بررسی صندلی گیمینگ کوگار

خرید صندلی گیمینگ یکی از مهم ترین مواردی بوده که همه گیمرها بهش اهمیت میدنو میدونید که نشستن طولانی مدت میتونه آسیب های جدی به افراد بزنه به خاطر همین موقع خرید باید توجه زیادی به مدلی که انتخاب میکنید داشته باشید.

حالا یکی از دغدغه هایی که همه کاربرها دارن ، انتخاب کردن از بین این همه مدلی هست که توی بازار وجود دارد. هر صندلی قابلیت و ویژگی های خاص خودشون رو دارن به خاطر همین خیلی از اونها گزینه خوبی برای انتخاب نیستن. خب ما قراره که توی این مقاله به بررسی یه محصول خیلی خوب برسیم.

خرید صندلی گیمینگ کوگار یه گزینه مناسب برای انتخاب هستش که در اختیار شما قرار گرفته. این محصول ویژگی های قابل توجه داشته که باعث شده تبدیل به یه محصول خوب بشه. به جرئت میتونیم بگیم که هرکسی که این محصول رو خریداری کنه ، حسابی سود میکنه.

شاید برات جالب باشه: معرفی گرانترین صندلی گیمینگ

بررسی صندلی گیمینگ کوگار

نقد و بررسی صندلی گیمینگ کوگار
نقد و بررسی صندلی گیمینگ کوگار

طراحی صندلی گیمینگ کوگار

هر فردی وقتی میخواد محصولی رو خریداری کنه ، اولین چیزی که به چشمش میاد ظاهر اون وسیله هستش. صندلی گیمینگ کوگار ظاهری داره که توی همون نگاه اول دل هرکسی رو میتونه ببره.

طراحی صندلی های کوگار کاملا ارگونومی بوده که باعث میشه اگه شما ساعت ها هم روی اون بشینید راحیتتون بر قرار باشه. البته به غیر از راحتی ایمنی شما رو هم حفظ میکنه تا ساعت هایی که نشستید هیچ آسیبی به بدن شما وارد نشه.

یه نکته دیگه هم هست که باعث شده طراحی صندلی گیمینگ کوگار جذاب تر بشه اونم ترکیب رنگی که دارن. ترکیب بندی این صندلی ها به گونه ای بوده است که به خوبی با هر محیط و اتاقی سازگاری داره. تازه فضای اتاق شما رو حسابی خفن و گیمینگی میکنه. بزاری به زبون امروزی ها بگم ، با این صندلی حسابی گنگت بالا میره.

قابلیت تنظیم تکیه گاه صندلی گیمینگ کوگار

از مهم ترین ویژگی هایی که صندلی گیمینگ کوگار داره ، قابلیت تنظیم تکیه گاهشون است. این صندلی ها این اجازه رو بهتون میدن تا در حین استفاده ، در هر زاویه ای که راحت بودید بتونید تکیه گاه رو قرار بدید.

موقعیت نشستن با تمرکز در حین بازی ارتباط مستقیم داره.بیشتر صندلی های کوگار از 90 تا 180 درجه قابلیت تنظیم داشته. البته این میزان گفته شده کاملا متغیر بوده و به در هر مدل تغییر میکنه.

اما نکته قابل توجه ای که این وسط هست اینه که ، میتونید هر موقع که وسط بازی خسته شدید یا حس کردید کمرتون خیلی درد گرفته ، اون رو به حالت دراز کش در بیارید. اینجوری یه خستگی جانانه در میکنید و دوباره برمیگردید سر بازیتون. اصلا اگر دوست داشتی توی همون حالت به بازی کردنت ادامه بده.

تنظیم ارتفاع صندلی گیمینگ کوگار

قرار نیست که همه اون کسایی که میان صندلی میخرن یه قد یکسان داشته باشن. از یه طرف دیگه همه میخوان که پاهاشون به زمین برسه تا موقع نشستن اذیت نشن. خب بزار بگم که صندلی گیمینگ کوگار این قابلیت رو داشته تا ارتفاع رو تنظیم کنید.

اول بشین روی صندلی بعدش متناسب با قد خودتون اون رو تنظیم کنید. اینجوری پاهاتون به زمین میرسه و دیگه بین هوا و زمین آویزون نیستش. تازه عضله هاتونم درد نمیگیره و فشار کمتری به کمرتون وارد میشه. البته از اینکه پاهاتون دیگه آویزون نیستش ، از شر خواب رفتگی هم خلاص میشید.

نقد و بررسی صندلی گیمینگ کوگار
نقد و بررسی صندلی گیمینگ کوگار

ساختار بدنه صندلی گیمینگ کوگار

خب وقتش رسیده که بریم ساختار کلی بدنه صندلی گیمینگ کوگار که خیلی خوبه هستش. بیشتر مدل های صندلی های کوگار ساختاری بزرگ داشته که هر کسی با هر وزنی به راحتی میتونن ازش استفاده کنن.

البته برخی از صندلی ها بدنه ای کوچیک تر نسبت به مدل های دیگه دارن. از سوی دیگه پایه هایی که در این صندلی ها به کار رفته از مقاومت و دوام بالایی برخوردار بوده. به خاطر همین قابلیت تحمل و فشار افرادی که وزن زیاد هم دارن رو داشته.

تازه اینم بگیم که اگه موقع بازی های هیجانی حرکت های ناگهانی انجام بدید ، این صندلی ها خراب نمیشن و حتی در مقابل این شرایط هم دوام بالایی دارن.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

روکش صندلی گیمینگ کوگار

بالاتر گفتیم که صندلی گیمینگ کوگار ظاهری جذاب و زیبا در کنار راحتی دارن. خب باید بگم که یه بخش این ظاهر زیبا مربوط میشه به روکش صندلی ها. کل صندلی ها از چرم مصنوعی با کیفیت عالی پوشیده شده اند.

این چرم ظاهری عالی داشته و ترکیب فوق العاده ای با هر محیطی که در آن قرار میگیره هم داره. از یه طرف دیگه کیفیت مرغوبش باعث شده تا سال ها بتونید ازش استفاده کنید.

بزار خیالتون رو راحت کنم ، هرچند سال که از این محصول استفاده کنید نه پوسته پوسته میشه و نه دچار ساییدگی. یه همراه خوب که توی همه لحظه شمارو همراهی میکنه و تنهاتون نمیزاره.

تنظیم دسته ها

یه خصوصیت خوب دیگه ای که توی صندلی گیمینگ کوگار هستش و راحتی شما رو چند برابر میکنه ، قابلیت تنظیم دسته هست. شما میتونید دسته ها رو در چهار جهت عقب و جلو ، بالا و پایین و چپ و راست حرکتشون بدید.

بعد از اینکه نشتسید روی صندلی و تکیه گاه و ارتفاع رو تنظیم کردید ، میتونید دسته هارو هم با توجه به موقعیت نشستنون تنظیم کنید. اینجوری دیگه دستاتون در نمیگیره و فشاری به بازو آرنجتون وارد نمیشه. نشستن با راحتی زیاد حق شما گیمرهاست.

مشخصات صندلی گیمینگ کوگار

صندلی گیمینگ کوگار به غیر تمام مواردی که تا به اینجا گفته شد ، دارای مشخصات دیگه ای هم بوده. تمام صندلی های کوگار دارای چرخ هایی روان بوده که به راحتی بر روی هر سطحی حرکت میکنه.

همچنین قابلیت چرخش بدنه بدون اینکه صندلی رو تکون بدید رو هم داره. از این رو هروقت خواستید توی اتاق جا به جا بشید با یه هل این کار رو انجام بدید. از اونطرف هر وقت خواستید یه وسیله ای که نزدیکتون هست رو بردارید با یه چرخش ریز انجامش بدید.

به طور کلی باید بگیم که این صندلی های کوگار با ویژگی هایی که دارن ، راحتی شما حین بازی رو فراهم میکنن. بهترین لحظه هارو موقع بازی با این صندلی های تجربه میکنید. همچنین این قول رو بهتون میدیم که یه دوست و همراه خوب دارید.

منابع:

cougargaming

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه