براساس شایعه: نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding برای PC منتشر می‌شود

براسا شایعه: نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding برای PC منتشر می‌شود

صنعت بازی های ویدیویی به گونه ایی است که شما هر روزی که وارد خبر های اون بشید ، اخبار جدیدی به گوشتان میرسه. برای دونستن هر موضوعی که مربوط به بازی است ، باید همیشه سایت های رسمی رو پیگیری کنید.

میدونین که لازم است که گیمرها در جریان باشن تا کی بازی ها میخوان نسخه های جدیدشون رو بیرون بردن و یا استودیو چه برنامه هایی برای آینده دارن. خلاصه اینکه دنبال اخبار مربوط به بازی ، به اندازه تهیه خود بازی ها واجب و لازم است.

چه رویداد جدیدی راجب بازی Director`s Cut نسخه PC قرار است بیافتد؟

اخباری که از بازی  Director`s Cut این روزها به دست همگان رسیده ، از وب سایت رسمی است. به گزارشی که از وب سایت Videocardz با استناد بر گزارش کمپانی اینتل به دست کاربران رسیده است ، قرار است که رویداد CES 2022 برای همه افراد قرائت بشود.

میدونین که نسخه Director`s Cut بازی Death Sampling برای کامپیوتر هم منتشر شده است. این بازی از فناوری Xe Super Sampling اینتل هم پشتیبانی میکنه. این اطلاعات تا کنون از طریق وب سایت به دست همه رسیده است.

ارائه نسخه های Director`s Cut

بازی دث استرندینگ برای بار سوم توسط استودیو کوجیما پرود اکشنز در سال میلادی سال گذشته روانه بازار شد و در دسترس گیمرها قرار گرفت. این بار این بازی در نسخه ی Director`s Cut به صورت کاملا ویژه ایی برای کنسول پلی استیشن 5 و همچنین برای کنسول بازی PS4 منتشر شد.

البته باید بگیم که این بازی برای پلتفرم های PC هم منتشر شده و در اختیار کاربرها قرار گرفت است. شاید فکر کنید با این اتفاق دیگه کار آقای کوجیما با استودیو پرود اکشنز دیگه تموم شده.

ولی باید بگم که اینطور نیست و آقای کوجیما و استودیو پرود اکشنز با انجام این پروژ هایی که گفته شد ، کارشون باهم تموم نشده است. حالا قرار است این دو پروژه ی جدید در نسخه ی جدید از Director`s Cut ارائه بده البته این دفعه برای پلتفرم PC.

دیگه مخاطبان این پلتفرم هم میتونن این بازی رو داشته باشن و از همه امکانات و محتویاتی که در این بازی است استفاده کنن و لذت ببرن.

خبری عرضه Director`s Cut بازیDeath Starnding

خبری که برای عرضه Director`s Cut بازی Death Starnding منتشر شده است بر اساس یه شایعه نیست بلکه از وب سایت Videocardz به گوش همگان رسیده است.

اینگونه که این وب سایت ادعا کرده است ، آن ها موفق شدن که از طریق یه منبع ناشناس یه رونمایی و گزارش هایی از کمپانی اینتل در رویداد CES 2022 به دست بیارن.

این رویدادی که تاحال از آن گفته ایم قرار است که از تاریخ چهارشنبه 15 ام آبان آغاز بشه و تا 18 ام ماه دیگه ادامه داشته باشه.

با گزارش هایی که از اینتل تا کنون به دست رسیده ، تاکنون با چند استودیو بازی ساز قرار داشته و همکاری هایی به همراه داشتن. نسخه دث استرندینگ جزو اولین نسخه هایی است که توسط این استودیو ارائه شده است.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه