افزایش تقاضای مک بوک پرو ۲۰۲۱ بعد از چهار ماه

افزایش تقاضای مک بوک پرو ۲۰۲۱ بعد از چهار ماه

هرچقدر تکنولوژی پیشرفت میکنه رو به جلو پیش میره ، شرکت ها و برند های معتبر هم پیشرفت میکنن. مثلا محصولات اپل همه توجه هارو به سمت خودش میکشه.

البته که علاقه مندان به این برند ، هر روز خبرهایی که مربوط به شرکت باشه رو به خوبی دنبال میکنن و همیشه منتظر اینن تا محصول جدید اپل وارد بازار بشه تا به هر قیمتی که شده تهیش کنن.

این روزها خبرهایی که به گوش میرسه مربوط به مک بوک اپل هستش. انگار مک بوک پرو بعد از چهار ماه با افزایش تقاضا مواجه شده است. این یه خبر خوب برای خود شرکت اپل به حساب میادش.

تقاضای افزایش مک بوک توسط مشتری ها

بعد از اینکه چند ماه مک بوک پرو تولید و از آن رونمایی شد ، حالا تقاضاهایی که برای مک بوک پرو 14 و 16 اینچی 2021 شده ، به حجم خیلی زیادی رسیده ، جوری که انگار راجب این موضوع جنگ رخ داده.

تازه این تمام داستان نیستش ، این تقاضا های به بریتانیا و کانادا رسیده ، که خواستار کانفینگ های پایین رده این دو مک بوک هم شده. این یعنی اینکه فقط اپل باید از این مک بوک تولید کنه تا نیاز کاربران رفع بشه.

طبق گزارش هایی که منتشر شد و به دست ما هم رسید ، مشتریان که این محصول رو میخواستند ، با یه تاخیر چند هفته ای برای دریافت مک بوک پرو 14 و 16 اینچی مواجه شدن.

از اینور هم اپل با تقاضای افزایش مک بوک رو به رو شده است ، که این نشون میده که میتونن این دو مک بوک رو تا دو هفته آینده و یا کمتر دریافت کنن.

بهبود وضعیت مک بوک ها

با تمام خبرهایی که از انتشار این مک بوک ها به گوش رسید ، باید بگم که این دو مدل مک بوک پرو مجهز به تراشه M1 پرو هستن ، که این خودش یه بهبود در محصولات به حساب میادش. البته از یه طرف دیگه خبرایی که رسیده نشون میده که این دو مدل تا اوایل آوریل ارسال نمیشن.

یکی از دلایلی که باعث شده تا تولید این محصولات به تاخیر بیافته ، اینه که اپل با کمبود تراشه هایی که استفاده میکرده مواجه شده. این مشکل تونسته ضرر زیادی به این کمپانی بزنه. از یه سمت دیگه محدودیت های کرونایی هم باعث تاخیر در تولید این محصولات شده است.

ناگفته ها راجب انتشار مک بوک های پرو

بعد از اینکه از مک بوک پرو16 اینچی که تراشه M1 در آن وجود داشت ، رونمایی شد و به همه معرفی کردنش ، تاریخ ارسال به چند ماه بعد موکول شدش. البته ناگفته نمانه که بعد از اینکه مک رو سفارش میدید ، چهار تا پنج هفته طول میکشه که به دستتون برسه.

اما این رو بگیم که هرچقدر طول بکشه تا این محصول به دستتون برسه ، میتونید موردی روی حافظه اضافه ، گزینه های ذخیره سازی یا کارت گرافیک بزارید که در حال ارتقاء دادن هستن.

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه