کارگردان Devil May Cry 5 معرفی بازی جدیدش را در سال ۲۰۲۲ تایید کرد

کارگردان Devil May Cry 5 به طور ضمنی معرفی بازی جدیداش را در سال ۲۰۲۲ تایید کرد

خب میدونین که اخبار بازی ها هر روز در حال به روز رسانی هستن. از اونجایی که همیشه شرکت ها و استودیو های سازنده در حال بیرون دادن بازی های جدید و یا نسخه های ارتقاء یافته بازی های قبلی هستن ، دنیای اخبار بازی ها همیشه داغ و مهیج هست.

یه خبری که به تازگی حسابی سر و صدا کرده و تیتر همه خبر ها قرار گرفته ؛ خبر معرفی کردن بازی جدیدایه سال 2022 کارگردان Devil May Cry 5 است. این خبر میشه گفت مثل بمب ترکید.

تاییدیه خبر معرفی بازی های جدید سال 2022 کارگردان Devil May Cry 5

کارگردان بازی Devil May Cry 5 یعنی آقای هیدآکی ایتسونو در توییتر خودش اول از همه سال جدید میلادی رو به همه کاربران تبریک گفت. بعد از آن اعلام کرد که پروژه ایی جدید داره که به خوبی رو به پیش روی است.

در ادامه این تویئتر از همه طرفدارها خواست تا حتما پیگیر اخبار 2022 باشند. این توئئیت نشان دهنده خبرهای مهمی از یک رویداد منحصر به فرد است ، که توسط این کارگردان و استودیو آن قرار است که اتفاق بیافتد.

مجموعه بازی Devil May Cry 5

گیمرها به خوبی میدونن که مجموعه بازی های Devil May Cry 5 از برترین و محبوب ترین سری بازی ها به حساب می آیند. این بازی ها با اسلش های تاریخی که داره جایگاه خیلی خوبی در بین طرفدارهای بازی های ویدیویی داره.

به واسطه همین مجموعه بازی است که اسامی مثل هیدکی کامیا به سر زبان ها افتاده. این میان کسی که در همه مراحل ساخت این مجموعه در کنار تیم سازنده بوده ، آقای هیدکی ایتسونو که از اعضای ارشد گروه است ؛ بوده.

البته که این حضور نقش بسزا و موفقیت آمیزی رو به دنبال خودش داشته. درسته که اگر بخوایم از نظر شهرت حساب کنیم آقای هیدکی ایتسونو به افرادی مانند هیدتاکا میازاکی و هدیئو کوجیکا نمیرسه ، اما خب میشه گفت با چهره ژاپنی که داره طرفدارهای خودش رو هم داره.

همین چهره باعث شده تا اکثر مخاطب ها به ویژه طرافدارهای مجموعه DMC ، Dragon`s Dogma  خبر های پیرامون این فرد رو دنبال کنن.

اعلام پروژه ها توسط کارگردان هیدکی ایتسونو

خبرهای مبنی بر بازی های جدید توسط توئیت که آقای هیدکی ایتسونو گذاشته اند به دست همه کاربرها رسیده است. ایشون در صفحه توئیتر خودشون ضمن تبریک گفتن سال نو میلادی ، به طور رسمی اعلام کرد که پروژه های جدید تو راهه.

مسیر پیشروی این پروژه ها هم کاملا موفقیت آمیز است. این پروژه در همین سال جدید یعنی 2022 بیرون می آید و فقط از کاربران و علاقه مندان خواسته تا پیگیر اخبار مربوطه باشند.

البته هر چند که هنوز مشخص نیست که منظور از پروژه جدید چی هست ، اما بر مبنای شایعاتی که پخش شده میشه گفت که این پروژه ادامه مجموعه Dragon`s dogma است. حال باید دید در آینده چی پیش می آید و منظور اصلی از پروژه ها اعلام شده چی هست!

منبع خبر: comicbook

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه