پشتیبانی از پلی‌استیشن به دیسکورد اضافه شد

پشتیبانی از پلی‌استیشن به دیسکورد اضافه شد

در دنیا هر روز خبرهای جدیدی راجب کنسول های بازی و بازی های آن ها پخش میشود. در واقع میشه گفت که وقتی وارد این دنیا میشی متوجه تغییرات هر روز همه چیز میشوید و اخبارهایی از واقعیت گرفته تا شایعه در بین کاربران پخش میشود.

حال امروزه خبری که سر و صدا به پا کرده و سوژه صحبت های خیلی از کابران شده ، خبر پشتیبانی از پلی استیشن به دیسکورد اضافه شده است. این خبر در بین گیمرها دهن به دهن شده و تقریبا به گوش همگان رسیده است. اما آیا این خبر واقعیت دارد؟ پاسخ این سوال را در ادامه خواهیم داد.

تجربه جدید پشتیبانی پلی استیشن

سال گذشته خبری مبنی بر اینکه قرار است پلی استیشن با پلتفرم دیسکورد جهت توانمندسازی بازیکنان در انجمن های مختلف و البته بیشتر لذت برن گیمرها از تجربه ای که دارن کار کند در همه جا پخش شد.

بعد از اینکه خبر امضای قرار داد به گوش همه رسید ، یه دوره سکوت طولانی از سوی هر دو شرکت به وجود آمد.

حالا بعد از این گذشته این سکوت طولانی مدت ، گیمرها میتوانند نتیجه صبوریشون رو گرفته و حساب کاربری پلی استیشن خود را روی این سرویس جدید بیاورند.

تجربه اتصال پلی استیشن به دیسکورد

سونی و دیسکورد اعلام کرده اند که این پلتفرم به زودی در دسترس کاربرانی که در ایالات متحده و سایر کشور ها قرار میگیرد. همانطور که در وبلاگ دیسکورد اعلام شده ، بازیکنان میتونن حساب های PSN خود را به حساب دیسکور پیوند بزنند.

با این کار میتونن نشون بدن که در حال حاضر چه بازی هایی را روی PS4 و PS5 خود دارند. در واقع زمانی که این دو پلتفرم با هم اتصال برقرار میکنند ، میتوانند در پروفایل دیسکور خود نشان دهند در حال حاضر در حال تجربه کردن چه بازی های هستن.

میتونین شناسنامه ی آنلاینی پلی استیشنتون رو هم نشان دهید و همچنین با تنظیمات مربوطه حریم خصوصی خود را حفظ کنید.

چگونه حساب کاربری پلی استیشن نتورک خود را به دیسکور متصل کنیم؟

برای انجام این کار لازم است تا ابتدا نرم افزار دیسکور رو باز کنید و به قسمت Use Setting برید. بعد از آن به قسمت Connections مراجعه کنید و بعد از آن در بخشی که برایتان باز میشود ، پلتفرم مورد نیاز را انتخاب میکنید.

وقتی روی آیکون پلی استیشن میزنید ، میتونین به راحتی مشخصات حساب کاربری پلی استیشن خود را وارد کرده و تنظیمات مربوطه را انجام دهید. این رو هم بگم که این قابلیت دیسکور برای ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید و IOS هم قابل دسترسی است.

بلاگ منتشر شده از دیسکور راجب این موضوع

دیسکور در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است که از همکاری با پلی استیشن بسیار هیجان زده است و تجربیاتی که به طور مشترک با این کمپانی به دست آورده است بسیار عالی بوده است.

در ادامه گفتند که به ما نشان دهید که از کدام بازی هایی که به اشتراک گذاشته شده بیشترین لذت را برده اید و چگونه از این همگام سازی در توییتر یا تیک تاک استفاده کرده اید.

منبع خبر: gematsu

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه