ورود اتزیو و ایور از اساسینز کرید به فورتنایت

ورود اتزیو و ایور از اساسینز کرید به فورتنایت

دنیای بازی های ویدئویی اینجوریه که هر روز شما شاهد شنیدن یه خبر تازه و جدید از یه بازی هستید ، از بس که بزرگه. البته باید بگیم که بیچاره این گیمرها برای هر ارتقائی که توی بازی ها ایجاد میشه ، انتظار زیادی کشیدن.

حالا یه خبری که این روزا مثل بمب سر و صدا کرده و نظر همه رو به سمت خودش جلب کرده ، ورود شخصیت های اتزیو و ایور به سری بازی های محبوب فورتنایت هستش.

این بازی که حالت بتل رویال داشته ، در بین گیمرها طرفدارهای زیادی داره. حالا با اضافه شدن این دو شخصیت دوست داشتنی به این بازی ، انتظار میره که طرفدارهای بیشتری هم پیدا کنه. این کار حسابی شور و شوق گیمرها رو برانگیخته کرد و باعث شد تا توجه خیلی ها به سمت آن کشیده بشه.

بازی فورتنایت

بازی فورتنایت تا حالا همکاری های زیادی با بازی ها و البته رسانه های مختلف دیگه داشته. توی تموم سال هایی که این بازی در حال عرضه بوده ، همه گیمرها شاهد این موضوع بودن که در بازی از شخصیت هایی مانند اسپایدر من ، کریتوس ، ناروتو و…. استفاده شده.

حالا دیگه موقع رسیده که بازیکن با دو شخصیت محبوب دیگه که اتزیو و ایور هستن در این بازی رو به رو بشن. قرار که توی این بازی لباس ، پوسته پیک اکس ، اسپری ، شکلک ، گلایدر و اموت های این شخصیت ها رو هم دریافت کنید.

این رو هم بگیم که لباسی که تن اتزیو هستش ظاهر کلاسیک خودش رو حفظ کرده و دارای هیدن بلید هستش که فقط با این اسکین میتونید ازش استفاده کنید. این دو شخصیت توی بازی باعث شدن تا جذابیت بالا بره و لذت بازی کردن برای گیمرها بیشتر بشه.

ویژگی های بازی فورتنایت

ایور توانایی استفاده از هیدن بلید رو نداره ، اما با وجود تبرهایی که در پشت آن است میتونید همه مسیر رو باز کنید و ظاهر وایکینگی خودتون رو هم حفظ کنید. از یه طرف دیگه میتونید گلایدرها رو از فروشگاه بخرید.

یه ویژگی که توی ایور هست ، شکلک Viking War Cry هستش که از آن فقط وقتی میتونید استفاده کنید که پیک اکس Raven Clan و یا سپر وایکینگی به دست باشه. این رو هم بگیم که همه آیتم هایی که توی این بازی وجود دارند رو میتونید به صورت جداگانه خریداری کنید.

آخرین اطلاعات بازی فورتنایت

آخرین اطلاعاتی که از بازی فورتنایت به دست رسیده اینه که ، بازی قرار حالت Zero Build رو به صورت دائمی در دسترس گیمرها بزاره. اینجوری شما میتونید به راحتی مصالح جمع کرده و به ساختن سنگر و سازه های مختلف بپردازید.

در ضمن این رو هم بدونید که باید تکیتون به مهارت های تیر اندازی باشه. توی این بازی هیچ دیواری برای قایم شدن وجود نداره و همین موضوع باعث شده که بازی کردن سخت بشه.

این رو هم بدونید که توی این بازی ، بازیکن با حالت Overshied رو به رو هست که به مرور زمان توی بازی شارژ میشه.

منبع خبر: epicgames

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه