نقد و بررسی صندلی گیمینگ fantech

نقد و بررسی صندلی گیمینگ fantech

خرید لوازم جانبی گیمینگ از مهم ترین اقداماتی که بوده که هر گیمری بهش اهمیت زیادی میده. از این رو همیشه سعی میکنن تا کل بازار رو بچرخن تا هر محصولی که میخوان بهترینش رو تهیه کنن.

یکی از وسیله های واجبی که نیاز دارن ، صندلی هستش. اما مشکل اینجاست که با این همه مدلی که توی بازار وجود داره کدوم رو باید بخرن که سالها براشون کار کنه. در واقع میشه گفت یه جورایی خرید صندلی گیمینگ تبدیل به یه کابوس شده.

خب جاجیتون اومده تا توی این مقاله به طور مفصل راجب یه محصولی حرف بزنه تا شما از این کابوسی که دارید نجات بده. صندلی گیمینگ fantech از مناسب ترین گزینه هایی که توی بازار هستش. این محصول همه نیازهای شمارو رفع میکنه و باعث میشه تا تمام ساعت هایی که پای بازی هستید بدون اینکه ذره ای اذیت بشید لذت ببرید.

بررسی صندلی گیمینگ fantech

نقد و بررسی صندلی گیمینگ fantech
نقد و بررسی صندلی گیمینگ fantech

طراحی صندلی گیمینگ fantech

همین اول کاری بریم سراغ مهم ترین بخش صندلی گیمینگ fantech که طراحی هستش. از اونجایی که همه اول با چشم میبینن و بعد میرن سراغ محصول و بررسیش میکنن ، شرکت سازنده در مورد طراحی به خوبی عمل کرده.

این محصول طراحی کاملا ارگونومی داشته به طوری که شما وقتی روی اون نشستید ، حس راحتی کامل دارید. همچنین ظاهر خفن و باحالی که داره با هر محیط اتاق گیمینگی سازگاری داشته.

مطمئن باشید اگر صندلی گیمینگ های fantech رو بزارید توی اتاقتون ، به غیر از خودتون هرکسی ببینتش عاشق میشه. به طور کلی باید بگم که هر توقع و نیازی که شما داشته باشید ، با طراحی که این صندلی ها دارن به خوبی رفع میشه.

تنظیمش کن و در بهترین موقعیتی که دوست داری بشین و بازی کن. تازه حس یه گیمر خفن بودن هم بهت میده تا موقع بازی اعتماد به نفست بالا بره.

تکیه گاه صندلی گیمینگ fantech

داشتن یه موقعیت خوب موقع بازی میتونه به تمرکز گیمرها خیلی کمک کنه. به خاطر همین صندلی گیمینگ fantech جوری طراحی شده تا گیمر در هر موقعیتی که راحت هستن بشینن و بازی کنن.

تکیه گاه این صندلی به گونه ای بوده که قابلیت تنظیم داشته و میتونید در هر زاویه ای که دوست دارید قرارش بدید. قسمت پشتی صندلی fantech تا 180 درجه زاویه تغییر کردن دارن.

تنها کاری که لازمه انجام بدید اینه که اهرم مخصوصی که برای این کار گذاشته شده رو فشار بدید و بعد با یه هل کوچیک توی موقعیت مناسب قرارش بدید. تازه هر وقت هم خسته شدید میتونید به حالت دراز کش درش بیارید و یه خستگی جانانه در بیارید. حالا بشین و توی بهترین موقعیت به بازی کردنت برس.

دسته های قابل تنظیم صندلی گیمینگ fantech

بیاید که میخوام یکی دیگه از ویژگی های خفنی که صندلی گیمینگ fantech داره رو بهتون بگم. این بخشی که میخوام راجبش حرف بزنم مربوط میشه به دسته های صندلی که راحتی رو براتون دو برابر میکنه.

از ویژگی های خوبی که دسته های صندلی داره اینه که میتونید در جهت های مختلف تنظیمش کنید. یعنی در بیشتر مدل های صندلی های fantech این قابلیت وجود داشته و شما میتونید به عقب و جلو ، چپ و راست و بالا و پایین دسته رو تنظیم کنید.

تنها کاری که باید بکنید اینه که بشینید روی صندلی ، بعد از اینکه تکیه گاه رو تنظیم کردید ، دسته هارو توی اون موقعیتی که دستتون راحته قرار بدید. اینجوری از وارد شدن فشار به بازو ، آرنج ، شانه و مچ جلوگیری میکند.

نشیمنگاه صندلی گیمینگ fantech

خب صبر کنید چون که هنوز بخش تنظیمات صندلی تموم نشده و هنوز یه مورد دیگه مونده. دیگه وقتش رسیده که بریم سراغ نشیمنگاه صندلی گیمینگ fantech که با قابلیت تنظیمی که داشته راحتی رو براتون چندبرابر میکنه.

نشیمنگاه صندلی دارای 4 پیستون هیدرولیک بوده که مقاومت صندلی رو هم بالا برده. شما میتونید بعد از نشستن موقیت نشیمنگاه رو توی وضعیتی که راحت هستید قرار بدید و تمرکزتون روی بازی رو بالا ببرید. تازه اینجوری توی همه نبردهای بازی پیروز میدون شمایید شک نکن به این موضوع.

نورپردازی صندلی گیمینگ fantech

خب رسیدیم به یه بخش جذاب دیگه از صندلی که میدونم خیلی ها دوسش دارن. در بیشتر مدل های صندلی گیمینگ fantech از قابلیت نورپردازی استفاده شده است. در واقع نورهایی که اطراف صندلی رو گرفتن باعث شده جذابیت صندلی بالاتر بره.

همچنین برای اینکه سلیقه همه در نظر گرفته بشه ، یه ریموت کنترل گذاشتن تا کاربرها بتونن به راحتی اون حالت نورپردازی که دوست دارن رو بزارن بمونه. با افکت های مختلفی که توی صندلی وجود داره ، رضایت همه در این مورد به خوبی جلب میشه.

بدنه صندلی گیمینگ fantech

خیلی از کاربرها موقع خرید نگران اینن که صندلی که میخرن انقدر مقاوم نباشه که بتونه وزن های بالا رو تحمل کنه. خب بزارید یه خاطر جمعی بهتون بدم ، صندلی گیمینگ fantech از بدنه ای با مقاومت بالا برخوردار بوده.

وجود پیستون های هیدرولیک باعث شده تا مقاومت صندلی تا حد خیلی زیادی بالا بره. افراد سنگین وزن هم میتونن روی این صندلی بشینن و بهترین لحظه های بازی رو برای خودشون فراهم کنن.

از طرف دیگه چرخ های به کار رفته در این محصول اصولا از جنس PU بوده که به راحتی در هر جهشی میچرخه. در ضمن باید بگیم که چرخ ها به راحتی با هر سطحی سازگار بوده و فرقی نمیکنه که روی سرامیک ، پارکت ، فرش یا موکت هستید ، به راحتی میتونید کل فضای اتاق رو با صندلی بچرخید و حرکت کنید.

روکش صندلی و بالشتک های گیمینگ fantech

کل صندلی گیمینگ fantech از روکش چرم مصنوعی باکیفیت پوشیده شده. این روکش مقاومت بالایی در برابر پوسته شدن و کشش داشته. خیالتون راحت سالها براتون کار میکنه.

همچنین دو بالشتک در صندلی ها هست که یکیش در قسمت بالایی برای تکیه دادن سر و گردن هستش و یکی دیگه در قسمت پایینی برای پر کردن گودی کمر هستش.

اینجوری از دو عضو مهم بدنتون محافظت میشه و از به خاطر ساعت ها نشستن روی صندلی آسیبی به شما نمیرسه. از لحظه های خوبی که صندلی های fantech  موقع بازی براتون درست میکنه لذت ببرید.

منابع:

fantech

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه