نقد و بررسی میز گیمینگ fantech

نقد و بررسی میز گیمینگ fantech

هرگیمری بعد از اینکه سیستم مورد نیاز خودش رو برای بازی کردن خریدای میکنه ، دنبال این میافته که یه سری لوازم جانبی هم بخره که موقع بازی راحت باشه. از این رو میتونیم بگیم که خرید لوازم جانبی گیمینگ از نون شب هم براشون واجب تره هستش.

درسته که یه عالمه وسیله هستش که داشتنش از واجبات به حساب میاد ، اما تهیه یه میز گیمینگ از مهم ترین برای هر گیمری است. حالا خرید میز گیمینگ با وجود این همه مدلی که توی بازار هستش واقعا کار سختی به حساب میادش.

خب اینجا باید بگم که شما اصلا نگران نباشید چون حاجیتون اومده تا توی این مقاله یه میزی رو بهتون به طور کامل با همه مشخصاتش معرفی کنه. میز گیمینگ fantech یکی از بهترین گزینه هایی که در بازار وجود داره. مطمئن باش با این محصول بهترین لحظه هارو برای بازی کردن به برای خودت به وجود میاری.

بررسی میز گیمینگ fantech

نقد و بررسی میز گیمینگ fantech
نقد و بررسی میز گیمینگ fantech

طراحی میز گیمینگ fantech

از مهم ترین بحث هایی که در هر محصولی وجود داره  ، طراحی هستش. هر فردی زمانی که تصمیم به خرید وسیله ای میگیره ، اولین موردی که به چشمش میاد ظاهر اون وسیله هستش ، به همین دلیل همه وسایل باید در این مورد خوب باشن.

خب بزارید بگم براتون از ظاهرمیز گیمینگ fantech که چه قدر خفن و خوبه. این میز با یه طراحی فوق العاده و عالی ، به خوبی فضای اتاق شمارو خوشگل و خفن میکنه. ابعادی استاندارد از جمله ویژگی هایی است که در میزهای گیمینگ وجود داره.

فضایی که میزهای گیمینگ fantech بهتون میده باعث میشه تا بدون هیچ مشکلی همه وسیله هایی که دارید رو روی میز بچینید. گفتنی هستش که میزهای fantech در سایز های مختلفی طراحی شده و شما با توجه به اتاق و فضایی که دارید میتونید مناسب ترین گزینه رو انتخاب کنید.

بدنه مقامت میز گیمینگ fantech

یه گیمری ممکن که فقط سیستمی که داره رو روی میز بزاره ، اما در مقابلش یه فرد دیگه ممکن یه عالمه وسیله جانبی داشته و روی میز بزاره. در هر صورت میزها باید مقاومت خوبی داشته باشن که به خوبی همه فشاری که بهشون وارد میشه رو تحمل کنن.

میز گیمینگ fantdch در این مورد به خوبی عمل کرده و بدنه ای کاملا مقاوم و عالی داره. پایه های از جنس استیل که باعث شده مقاومت بالایی داشته باشه و سالها کار کنه و همیشه در حالت تراز باشه.

تمامی مواد استفاده شده در این محصول مرغوب بوده و باعث شده تا از خراب شدن آن جلوگیری شود. اصولا میزهای گیمینگ fantech سطحی با بافت فیبر کربن داشته که با هر شرایطی سازگار بوده و به راحتی دچار پوسیدگی و خراش نمیشن. همچنین بافت روی میز باعث میشه تا تجهیزات شما ثابت روی اون بمونن.

نورپردازی میز گیمینگ fantech

بالاتر گفتیم که طراحی از مهم ترین عواملی است که در ساخت هر وسیله ای باید بهش توجه بشه ، چون که هر فردی اول میبینه و بعد تصمیم میگیره که بره سراغ اون محصول یا نه.

میز گیمینگ fantech در مورد طراحی بسیار عالی عمل کرده طوری که هر کسی توی همون نگاه اول ممکن که عاشق میز بشه. در بیشتر مدل هایی که این برند داره از قابلیت نورپردازی استفاده شده.

شما میتونید با توجه به سلیقه ای که دارید و همچنین متناسب با محیط اتاقتون ، مدل نورپردازی رو انتخاب کنید. این قابلیت جلوه چشم گیرتر و جذاب تری به محصولات میده.

تازه باعث میشه فضای اتاق شما از اون چیزی هم که هست خفن تر و باحال تر بشه. در هر صورت خودتو آماده کن که با جلوه های ویژه نوری حسابی دلت رو ببره.

نگهدارنده لیوان و هدست میز گیمینگ fantech

یکی از ویژگی هایی که در میز گیمینگ fantech هستش ، داشتن نگهدارنده هایی برای لیوان و هدست است. در واقع اینکه یه فضایی داشته باشی تا هدستت رو بزاری که خراب نشه ، از اونور یه جایی که لیوانتو بزاری که محتوای داخلش یه موقع نریزه ، برای هر گیمری مهم بوده.

خب از این به بعد هر وقت که به هدستت نیاز نداشتی اون رو روی پایه مخصوصی که داره بزار. اینجوری خیالت راحته که زیر دست و پا نیستش و خراب نمیشه.

از اونور وقتی برای خودت یه نوشیدنی میاری که حین بازی بخوری ، بزارش توی جای مخصوصش. اینجوری دیگه مطمئنی که موقع بازی یه موقع دستت بهش نمیخوره و بریزه و همه جارو کثیف کنه.

دیگه با خیال راحت بدون اینکه نگران وسایلتون باشید میتونید ساعت ها بشینید و بازی کنید. تازه در این شرایط بازی کردن خیلی لذت بخش تر از اون چیزی که فکرش رو میکنید.

مدیریت کابل

دیدی وقتی کابل هایی که به سیستمت وصل هستن آویزون و پخشن چقدر روی اعصابت میره و کلافت میکنه! خب میخوام بگم که میز گیمینگ fantech این مشکل گیمرهارو به خوبی درک کرده و البته راه حلی هم براش داشته و به کار برده.

میزهای fantech در بیشتر مدل ها از بخش مدیریت کابل استفاده کرده اند. اینجوری که در میزها دو نگهدارنده و براکت برای کابل ها هستش که میتونی خیلی مرتب و تمیز کابل هارو داخل اونا قرار بدی. تازه اینجوری یه فضای زیادی از میز به خاطر وجود کابل ها اشغال نمیشه.

از یه طرف دیگه هم ظاهر مرتب باعث میشه تا هر سری که چشمتون به میز خورد از دیدنش لذت ببرید. از شر کلافگی و شلختگی هم دیگه راحت میشید. البته ناگفته نمونه که این نگهدارنه کابل ها از آسیب دیدن هم جلوگیری میکنه.

نتیجه گیری

گیمرها یه عالمه لوازم جانبی دارن که برای راحیتشون موقع بازی هست. اما خیلی وقت ها نمیتونن این وسایل رو جوری مرتب بچینن که هم دم دستشون باشه هم زیر دست و پاشون نباشه.

با میز گیمینگ fantech این مشکل به راحتی حل شده ، چون که هر وسیله ای درست میره سرجای خودش. اینطوری با یه اشاره وسیله ای که میخواید رو برمیدارید و بعدش میزارید دوباره سرجاش ؛ تازه هیچکدوم از لوازمتونم دیگه خراب نمیشه و آسیب نمیبینه. به طور کلی با میز fantech به راحتی بهترین لحظه هارو موقع بازی برای خودتون فراهم کنید و لذت ببرید.

منابع:

fantech

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه