نقد و بررسی صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

نقد و بررسی صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

از اونجایی که همیشه گیمرها دنبال یه موقعیت مناسب برای نشستن و بازی کردن بودن ،  شرکت های مختلف محصولات متفاوتی رو برای راحتی ساخته و وارد بازار کردن. اما یکی از لوازمی که در موقعیت مناسب تاثیر بسزایی داره ، وجود یه صندلی راحت و حرفه ایی است.

در بازار صندلی های مختلف گیمینگ وجود داره که هر کدومشون ویژگی ها وخاصیت های خودشون رو دارن. اما خب نکته ایی که این وسط هست ، اینه که همه این صندلی ها نمیتونن گزینه خوبی برای انتخاب باشن. صندلی مناسب است که سه ویژگی مهم از جمله : اول راحتی ، دوم استحکام و سوم زیبایی رو با هم داشته باشه.

صندلی که در بازار هر سه مورد رو با هم داره ، صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 است. این صندلی در راستای خواسته های کاربران ساخته شده است.

شاید برات جالب باشه: صندلی گیمینگ چه ویژگی های باید داشته باشد؟

بررسی جامع صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

نقد و بررسی صندلی گیمینگ FANTECH GC 283
نقد و بررسی صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

طراحی صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

اولین چیزی که در هر محصولی باعث جذب کاربران میشه ، ظاهر آن است. صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 میشه گفت در این مورد ترکونده و جزو بهترین ها به حساب میاد. این صندلی در هفت رنگ ساخته شده است.

مطمئن باشین که اگه شش تا از رنگ های آون نتونه راضیتون کنه ، قطعا هفتمین رنگش رضایت شمارو جلب میکنه و بالاخره بابا سلیقه شما است.

در ضمن این صندلی با تکیه گاه بلندی که داره ، هم برای افراد قد بلند مناسبه و هم یه جور حس خفنی و حرفه ایی بودن به اتاق شما میده.

در ضمن در این صندلی طراحی لگو شرکت که یه جورایی عرف است ، به خوبی در قسمت بالایی تکیه گاه و بالشتک ها حک شده که ظاهر صندلی رو خیلی جذاب تر کرده.

ترکیب رنگی صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

نکته ایی که باعث میشه تا صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 خیلی خاص و زیبا دیده بشه ، ترکیباتی است که در آن به کار رفته است. اول از همه باید بگم که هارمونی رنگ در این صندلی به خوبی رعایت شده و یه هماهنگی خاصی بین آن ها است.

طراحی زیبایی که بالشتک ها دارن ، انحنای خاصی ک در قسمت تکیه گاه صندلی وجود داره ، طراحی حرفه ایی که برای چرخ ها به کار رفته ، همگی ترکیبی خوب هستن که به زیبایی و جذابیت صندلی اضافه کردن.

اما جدا از همه این ها  راحتی صندلی رو فراموش نکنیم که نقطه قوت صندلی و عامل مورد توجه قرار گرفتنش به حساب میاد.

بالشتک های دوگانه به کار رفته در صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

در صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 در قسمت تکیه گاه دو بالشتک به کار رفته که میشه گفت این ویژگی بیشتر در صندلی های گیمینگ دیده میشه. وظیفه این بالشتک ها دور کردن و جلوگیری از درد و خستگی گیمرها است. همچنین وجود این بالشتک ها باعث افزایش راحتی موقع نشستن میشه.

بالشتکی در قسمت پایینی تکیه گاه وجود داره سایز بزرگتری داره که برای پر کردن گودی کمر است. و اما بالشتکی که در قسمت بالایی قرار داره ، برای تکیه دادن سر و گردن و دوری از گرفتی عضلات این ناحیه است.

با وجود این بالشتک ها از درد گردن و کمر دور و آسیب های جدی که ممکن از به این دو ناحیه حساس وارد بشه ، دور میمونید.

خم کردن و تغییر زاویه تکیه گاه صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

میدونین که گیمرها به خاطر زیاد نشستن روی صندلی دچار خستگی میشن ، به خاطر همین میخوان که وسط بازی یه خستگی جانانه در کنن ؛ البته این نکته رو فراموش نکنیم که تنظیم تکیه گاه در زاویه دلخواه از اولیت های گیمرهاست.

با اهرمی که در تکیه گاه صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 طراحی شده ، کاربرها میتونن به راحتی توی زاویه دلخواهی که میخوان تکیه گاه صندلی رو قرار بدن و بهترین زاویه رو برای موقعیت بازی خود انتخاب کنن.

هر وقتی هم خسته شدید میتونین صندلی رو توی زاویه 180 درجه قرار بدین و یه کمی دراز بکشین تا خستگیتون در بره و از شر کمر درد و عضله ها راحت بشین.

شاید برات جالب باشه: معرفی بهترین صندلی گیمینگ دنیا

تغییر دادن وضعیت دسته های صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

یه سری ویژگی ها مثل تنظیم ارتفاع و تنظیم زاویه تکیه گاه در اکثر صندلی ها وجود داره ، اما صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 قابلیتی داره که توی هر صندلی نمیتونین پیداش کنید.

این صندلی امکان تغییر دادن دسته های صندلی در زاویه های مختلف رو داره و قابل حرکت کردن است. شما میتونین دسته هارو به بالا و پایین ، چپ و راست ، عقب و جلو حرکت بدین و در زوایه ایی که مناسب است و دستتون راحته قرارش بدین.

بعد از اینکه بهترین موقعیت رو برای دسته ها پیدا کردین ، آن ها رو قفل کنید تا تکون نخورن و حین بازی باعث اذیت و آزار نشن.

تنظیم کردن ارتفاع صندلی گیمینگ FANTECH GC 283

توی دنیا یه عالمه گیمر است که قداشون باهم فرق میکنه ؛ از این رو ممکنه هر فردی با هر قدی بخواد که صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 تهیه کنه. خب از طرفی هم بعد خرید قطعا به دنبال راحتی روی صندلی است.

فکر کن همه این ویژگی هایی که گفتیم وجود داره اما نتونی ارتفاع رو تنظم کنی ، این باعث اذیت شدن نمیشه؟ ممکنه یکی قدش بلند باشه و نیازه که ارتفاع صندلی رو بالا ببره و یکی دیگه چون قدش کوتاهه و از آویزون بودن پاهاش جلوگیری کنه باید ارتفاع رو کم کنه.

اصلا نگران این موضوع نباشین چون که این صندلی با قابلیت تنظیم ارتفاعی که داره ، این اجازه رو به کاربران میده تا مناسب با قد خودش ارتفاع صندلی رو تنظیم کنه و راحت به بازیش برسه.

حرف آخر

در بازار انواع مختلفی صندلی وجود داره که میشه گفت خیلی از اونها اصلا مناسب و ایده آل نیستن و حتی ممکنه که آسیب هایی به گیمر وارد کنن.

بزار بگم با تمام ویژگی هایی که از صندلی گیمینگ FANTECH GC 283 بهتون گفتم ، این صندلی بهترین گزینه برای انتخاب است. راحتی و کیفیت رو همزمان باهم دارین و موقع بازی نگران موقعیت نشستن و سلامت بدنتون نباشین.

منابع:

fantech-jo

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه