بسته الحاقی جدید Far Cry 6 در تاریخ 21 دی ماه منتشر می‌شود

بسته الحاقی جدید Far Cry 6 در تاریخ 21 دی ماه منتشر می‌شود

با توجه به بازی هایی که امروزه بیرون اومدن ، حسابی سطح توقع گیمرها بالا رفته. حالا به درجه ایی رسیده که بازیکن ها از هر بازی توقع دارن که ؛ داستانی عالی ، گیم پلی با کیفیت ، انیمیشن قوی و البته جزئیات ریز و با کیفیت به خوبی در بازی ها وجود داشته باشد.

این حجم بالا رفتن توقع و انتظارها ، به خاطر بازی های خوبی است که بیرون اومده است. امروزه خبر رسیده است که بسته الحاقی جدید Far Cry 6 در بیست و یکم دی منتشر می شود.

شاید برات جالب باشه: براساس شایعه: نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding برای PC منتشر می‌شود

تمرکز بسته الحاقی جدید Far Cry 6 برای ساخت و انتشار آن

برای طرفدارهای بازی Far Cry 6 بهترین خبر این است که نسخه جدید آن خیلی زود ب دستشون برسه. این بازی هیجانی و ماجراجویی علاقه مندان زیادی رو برای خودش داره.

حالا بسته الحاقی جدید Far Cry 6 با گذاشتن تمرکز روی شخصیت Pagan Min ساخته شده است و قرار است در یازدهم ژانویه (بیست و یکم دی ماه ) منتشر بشود.افرادی که سیزن های این بازی رو دارن میتونن به صورت رایگان این بازی رو دانلود کنن.

نکته های قابل توجه بسته الحاقی جدید Far Cry 6

در سال 2021 یکی از بازی هایی که انتظار میرفت تا نسخه ی جدید آن بیرون بیاد ، بازی فار کرای 6 است. در نسخه جدید فار کرای که نسخه ششم است ، از آقای Giancarlo Espostio بازیگر سریال برکینگ بد ، و از طرف دیگر با تغییر دادن محیط بازی به فضایی کاملا شهری ؛ این خبر میده که یه بازی سرگرم کننده و البته نسبتا متفاوت نسبت به نسخه های قبلی را میده.

بعد از اینکه این بازی بیرون اومد ، درست مثل نسخه های قبلی ، نقدهای متوسطی گفته شد و اصل تصمیم گیری رو مثل همیشه به عهده مخاطب گذاشته شد. از نکته های جالب این بازی محتویات سیزن بود که مخاطب در نقش Pega ، Vass ، Seed  ، Joseph قرار میگیره.

تمرکز بسته الحاقی جدید Far Cry 6 روی چه چیزی است؟

نسخه جدید بازی فار کرای بیشتر تمرکز خودش رو روی شخصیت پاگان مین گذاشته است و این بازی رو با دیکتاتوری Kyrat ساخته است. این بازی به همین زودی های یعنی بیست و یکم دی ماه وارد بازار میشه.

قرار دوباره همه بازیکن ها وارد فضای بازی فار کرای 4 بشن. البته یه چیزی که هنوز معلوم نیست و برای همه مخاطبان مبهمه ، این است که سازندگان چگونه میخوان خط داستانی فار کرای 4 رو به فار کرای 6 متصل کنن.

شاید برات جالب باشه: کارگردان Devil May Cry 5 معرفی بازی جدیدش را در سال ۲۰۲۲ تایید کرد

ویژگی بسته الحاقی جدید Far Cry 6

سومین DLC و سیزن نهایی پس فار کرای 6 با تمرکز داشتن روی شخصیت Joseph Seed در تاریخی کاملا نامعلوم بیرون می آید.

پس هرکسی که دارای سیزن هستن میتونن به سه DLC دسترسی داشته باشن و تجربه بازی Far Cry 3 : Blood Dragon داشته باشن و البته از سوی دیگر بسته الحاقی دوست داشتنی و تحسین شده فار کرای 3 رو هم داشته باشن.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه