آپدیت فاینال فانتزی ۱۴ امکان تجربه‌ی بازی با هوش مصنوعی را ممکن می‌کند

آپدیت فاینال فانتزی ۱۴ امکان تجربه‌ی بازی با هوش مصنوعی را ممکن می‌کند

زمانی که یه بازی بیرون میاد ، توسط گیمرهای زیادی تهیه میشوند. بعد از اون کمپانی های سازنده منتظر هستن تا عکس العمل بازیکن ها را ببینند و نقد و انتقادهای اون هارو گوش کنن. اینجوری میتونن هم ایراد های بازی رو رفع کنن هم توقع و نیازهایی که کاربرها دارن را از بین ببرن.

آپدیت بازی ها همیشه مورد توجه گیمرها قرار میگیره ، چونکه توقع دارن تمامی ایرادهایی که در نسخه قبلی بود رفع شده باشه. البته که وقتی خبر از آپدیت میادش یه هیجان زیادی در همه گیمرها به وجود میادش.

خب دیگه وقتش رسیده که بگیم خودتون رو آماده کنیم چون خبر از آپدیت یه بازی خفن داریم. در آپدیت جدید که فاینال فانتزی 14 هستش ، قراره که این اجازه رو بهتون بدن که امکان تجربه بازی با هوش مصنوعی رو هم داشته باشید.

آخرین آپدیت بازی فاینال فانتزی 14

آخرین آپدیت بازی فاینال فانتزی 14 تا به امروز ، یه ویژگی خوب و خفن رو در اختیار گیمرها میزاره. این بازی امکان بازی کردن بازیکن با هوش مصنوعی رو برای آنها فراهم میکنه.

اینجوری گیمرها میتونن بازی رو تا یه حدی به تنهایی جلو ببرن و احساس قدرت بیش از اندازه بکنن. تازه میتونن در بخش های بعدی هرجایی که گیر کردن از کمک استفاده بگیرن تا اون مرحله رو رد کنن.

این آپدیت خفن باعث شده تا حس و حال بازی حسابی تغییر کنه و یه تجربه خیلی خفن و البته ناب رو گیمرها داشته باشن. به جرئت میشه گفت که این نسخه جدید بازی به راحتی همه بازیکن هارو میخکوب کنسول بازی میکنه و باعث میشه تا ساعت ها افراد بدون خستگی بشینن و بازی کنن و البته لذت ببرن.

بسته 6.1 در بازی فاینال فانتزی 14

در نسخه جدید بازی فاینال فانتزی 14 ، بسته 6.1 که یه سیستم جدید در بازی هستش ، به اسم پشتبانی وظیفه معرفی شده است. توی این سیستم بازیکن ها میتونن با یه سناریوی جدید به همراه تعدادی از شخصیت های بازی وارد یه مرحله بشن.

در نسخه های قبلی این بخش نیاز به بازیکن های واقعی داشت تا بشه به صورت چند نفره و با کمک گرفتن از دیگران آن را انجام داد. حالا توی این نسخه از بازی از این خبرا نیستش و میتونید تنهایی هم این کار رو انجام بدید.

به طور کلی بخوایم بگیم در به روز رسانی جدیدی که این بازی داشته ، شما کاملا یه فرد مستقل هستید و میتونید تنهایی مراحل رو پیش ببرید.

آخرین خبرها از فاینال فانتزی 14

طبق گفته اسکوئراینکس ، فقط ماموریت های چند نفره اجباری است و در این نسخه هم باید انجام داده بشه. ممکنه که در سناریوهای آینده این قابلیت بیاد که به صورت تک نفره هم بتوان انجام داد.

اصلی ترین هدف شرکت این است که کاربران به صورت تنهایی هم بتوونن این بازی رو انجام بدن. اینجوری فشار روی سرورهای بازی هم کمتر میشه. با یه سری ماموریت های جدید و محتواهای متفاوت بازی کنید و یه تجربه خفن داشته باشید.

منبع خبر: videogameschronicle

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه