فورتنایت ساخت و ساز را از بازی بیرون کشید و به حالتی جداگانه تبدیل کرد

فورتنایت ساخت و ساز را از بازی بیرون کشید و به حالتی جداگانه تبدیل کرد

دنیای بازی های ویدئویی انقدر بزرگ و گسترده بوده که شما هر روز شاهد شنید چند تا خبر جدید از بازی ها هستید. البته که توی این دنیا بیشتر کمپانی های سازنده سعی میکنن تا بازی هارو ارتقاء بدن تا رضایت گیمرهار جلب کنن.

یکی از بازی های محبوبی که توی بازار هستش ، بازی فورنتایت است که حسابی بین گیمرها مشهور و دوست داشتنی به حساب میادش. حالا این روزا یه خبری ازش منتشر شده که یه عده رو راضی و یه عده رو هم ناراضی کرده.

انگاری قرار که بخش ساخت و ساز و از بازی بیرون کشیده بشه و به صورت جداگانه در اختیار گیمرها قرار بگیره. قطعا این کار مزیت هایی داره که رضایت همه گیمرها رو بتونه جلب کنه. نمیشه گفت که بازی اینجوری خراب شده.

ساخت و ساز عنصر اصلی بازی فورتنایت

یکی از مهم ترین عناصری که در بازی فورتنایت هستش ، ساخت و ساز است. شما میتونستید با استفاده از منابع مختلفی که در اختیار داشتید ، یه عالمه سازه متفاوت توی بازی درست کنید.

حالا انگاری حذف این حالت از بازی آخرین قابلیتی هست که بهش اضافه شده. در واقع برای حفظ عدالت ، شما میتونید توی بازی جداگانه برید و ساخت و ساز رو انجام بدید. همچنین هنوز سیستم زره مضاعف توی بازی هست.

اینم بگم که اگر شما عضو بازی ساخت و ساز بشید این زره براتون فعال میشه. اگرهم دوباره ساخت و ساز رو برگردونید ، این حالت از بین میره. یه جورایی میشه گفت که این کار باعث شده تا هرکسی که توانایی ساخت و ساز داره سراغ این حالت بره و ازش امتیاز کسب کنه. این یعنی عدالت به طور کامل توی بازی بر قرار شده.

حالت های باقی مانده توی باز فورتنایت

قبل تر گفتیم که حالت زره مضاعف هنوز توی بازی هست و اگر شما در حال ساخت و ساز باشید فعال شده ، در غیر این صورت حتی از برگشت شما هم غیر فعال میشه. به غیر این مورد ، شما همچنان میتونید توی این بازی بدویید.

چونکه دویدن توی روند بازی تاثیر زیادی داشته ، به خاطر همین این حالت هنوز توی بازی هستش. باید بگیم که ساخت و ساز هم هنوز توی بازی هست فقط شما باید توی یه بخش دیگه عضوش بشید. این قابلیت از پایه های بازی به حساب میاد نمیشه که حذفش کرد.

قابلیت ساخت و ساز بازی فورتنایت

توی بای فورتنایت ساخت و ساز قابلیت کاربردی زیادی نداشته اما محبوبیت زیادی داره ، این موضوع رو کمپانی زمانی که به صورت آزمایشی این حالت رو حذف کردن و با اعتراض شدید گیمرها رو به رو شدن فهمیدن.

خیلی از گیمرها با این حالت میتونن برنده بازی بشن. حالا زمانی که دیدن اهمیت زیادی داره نمیتونن حذفش کنن ، تصمیم بر این شد که در یه بخش جداگانه قرار بگیره و هرکسی در صورت تمایل عضو بشه.

این حق انتخاب دادن خیلی هم خوب شد ، حالا دیگه بازیکن با توجه به سبک بازی خودش انتخاب میکنه که میخواد ساخت و ساز کنه یا نه.

منبع خبر: eurogamer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه