تاریخ انتشار آپدیت جدید Genshin Impact مشخص شد

تاریخ انتشار آپدیت جدید Genshin Impact مشخص شد

همیشه اخباری که برای همه گیمرها مهم و البته لذت بخش بوده ، خبر مربوطبه تاریخ انتشار بازی ها است. حالا قرار یه خبر خوب به طرفدارهای بازی Gnshin Impact بدیم. خب مژده بدین که نسخه جدید این بازی تو راه است و به زودی به بازار میاد.

استودیو miHoYo زمان انتشار را اعلام کرد

استودیو miHoYo ساعتی پیش بهترین خبر دنیارو به طرفدارهای بازی Genshin Impact داد ، آن هم تاریخ انتشار نسخه ی جدید این بازی بود. اول از همه به گوش شما برسونیم که آپدیت نسخه 2.4 یکی از بزرگترین آپدیت هایی است که برای این بازی در نظر گرفته و ساخته شده است.

این نسخه از پانزدهم دی ماه در اختیار بازیکن ها قرار میگیره. این هم ازتاریخ دقیق انتشار نسخه ی جدید این بازی.

Genshin Impact یکی بازی های پردرآمد و پرفروش بازار

یه نکته خیلی جالبی که هست و باورش شاید برای خیلی از افراد سخت است در دنیای بازی های ویدیویی بازی های موبایلی درآمد خیلی بیشتری نسبت به بازی های کنسولی و کامپیوتری دارن.

 ناشران اصولا بودجه های خیلی زیادی رو صرف ساخت برای بازی های پرمخاطب میکنن. یکی از اون بازی های محبوب و پرمخاطب ، بازی Genshin Impact هست. این بازی توسط یه شرکت چینی به اسم miHoYo  ساخته شده است.

میشه گفت تقریبا همون سال های جاری بود که مجموعه درآمد این بازی مرز یک میلیون دلار رو هم رد کرد. از اصلی ترین دلیل هایی که باعث این موفقیت شد ، وجود یه تیم سازنده قدرتمند بوده. برای این بازی دائما محتوای جدید ارائه میشه ، و این موضوع باعث میشه تا بازیکن حس تکراری بودن بازی بهش دست نده.

این بازی یکی از بزرگ ترین آپدیت های خودش رو در طی تمامی این سال ها بیرون داد. آپدیت 2.4 که میشه گفت یه بروز رسانی عظیم به حساب میاد ، به زودی توسط این شرکت چینی به بازار ارائه شده و در خدمت طرفدارهای بازی قرار میگیره.

تاریخ انتشار و آپدیت جدید بازی Genshin Impact

خب میدونم که وقتی اسم یه آپدیت جدید و خیلی خوب میاد ، همه افراد به دنبال این میافت که زمان انتشار آن کی هست ، یعنی این میشه مهم ترین موضوعی که همه میخواهند بدونن.

اما بزارید بگیم از زمان انتشار بازی Genshin Impact این بازی دوست داشتنی و معروف. این بازی که آپدیت 2.4 رو ساخته است ، اعلام شده که در تاریخ پانزدهم دی ارائه میشود.

به واسطه این به روز رسانی جدید ، به بازی شخصیت های جدید با لباس های نو اضافه شده است. مهم ترین نکته ایی که در این آپدیت جدید وجود داره و به چشم میخوره ، وجود محیط های جدید است که برای اکتشاف به بازی اضافه شده اند.

خبر خوبه دیگه اینه که با این آپدیت ، رویداد های Lantern Rite دوباره به بازی برمیگردن. یکی از مکان های جدید بازی با اسم Enkanomiya که اینگونه توصیف شده : باقی مونده های یه تمدن قدیمی که هزار سال است در زیر آب دفن شده است. ؛ به بازی اضافه شده است.

منبع خبر:

comicbook

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه