فروش بازی گوست آو سوشیما به بیش از 8 میلیون نسخه رسید

فروش بازی گوست آو سوشیما به بیش از 8 میلیون نسخه رسید

داستان سامورایی ها همیشه در ژاپن داستانی  جذاب و دوست داشتنی بوده و طرفدارهای زیادی هم داشته. در سال 2020 استودیو ساکر پانچ پروداکشنز با بازی روح سوشیما که کاملا جهان باز بود همه رو شگفت زده کرد.

حالا این روزها خبرهای زیادی از پر طرفدار بودن این بازی در همه جا پخش شده است. به تازگی شرکت سونی اعلام کرده است که Ghost of Tsushima مرز 8 میلیون نسخه رو برای فروش رد کرده. این بزرگترین نشانه است برای اینکه بفهماند چه بازی فوق العاده ایی هست.

میزان رسمی فروش بازی Ghost of Tsushima در مراسم سونی اعلام شد

در رویداد CES 2020 در بخش کنفرانسی شرکت سونی خبری داغ و دست اول گفته شد که همه را حیرت زدن کرد. شرکت سونی در این بخش میزان رسمی فروش بازی روح سوشیما رو اعلام کرد و باعث تحسین از سوی خیلی از کاربرها شد.

بعد از خبرهایی که شرکت سونی گفت ، استودیو پانچ در توئیتر اعلام کرد که : (( خیلی مفتخر و شگفت زده هستیم که به شما بگوییم بازی روح سوشیما Ghost of Tsushima به طور رسمی مرز 8 میلیون نسخه را در فروش رد کرده است. از تمامی افرادی که از زمان عرضه این بازی را تهیه کردن و مارا همراهی تشکر میکنیم و قدر دان حمایت هایشان هستیم.))

سریع ترین فروش مطلق به Ghost of Tsushima است

در گزارش ها و خبرهایی که قبلا بیرون اومده بود ، فروش بازی روح سوشیما در تاریخ 12 نوامبر سال 2020 پنج میلیون نسخه به صورت رسمی اعلام شد.

در آن زمان ، اینجوری که مدیر استودیو های پلی استیشن ، هرمن هالست گفته بود ، بازی ghost of Tsushima سریع ترین فروش را در بین بازی ها داشته. این یعنی بازی عملکردی خیلی بهتر از بازی هایی مثل هورایزن داون داره.

اکنون طبق آمار جدیدی که از این بازی طی تقریبا یک سال داده شده ، روح سوشیما تونسته 3 میلیون نسخه دیگر نیز به فروش برساند.

میشه گفت این بازی هم از نظر تجاری و هم از نظر کیفی ، عملکرید فوق درخشان برای سونی دارد. از این رو انتظار میره که سونی برای این بازی پر طرفدار ، برنامه های زیادی در نظر گرفته باشه.

آیا فیلم بازی روح سوشیما Ghost of Tsushima قراره بیرون بیاد؟

حالا سوالی که پیش میاد اینجاست ؛ آیا قرار فیلم روح سوشیما بیرون بیاد؟ در جواب این سوال باید بگیم که شرکت سونی اعلام کرده که قصد ساختن فیلم سینمایی روح سوشیمارو داره. کارگردانی این فیلم هم قراره که توسط چاد استاهلسکی ، کارگردان فیلم جان ویک ساخته شود.

بازی روح سوشیما در اوایل 27 تیر 99 ( 17 ژوئیه 2020 ) اول برای کنسول پلی استیشن 4 بیرون اومدش. بعد از آن در تاریخ 29 مرداد 1400 ( 20 اوت 2021 ) نسخه ی برداشتی از یه بسته الحاقی داستانی جدید که در خودش جا داده بود ، برای هر دو کنسول پلی استیشن 5  و پلی استیشن 4 بیرون اومدش و در دسترش همگان قرار گرفت.

منبع خبر: gematsu

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه