بازی God of War برای کامپیوتر کرک شد

بازی God of War برای کامپیوتر کرک شد

یکی از بازی های معروف و البته دوست داشتنی بین گیمر ها بازی God of War بود. بعد از مدت ها انتظار بالاخره روز انتشار بازی God of War فرا رسیده ، و این بازی در نسخه با حجم کامل 38 گیگابایت به بازار ارائه شد و در دسترس کاربران قرار گرفت.

گروه FLT که از قدیمی ترین گروه های کرک بازی هستن ، بعد از اینکه تقریبا یک ساعت از بیرون اومدن این بازی گذشت دست به کار شدن و کرک بازی God of War رو به صورت کاملا سالم منتشر کردن و در دسترس قرار دادن.

البته این بین عدم استفاده مکانیسم امنیتی دنوو ، این اجازه رو به گروه داد تا بدون استفاده از هیچ نرم افزار مدرنی به بازی دسترسی داشته باشن.

اتفاق مهمی که برای God of War رخ داد چه بود؟

اتفاق مهمی که برای بازی God of War  رخ داد اننتشار نسخه PC آن توسط مدیریت جدید پلی استیشن بود. جیم رایان بر این معتقد بود که بازی هایی مانند گاد آف وار باید بیشتر از بقیه بازی ها مورد توجه قرار بگیرن.

البته این رو هم میگه که این سبک بازی هارو باید صدها میلیون نفر بازی کنن. با بیرون اومدن نسخه کرک Gof of War برای کامپیوتر،  دیگه نیاز نیست که این بازی رو از استیم بخرین ؛ میتونین خیلی راحت ماجراجوییتون رو با بقیه شروع کنین.

انتشار کرک بازی Gof of War توسط معروف ترین گروه(FLT)

انتشار کرک بازی گاد آف وار توسط گروه معروف FLT ، به سریع ترین کرک بازی ها مشهور شد. این گروه که از سال 1987 فعالیت میکنه ، از معروف ترین و قدیمی ترین گروه ها به حساب می آید.

البته درسته که نسبت به قبل کمی کم کار شده ، اما همچنان در صحنه حضور داره و به فعالیت های خودش و در حوضه کاریش ادامه میده.

این بازی امنیت مکانیسم دنوو بهره مند نیست و معلومه که کمپانی سونی به این کار علاقه ایی نداره ، احتمال اینکه این بازی نسخه کرک شدش توسط گروهای دیگه ایی مثل CODEX بیرون بیاد زیاده هست.

نسخه کرک بازی God of War

همونطور که قبلا گفتیم مکانیسم امنیت دنوو در این بازی به کار نرفته و از راه های ساده ایی میشه این بازی رو کرک کرد.

این یعنی این که گروه های  دیگه ایی هم میتونن این بازی رو کرک کنن. این رو هم بگم که نصب کرک شده بازی های خیلی ساده تر از نسخه های اصلیشون هست.

حجم کرک شده این بازی حدود 40 گیگا بایته که البته لوح فشرده اون توسط شرکت های دیگه ایی مثل Fitgirl هم در روزهای پیش رو با حجم کمتری قرار منتشر بشه.

سوال اینجاست که نسخه کرک شده را چجوری نصب کنیم؟

بعد از همه صحبت هایی که شد سوال پیش میاد که نسخه کرک شده بازی God of War رو چجوری نصب کنیم؟ قبل از هرچیزی بگیم که نحو نصب برای گروه های مختلف متفاوت است.

در این بین گروه FLT گفته که بعد از دانلود فایل فشرده ، روی دکمه نصب کلیک میکنی و بعد از نصب هم نیاز نیست که نسخه کرک رو کپی کنی و روی محل نصب قرار بدین.

این گروه گفته که بعد از نصب بازی قابل اجراست ؛ تنها کاری که باید انجام بدین اینه که فایل اجرا رو داخل فایروال بزارید و دسترسی به اینترنت را ببندید تا بازی به اینترنت دسترسی نداشته باشه.

منبع خبر: shivsaga

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه