چرا God of War Ragnarok باید پایان بازی گاد آف وار 3 را توضیح دهد؟

چرا God of War Ragnarok باید پایان بازی گاد آف وار 3 را توضیح دهد؟

امروز با خبرهای مربوط به بازی گاد آف وار 3 که یکی از بهترین بازی های پلی استیشن 3 بودش و پایانی انحصاری داشت در خدمتتون هستیم. در آخر این بازی همه شاهد یه پایان تلخ و شیرین بودن.

در آخر بازی کریتوس برای اینکه بشریت آزاد کنه ، خودش رو قربانی جنگل خدایان کرد. بعدها توی سال 2018 دیدیم که کریتوس به بازی برگشت و ادامه ماجرای خودش رو توی بازی God of war Ragnarok شروع کرد.

اما یه سوالی که برای همه پیش اومد ، این بود که چرا باید این نسخه از بازی یه قسمتی از گاد آف وار 3 رو نشون بدهو تقاط ابهامی رو از بازی بکاهه؟

از طرفی باید به حضرتون برسونم که استودیو مونیکا در حال پولیش کردن و البته آماده سازی این نسخه از بازی است. توسعه دهنده های این نسخه از بازی هم گیم پلی و هم گرافیک بازی رو بهتر کردن.

اما خب به نظر میاد که لازمه تا یه خورده طرح و پی رنگ داستان رو هم تغییر بدن. از اونجایی که کریتوس برگشته ، کاملا واضحه که باید ادامه ی داستان کریتوس و آتریوس رو ببینید ، اما یه سری جزئیات از گاد آف وار 3 مونده که باید به اونها توجه بشه. مخصوصا باید به مهم ترین سوال که نحوه ی نجات یافتن کریتوس از یه مرگ حتمی است بپردازیم.

چه بر سر کریتوس پس از پایان God of war 3 آمد؟

پی رنگ گاد آف وار 3 درسته از همونجایی شروع شد که نسخه قبلی اون پایان یافته بود. این رو میدونین که کریتوس علیه همه المیپوس ها اعلان جنگ کرد و بعد از اون با کمک تایتان ها به جنگ با خدایان رفت و شورش کرد.

در این بین نبرد های خیلی زیادی رخ میده. اما در آخر همه این نبرد ها ختم میشه به جنگ بین زئوس و کریتوس ، که این جنگ با مرگ جنجالی زئوس همراه میشه. بعد از مرگ زئوس آنتا از کریتوس میخواد که جعبه پاندورا رو پس بده ، اما خب کریتوس تصمیم میگیره که خودش رو قربانی کنه تا این انرژی به بشریت برسه.

جانش رو زمین میزاره و آنتارو تنها رها میکنه. مرگ کریتوس یه صحنه کامل برای یه پایان خیلی خوب است. اما اگه صبور بوده باشید در تیتراژ آخر میبینین که کریتوس در سرجایی که زمین افتاده نیست و رده خون نشون میده که هنوز زنده است.

اساطیر جدید گاد آف وار

سه گانه اولیه بازی گاد آف وار از روی اساطیر یونانی است حتی هیولاهایی که وجود داره. اما باید این خبر رو بهتون برسونم که اسطوره های این بازی در نسخه جدید تغییر کردن. این تغییر از یونان به نورس باستان بوده.

کریتوس از آن ضربه شدید جان سالم به در برده و به سرزمین تازه ایی رفته. آن جا یه خانواده جدید تشکیل داده و زندگی برای خودش درست کرده. اما این دوباره با خدایان درگیر شد و ماجراجویی داشته که همگی شاهد آن بودید.

درسته که داستان جدیدی از بازی رو دیدین ، اما اصالا داستان گاد آف وار 3 رو نشون نمیده. احتمالا کور شدن بارلوگ برای این بوده که داستان سه گانه رو تموم کنه و دیگه ادامه نده. همین موضوع نشون میده که شاهد داستان جدید هستیم و همچنین سوال بزرگ چگونگی زنده ماندن کریتوس است!

God of war Ragnarok

حالا که راجب دو نسخه ی قبلی صحبت کردیم ، وقتش رسیده تا درباره God of war Ragnarok صحبت کنیم. این بازی در واقع ادامه راه کریتوس و آتریوس است و پایان خدایان اسکاندیناوی.

اینبار کریتوس باید جلوی ثور و فریا بایستد و مبارزه کند. حالا کریتوس بین خدایان نورس اسم و رسمی داره و معلومه که خدایان یونان از آن خوششون نمیاد. کریتوس یه بیگانه ایی که نباید آنجا باشه.

شاید کریتوس مرزهای جدیدی رو شکسته و از جادوی سیاه برای رفتن به انجا استفاده کرده. پایان این بازی نشون دهنده ماجرای کریتوس در نورس است. ممکن است با مرگ کریتوس در این نسخه رو به رو بشوید.

راستی اگر دنبال خرید اکانت قانونی بازی هستی اینجا کلیک کن.

منابع:

gamerant

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه