نقشه‌ های قدیمی سری هیلو احتمالا به بازی Halo Infinite اضافه شوند

نقشه‌ های قدیمی سری هیلو احتمالا به بازی Halo Infinite اضافه شوند

وقتی حرف از بازی های ویدئویی میشه ، یه دنیای بزرگ و گسترده جلوی روتون باز میشه که هر روز در آن اتفاق های جدید میافته. البته که تمامی تغییر و تحولاتی که در این دنیا رخ میده در راستای خواسته و نیاز گیمرها است.

شنیدن هر روز یه خبر جدید و تازه از بازی ها در این دنیای عظیم و الجثه کاملا طبیعی هست. یه چند وقتی میشه که یه خبری حسابی داره میچرخه و توجه همه رو به سمت خودش جلب کرده.

اینجوری که بوش میاد و پیداست احتمال اضافه شدن نقشه های قدیمی سری هیلو به بازی Halo Infintie خیلی زیاده. علاقه مندان به این بازی باید خودشون رو آماده کنن چون انگاری قراره یه تجربه خاص و متفاوت داشته باشند. البته میدونیم که این خبر خیلی هارو خوشحال کرده و خنده رو لبشون اورده.

جدید ترین خبر از اضافه شدن نقشه های قدیمی هیلو به بازی Halo Infintie

در جدیدترین مصاحبه ای که جوزف استیتن داشته ، برداشت ها این بوده که انگاری نقشه های قدیمی سری هیلو در آینده ای نه چندان دور به بخش چمد نفره بازی Halo Infintie اضافه میشود.

در هفته ای که گذشت همه شاهد فصل دوم بخش چند نفره بازی Halo Infintie بودند. اما اینجوری که خود سازندگان بازی میگن ، شروع آن همچین خوب هم پیش نرفت و باب میلشون نبوده.

حالا از یه طرف دیگه گیمرها به روند کندی که بازی هیلو داره اعتراض های زیادی کردن. اما از اینطرف شرکت سازنده و توسعه دهنده بازی Halo Infintie برنامه های زیادی در سر دارن. البته میشه با اطمینان گفت که اگر این برنامه انجام بشه به طور کامل رضایت همه گیمرها جلب خواهد شد. پس یه ذره دیگه باید انتظار بکشید.

نقشه های جدید جوزف استیتن برای بازی Halo Infintie

در آخرین مصاحبه ای که حوزف استیتن در برنامه Kinda Funny داشته ، اعلام کرده که نقشه های جدیدی برای بخش چند نفره بازی Halo Infintie دارد. البته در بین صحبت هایش به این موضوع که میخواهد از نقشه های قدیمی سری هیلو استفاده کند اشاره کرد.

در واقع باید بگوییم که زمانی که از آن سوال شد که آیا قرار است نقشه ها قدیمی سری هیلو به بازی اضافه شود ؛ جوزف اول یک لبخند زد و سپس گفت که این میتواند ایده خوبی باشد.

همچنین در ادامه صحبتهایش گفت که همونطوری که نمیتونیم راجب خیلی چیزها حرف بزنیم ، اما چندین نقشه عالی در سر داریم. البته که در این زمینه هرکسی علاقه مندی های خودش به یه نقشه ای رو داره ، اما سعی میکنیم به گونه ای عمل کنیم که رضایت همه رو جلب کنه.

شروع فصل دوم Halo Infintie با نقشه های جدید

در آخر باید بگوییم که خودتون رو آماده کنید چون که قرار فصل دوم بازی Halo Infintie با نقشه های جدید شروع کنید. البته این رو هم بگیم که اضافه کردن نقشه های سری هیلو یه راه عالی برای جلب رضایت همه گیمرهاست. به طور کل یه تجربه خوب و شیرین در انتظارتون هستش.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه