نقد و بررسی بازی hitman 2

نقد و بررسی بازی hitman 2

Hitman 2 یه بازی توی سبک مخفی کاری که هیجان و لذت رو با هم برای شما به وجود میاره. این بازی با یه کاراکترهای به یاد ماندنی وارد بازار شده است. بازی هایی که تو سبک مخفی کاری هستن ، اکثریت بازی های بی رحمانه ایی به حساب میان که نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارن.

یه اشتباه کوچیک توی این بازی ها میتونه موجب باخت شما بشه. البته که همین چالش های سخت باعث جذابیت بازی ها میشه. در عرصه مخفی کاری ، سری هیتمن بهترین بازی ها به حساب میومده.

در hitman 2 داستان بازی بسیار جذاب شده و میشه گفت همونی شده که گیمرها انتظارش رو داشتن. حالا در این مطلب میخوایم به این بازی بپردازیم و نکات مهم بازی رو با شما در میون بزاریم.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی بازی spider man miles morales

بررسی جامع بازی hitman 2

نقد و بررسی بازی hitman 2
نقد و بررسی بازی hitman 2

داستان بازی Hitman 2

در بازی Hitman 2 هنوز هم قراردادهایی است که دایانا امضا افراد مختلف را پای آن میگیرد. البته مامور 47 مجری اجرای این کارها است. در این نسخه از بازی یه ذره قضیه فرق میکنه و تمرکز بیشتر روی گروه Providence و شخصیت Shadow Client گذاشته شده است.

توی نسخه قبلی دایانا و مامور 47 بازیچه دست شدو بودن و حالا در Hitman 2 میخوان با همکاری هم علیه پراویدنس بلند بشن. درسته که هیتمن دو دنباله نسخه قبلی است ، اما خب مسیر قصه تغییر کرده و تازه تر شده.

در Hitman 2 شخصیت هایی که وجود داره ، همگی ارتقاء پیدا کردن و تکاملی برای آن ها در نظر گرفته شده است که به شدت چشمگیر هستن. حضور هر کدوم از شخصیت ها در این بازی نشون دهنده یه رویه است.

یه موردی که باعث جذابیت بیشتر داستان شده ، شخصی تر شدن داستان هست. برای یه خط داستان معقول و جذاب تر ، بازیکن ها با شخصیت های مهم بازی چون مامور 47 و دایانا بیشتر آشنا میشن.

پایان Hitman 2 پیشرفت خوب و غیر قابل قیاسی کرده ، در این نسخه آخر بازی با یه پایان کلیف هنگر حساس تنها میزاره. اما خب دیالوگ هایی بین کاراکتر ها رد وبدل میشه که نشان دهنده گذشته بازی است و مدام ارتباط داستان را به نمایش میزاره.

نقد و بررسی بازی hitman 2
نقد و بررسی بازی hitman 2

گیم پلی بازی Hitman 2

داستان بازی Hitman 2 نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده است ، اما خب گیم پلی  بازی در همان میدان نبرد اصلی قرار داره. قبل از هرچیزی بگم که اگه نسخه قبلی براتون جذاب بوده و دوسش داشتین ، این نسخه هم همون قدر جذابیت داره.

اما باید گفت ازطرفی دیگه یه سری از قول هایی که سازندگان دادن ، عملی نشده است. ساختار بازی مثل نسخه قبلی است ، توی هر مرحله ایی که وارد میشین ، هدف هایی براتون هست که باید برای رسیدن به آن تلاش کنید.

البته یه سری راه و روش هایی برای شما گذاشته شده است که تجربه ایی جدید رو براتو به وجود میاره. این رو هم بگم که شما با توجه به چیزی که دلتون میخواد ، میتونین اهداف رو مشخص کنید و بازی رو پیش ببرید.

شما با Mission Story میتونین مسیر حرکت های خودتون رو تعیین کنید. با وجود تمام این ویژگی ها ، خلاقیت توی طراحی مراحل همه چیز رو همینقدر ساده در اختیار شما نذاشته است.

میتونی بعد از اینکه یه مرحله رو پشت سر گذاشتی و رد کردی ، دوباره همون مرحله رو ولی این دفعه با یه راه جدید طی کنید. هرسری که یه عملکردیاز خودتون نشون میدین ، بازی چالش های جدیدی رو براتون باز میکنه. تکرار هر مرحله ایی باعث میشه تا روش های جدید یاد بگیرین و توی بازی حرفه ایی تر بشین.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی بازی nfs heat

نقد و بررسی بازی hitman 2
نقد و بررسی بازی hitman 2

دنیای بازی Hitman 2

دنیای Hitman 2 خلاصه نمیشه به آیتم هایی که بالاتر بهش اشاره کردیم . مواردی دیگه مثل کشتن دشمنان ، حواس پرتی یا کشاندن آن ها به یه مسیر دیگه ، از ویژگی های جدید این نسخه از بازی به حساب میاد.

این موارد هم قبلا بوده ولی حالا توی این بازی ، تنوع و تعداد هایشان بیشتر شد. از یه طرف دیگه محیطو افراد با نفوذ ها و درجه های مختلفی توی بازی هستن. یه چیزی که یه ذره کار شما رو سخت تر میکنه ، اینه که  شما توی هر مکانی که میرین ، باید لباس مخصوص  اون محیط رو بپوشید.

چیزی که توی گیم پلی بازی یه نقش مهم داره ، دوربین های مخفی است که مثل یه سرباز عمل میکنه. این دوربین ها هرکی که در معرض دیدشون قرار میگیره ، رو ردیابی میکنه و با در اوردن صدای آژیر مرگ شمارو حتمی میکنه.

هوش مصنوعی بازی به حدی قوی است که حسابی بازیکن رو در هر مرحله به چالش میکشه. فرار ، شلیک ، چالش ، دشمن ، مخفی کاری همگی خلاصه شده توی Hitman 2.

حالت های این بازی بسیار عای و خوب از آب در اومده. اول از همه باید گفت که اسنایپرهای توی این بازی برای افراد از قبل خریداری شده است.

این را بدانید که از زمانی که پای خود رو در این بازی میزارید ، شاهد یه خلاقیت چشم گیر و خفن هستین. نقشه هایی هم که توی بازی وجود داره توسط سازنده هایی که طراحی شده ، بسیار دقیق است و یه جورایی میشه گفت تمرکز خاصی روی این بخش شده است.

نقد و بررسی بازی hitman 2
نقد و بررسی بازی hitman 2

حرف آخر

در کل باید گفت که بازی Hitman 2 از هر نظری که شما فکر کنین گیم پلی و داستان و… پیشرفت بسیار محسوسی کرده است. اضافه شدن بخش های جدید در بازی باعث شده است تا فضای بازی به طور کلی تغییر کنه و جذابیت خاصی به خودش بگیره.

در کنار همه چیزهایی که وجود داره ، یه ویژگی که جذابیت بازی رو بالا میبره آزادی عملی هست که داره. همچنین پر ازنقشه های وسیع هست که باعث میشه به محیط های مختلف بری و یه تجربه کاملا لذت بخش و عالی رو تجربه کنی.

این بازی مخفی کاری ، حسی به گیمرها میده که نتونی از پای بازی پاشی و یا بعد از تموم شدن اون رو از روی دستگاه بازیت پاک کنی. تجربه ایی رو دارید که هیچوقت براتون خسته کننده یا تکراری نمیشه.

منابع:

pushsquare

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
ارسال دیدگاه