تاریخ انتشار Hitman Trilogy مشخص شد

تاریخ انتشار Hitman Trilogy مشخص شد

دنیای بازی های ویدئویی یه دنیای بزرگیه که هر روز اتفاق های جدیدی در آن رخ میده. همه کمپانی  های سازنده ، در حال ارتقاء دادن بازی ها و منتشر کردن بازی هایی که کاربران خیلی وقته منتظرش بودن هستن.

انگاری سال جدید ، یه سال پر از اتفاق های خوب و خفن برای گیمرهاست. رقابت بین استودیوهای بازی ساز بالا رفته و هر روز در حال دریافت اخباری جدید از بازی ویدئویی ها هستیم. البته که اینجور که معلومه امسال قرار بیشتر بازی هایی که گیمرها  انتظارش رو میکشیدن مثل بازی Hitman Trilogy بیرون بیاد.

تاریخ انتشار بازی Hitman Trilogy بالاخره مشخص شد

علاقه مندان و منتظران بازی Hitman Trilogy خبرهای خوبی این روزها به گوششان رسیده. استودیو سازنده بازی Hitman Trilogy تارخ رسمی این بازی رو منتشر کرده و به گوش همه رسانده.

این بازی سه گانه که شامل Hitman ، hitman 2 و Hitman 3 است ، طرفدارهای زیادی برای خودش داره که همیشه منتظر نسخه جدیدی از این بازی هستن.

حالا همه انتظارها دیگه به پایان رسیده و قراره که این بازی در سی ام دی ماه برای کنسول های نسل هشتم و نهم و البته PC بیرون بیاد و نتیجه این صبر رو به علاقه منداش تحویل بده.

نسخه جدید بازی Hitman Trigloy

تقریبا دو سال از آخرین بازی Hitman 3 که نسخه پایانی مجموعه World of Assassination بود میگذره. حالا این روزها استودیو IO Interactive تصمیم گرفته که ادامه برنامه ریزی های خودش رو برای این سه گانه بازی پیگیری کنه و به بازار ارائه بده.

در اولین قرمی که برداشته شده ، قراره که این بازی به صورت کاملا مستقل برای پلتفرم های پلی استیشن 4  ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس و البته رایانه ها بیرون بیاد.

این نکته رو هم بگیم که همزمان با نسخه فیزیکی و دیجیتالی این بازی ، قراره که در دسترس مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس هم قرار بگیره.

دسترسی های بازی Hitman Trigloy

افرادی که  بازی Hitman 3 رو برای PC دارن ، به ویژگی هایی نظیر : سایه زنی های ارتقاء یافته ، فناوری Ray Tracing و XeSS دسترسی خواهند داشت. همچنین در کنار آن ها اچیومنت های بازی و Trading Card هم در اختیارتون قرار داده میشه.

به کسایی که بازی هیتمن سه رو داشتن ، محتوای Trinity Pack هم داده میشد که میتونستن بازی رو قبل بیرون اومدن  پیش خرید کنن. این ویژگی به مدت یه ماه به اون دسته از افرادی که هیتمن 3 رو خریداری کرده اند ، به صورت رایگان داده میشه.

پایان انتظارها برای بازی  Hitman Trigloy

بعد از همه نسخه هایی که بیرون اومد و وعده هایی که به گیمرها داده شد ، بالاخره استودیو سازنده اعلام کرد که نسخه بازی Hitmdn Trigloy در تاریخ سی ام دی ماه برای PC بیرون می آید.

در ضمن این اختیار رو به کاربران میده تا هر سه نسخه این بازی رو در عینک های واقعیت مجازی تجربه کنن و از بازی کردن لذت تمام رو ببرن.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه