بازی Horizon Call of the Mountain برای PS VR2 معرفی شد

بازی Horizon Call of the Mountain برای PS VR2 معرفی شد

در دنیا هر روز خبر های جدید راجب هر موضوعی که فکر کنید پخش میشود. اما اخبارهایی که همیشه خیلی به روز هستند و البته هر روز خبر دارند ، اخبار صنعت بازی ویدیویی است.

تکنولوژی هر روز در حال به روز رسانی است و محصولات جدیدی رو به بازار ارائه میکند. البته که استودیوهای بازی ساز هم از این قائده دور نماندن و بازی های  خود رو پا به پای کنسول های بازی بیرون دادن.

این روزها حرف های زیادی راجب یه بازی جدید به اسم Horizon Call of the Mountatin است. این بازی انگار حرفای جدیدی برای گفتن داره.

استودیو های ساخت بازی Horizon Call of the Mountatin

میدونین که تازگی ها هدست PS VR2 به بازار اومده تا دنیای بازی رو تا حدی به واقعیت بیاره. قطعا که این پلی استیشن جدید احتیاج داره  که بازی هایی داشته باشه ، از این رو استودیوها دست به کار شدن.

اولین بازی Horizon Call of the Mountatin است که توسط استودیو firesprite Games با همکاری گوریلا گیم این بازی رو ساخته است. البته درست است که هنوز اطلاعاتی راجب تاریخ انتشار و ساعت آن گفته نشده است اما این را همه میدانند که این اولی بازی هدست بازی وی آر 2 است.

معرفیات رسمی شرکت سونی در رویداد CES 2022

نزدیک به یک سال است که از معرفی و رونمایی کنترلر های هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر 2 میگذره. اما خبر خوش این است که شرکت سونی بالاخره در جریان رویداد CDE 2022 به صورت رسمی از هدست این کنترلر رونمایی کرد. البته که مشخصات اصلی و مهم راجب این هدست رو هم نیز به گوش همگان رساند.

البته که این اخیرا بیشترین شایعاتی که راجب این هدست پراکنده شده است ، مربوط به شایعه همکاری استودیو گوریلا گیمز و Firesprite است. این استودیوها به تازگی به  زیر مجموعه پلی استیشن اضافه شده اند و البته علت همکاری این استودیو هم ساخت بازی Horizon است که مشخص شده بود.

معرفی بازی Horizon Call of the Mountatin

هر بازی قبل از بیرون اومدن یه سری اطلاعات از طریق تریلر به کاربران خودش میده. بازی Horizon Call of the Mountatin از این قائده همیشگی دور نیست و به همین صورت خودش رو به کاربران معرفی کرده است.

این بازی یه تیزر خیلی کوتاه از خودش ارائه کرد که شاید از دیدن کوتاه بودنش خیلی از افراد تعجب کنن. البته همین کوتاه بودن برای اینکه اطلاعاتی به کاربران بدهد کافی است و نیاز به یه تریلر زیاد نیست.

در کنار اطلاعاتی که تقریبا از نحوه بازی از طریق تریلر داده شده ، اما خب هیچ موضوعی ازتاریخ انتشار و قیمت آن به دست کسی نرسیده است. آن گونه که سازندگان بازی گفته اند ، این بازی یک تجربه کاملا متفاوت و منحصر به فرد با هدست پی سی وی آر 2 به گیمرها میدهد.

شما میتوانید از ارتقائی که این هدست کرده و البته کنترلری که دارد یه تجربه خیلی خوب داشته باشید. این رو هم بدونین که در بازی Horizon Call of the Mountatin گیمرها قرار است که نقش یک شخصیت کاملا جدید قرار بگیرید.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه