مراحل ساخت بازی Horizon Forbidden West به پایان رسید

مراحل ساخت بازی Horizon Forbidden West به پایان رسید

شنیدن اخبار روز بازی ها برای گیمرها همیشه جذابیت زیادی داشته و باعث ایجاد شور و شوق در آن ها میشود. این روز ها خبرهای زیادی راجب به بازی های ویدئویی پخش میشه که همگی نشان دهنده پیشرفت و ارتقائشون هست.

از اونجایی که توقع گیمرها برای ارتقاء بازی ها بالا رفته ، کمپانی های سازنده نیز تمام تلاششون رو میکنن تا بهترین رو ساخته و روانه بازار کنن. در غیر این صورت میشه گفت که بازی مورد استقبال قرار نمیگیره و مخصوصا اگه گیمرها انتظار زیادی برای بیرون اومدنش کشیده باشن.

حال یه خبری که این روز توی دنیای بازی ها خیلی پراکنده شده این است که ، مراحل ساخت بازی Horizon Forbidden West به پایان رسیده و این جوری که بوش میاد انگار همین روزاست که وارد بازار بشه.

خبر پایان یافتن مراحل ساخت بازی Horizon Forbidden West

هر خبری که راجب بازی ها بیرون میاد ، اولین سوالی که در ذهن همه گیمرها ایجاد میشه ، اینه که آیا این خبر حقیقت داره یا یه شایعه بیشتر نیست؟ آیا دلشون رو خوش کنن یا نه؟

خب بزاری بگم راجب این خبری که الان میخوایم بهتون بگیم دلتون رو خوش کنید. استودیو Guerrilla Gmes در جدید ترین و تازه ترین توئیتی که گذاشته بود ، خبر از بازی  Horizon Forbidden West داد.

در این توئیت این کمپانی اعلام کرد که بازی گلد شده است و با تاخیرهای متعددی که داشته ، بالاخره با اطمینان میشه گفت که بازی در تاریخ بیست و نهم بهمن ماه به بازار می آید.

این خبر یک شایعه نیست زیرا خود شرکت آن را گفته بهترین خبری است که میشه به اون دسته از افراد داد که مدت هاست منتظر انتشار بازی بودن. بالاخره صبوری ها جواب داد و قرار بازی بیرون بیادش.

سال 2022 ، سال اتفاق های خوب در عرصه گیمینگ

با اطمینان میشه گفت با آغاز سال 2022 ، کنسول های نسل نهم که سرشار از بازی های بزرگ بودن دوباره اصلاح شده و ارتقاء پیدا کرده روانه بازار میشن. کنسول های نسل نهم  برای همه سلیقه ها در هر ژانری که میخوان ، بازی دارن و انتظارات رو برطرف میکنن.

تازه در این سال که قرار است نسخه های بازی مختلف برای پلتفرم های متفاوت ساخته و در بازار عرضه شوند ، بدون شک محصول جدیدی که گوریلا گیمز بیرون میده ، یکی از بهترین ها به حساب میادش.

علاقه مندان و صبوران قرار که بعد از 5 سال بالاخره دوباره وارد دنیای پسا آخرالزمانی بشن. یه تجربه عالی دیگه با بازی Horizon Forbidden West در انتظار همه هستش.

پایان انتظارها و انتشار بازی Horizon Forbedden West

با توئیتی که از کمپانی گوریلا گیمز منتشر شد ، علاقه مندان به بازی Horizon Forbidden West یه نفس راحت کشیدن. بالاخره بعد از پنج سال در بیست و نهم بهمن ماه این بازی در اختیار گیمرها قرار میگیره.

حالا سونی باید به فکر تکثیر نسخه های فیزیکی این بازی و ارسال به سراسر دنیا باشه. در ضمن تا حد امکان ایرادها وباگ های فنی بر طرف شده و به احتمال زیاد میشه گفت که بازی پچ روز رو دریافت میکنه.

منبع خبر: gamingbolt

نرگس شیدا
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه