سازندگان Returnal امیدوارند پلی استیشن پلاس مخاطب بازی را بیشتر کند

سازندگان Returnal امیدوارند پلی استیشن پلاس مخاطب بازی را بیشتر کند

هر روز توی دنیای گسترده ای از بازی ها که وجود داره ، خبر های تازه و جدیدی در حال انتشار هستند. البته این خبر ها بعضی وقت ها باعث میشه گیمرها حسابی سرشوق بیان و یه سری وقت های دیگه ناامیدشون میکنه.

خبری که این روزا حسابی توی دنیای بازی ها سر و صدا به پا کرده اینه که ، سازندگان بازی Returnal امیدوارند که پلی استیشن پلاس مخاطب بازی را بیشتر کند. در واقع این کار باعث میشود تا توجه بیشتری به سمت بازی ها بشه.

اما خب این توجه نیاز داره تا کمپانی های سازنده تمرکز بیشتری روی ساخت بازی های خود داشته باشن. البته این رو هم بگم که برطرف کردن توقع و نیاز گیمرها هم یه بخشی از ساختن بازی ها هستش که باید توجه زیادی به آن شود.

جذب مخاطب بیشتر برای بازی Returnal

اینکه بازی ها مخاطب های خودشون رو به دست بیارن ، بخشی از تولید به حساب میادش. حالا ریئس شرکت هاوس مارک بر این امیدواره که بازی ریترنال بتونه مخاطب های بیشتری رو به سمت خودش جذب کنه. البته این امیدواری برای پلی استیشن های پلاس هستش.

چندی پیش شرکت سونی از سرویس های جدیدی که برای اشتراک گذاشته رونمایی کردش. با توجه به این رونمایی و برنامه هایی که به اشتراک گذاشته شد ، نشون داده شد که قرار خرید عناوین زیادی از سونی در دسترس کاربران قرار بگیره.

حالا یکی از این عناوینی که دردسترس هستش ، همین بازی ریترنال است که قرار برای پلی استیشن های پلاس بیرون بیاد. این بازی به صورت روگ لایک بوده و شما در سوم شخص شوتر در آن قرار میگیرد. این بازی طرفدارهای خودش رو داشته ، اما میتونه بیشتر هم بشه.

گفته های ریئس شرکت هاوس مارک

خبرهایی منتشر شده است ، بر اساس گفته های ریئس شرکت هاوس مارک بوده. این شخص اعلام کرده که در دسترس بودن سرویس اشتراکی سونی از بهترین اتفاق هایی بوده که میتونسته بیافته. او در مصاحبه ای که داشته اعلام کرده :

مدتی است که از انتشار بازی ریترنال میگذره. این بازی بعد از اینکه به اشتراک گذاشته شد با استقبال زیادی از مردم رو به رو شدش.

حالا هزینه های زیادی برای بازی نیست که بشه انجامش بدیم ، از طرفی هم بهتر که بازیکنان آن را تجربه کنن. البته این رو هم بگویم که سونی همیشه تصمیم های هوشمندانه ای میگیرد ، از این رو حمایت از ریترنال یکی از تصمیمات خوبی هستش که گرفته.

آیا ساخت ریترنال خوب بوده؟

حالا اینجا سوال پیش میاد که اصلا آیا ساخت ریترنال خوب بوده؟

در جواب باید بگوییم که قطعا یکی از مهم ترین عناوینی که هاوس مارک تا حالا تولید کرده است ریترنال است. این بازی با وجود اینکه سبک روگ لایک داره ، اما تونسته به راحتی توجه خیلی از گیمرهارو به سمت خودش جلب کنه.

در اصل باید بگیم که این سبک طرفدارهای خاص خودش رو داره و افرادی که روگ لایک دوست ندارن هرگز نمیتونن با این بازی ارتباط بر قرار کنن.

منبع خبر: eurogamer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه