آموزش و نحوه کار با اهرم های صندلی Dxracer

آموزش و نحوه کار با اهرم های صندلی Dxracer

صندلی های Dxracer در بازار بسیار مورد استقبال و استفاده افراد قرار گرفته است. برای برخی از کارها نیاز است تا ساعت های طولانی افراد روی صندلی و پشت سیستم بشینند. همینطور گیمرها بیشتر ساعت های روز خود را پای بازی و بر روی صندلی نشسته اند.

میدانید که نشستن زیاد باعث میشه تا صدمه های زیادی از جمله گرفتگی عضلات به افراد وارد بشه. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران به دنبال تهیه یه صندلی خوب هستن تا توی تمام ساعت هایی که نشستن اذیت نشن.

یکی از گزینه های خوب برای هر کسی صندلی های Dxracer است که با ویژگی هایی که دارند راحتی کاربران رو فراهم میکنن. همچنین این محصولات جدید از اطمینان و کیفیت بالایی برخوردار بودن. این صندلی های به راحتی تجملاتی به شما میدن و احساس ایمنی بودن رو موقع نشستن کاملا حس خواهید کرد.

آموزش و نحوه کار با اهرم های صندلی Dxracer
آموزش و نحوه کار با اهرم های صندلی Dxracer

طراحی صندلی های Dxracer

طراحی از مهم ترین بخش ها در هر محصولی بوده که تمامی شرکت های سازنده باید به آن توجه ویژه ای داشته باشن. صندلی های Dxracer در این بخش به خوبی درخشیده و طراحی های بسیار عالی داشته است.

این صندلی ها اصولا با ترکیب دو رنگ در روکش ساخته شده اند که حسابی دلبری میکنن. همچنین در طراحی آنها راحتی از گزینه هایی بوده که حتما رعایت شده. یعنی میتونی بدون کوچکترین اذیت شدنی ساعت ها روی اون بشینید و لذت ببرید.

در طراحی صندلی های Dxracer از اهرم هایی استفاده شده که کاربران با استفاده از آن میتوانند تنظیمات دلخواه خود را روی صندلی اعمال کنند. البته باید بدانید که اگر به طور اشتباه با این اهرم ها کار کنید قطعا خراب میشن. اما به طور کلی باید بگیم که بر طرف کردن نیازهای شما از اولویت در ساخت صندلی بوده است.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی صندلی گیمینگ porodo

قابلیت تنظیم صندلی های Dxracer

یکی از عواملی که باعث میشه افراد به سمت صندلی های Dxracer بیان ، ویژگی های و مشخصاتی است که در آنها وجود دارد. همیشه تنظیم کردن ابعاد مختلف صندلی از اهمیت زیادی برخوردار بوده. خب بالاخره افراد زیادی آن را تهیه میکنن از این رو باید قابل تنظیم باشد تا هر فردی متناسب با خودش صندلی رو تنظیم کنه.

صندلی های Dxracer از این قابلیت به خوبی پشتیبانی کرده و در اختیار کاربران گذاشته است. شما میتونید ارتفاع و پشتی صندلی را به راحتی به حالت دلخواه خود در آورده و کار کردن را برای خودتون راحت کنید.

بالاتر هم گفتیم که این تنظیمات با استفاده از اهرم هایی صورت میگیرد ، و اگر به طور غلط با آنها کار کنید خراب خواهند شد. جای نگرانی نیست چون که قرار الان بهتون بگیم که چجوری با این اهرم ها کار کنید که به صندلیتون آسیبی نرسونید.

چگونگی کار با اهرم های صندلی Dxracer

آموزش و نحوه کار با اهرم های صندلی Dxracer
آموزش و نحوه کار با اهرم های صندلی Dxracer

تنظیم ارتفاع صندلی های Dxracer با اهرم

یکی از قابلیت هایی که در صندلی های Dxracer وجود داره ، تنظیم ارتفاع آن است. بالاخره افراد با قد های مختلف از این صندلی های استفاده میکنند و نمیشه که حین استفاده پاهات به زمین نرسه و رو هوا آویزون باشه. به خاطر همین تنظیم ارتفاع از اهمیت زیادی برخوردار بوده.

شما میتونید به راحتی با اهرمی که در زیر صندلی های Dxracer است ارتفاع آن را تنظیم کنید. اول بشینید روی صندلی و بعد اهرم رو بالا و پایین کنید و ارتفاع دلخواه رو بزارید بمونه.

اگر نشستید روی صندلی و دید که کوتاهه ، دستتون و ببرید زیر صندلی واهرم رو به سمت بالا بکشید تا ارتفاع زیاد بشه.این رو بدونید که هرگز اهرم رو به سمت پایین هل ندهید زیرا این کار باعث خرابی میشه.

تنظیم تکیه گاه صندلی های Dxracer با اهرم مخصوص

دیدید وقتی میخواید پشتی صندلی های ماشین رو تنظیم کنید یه اهرمی داره که باید فشار بدید و بعدش با هل دادن به تنظیم دلخواهتون در بیارید! خب میخوام بگم که صندلی های Dcracer هم درست مثل همون صندلی ها عمل میکنه.

هرکسی در یه زاویه برای انجام دادن کارهاش راحته ، به خاطر همین خیلی مهمه که افراد بتونن تکیه گاه صندلی رو تنظیم کنن. شرکت Dxracer این نیاز رو به خوبی درک کرده و قابلیت رو داره.

برای اینکه بتونید تکیه گاه صندلی رو تنظیم کنید ، کافی که بشینید روی آن و با اهرمی که بغل دستتون قرار گرفته رو به سمت بالا کشیده و نگه دارید.

بعد از اون با هل دادن تکیه گاه در زاویه مناسب قرار بدید و اهرم رو دوباره به سمت پایین و توی حالت اولیه قرار بدید. اینجوری پشتی صندلی در زاویه ی دلخواه شما قفل میشه و میتونید از کار کردن لذت ببرید.

شاید برات جالب باشه: نقد و بررسی صندلی گیمینگ ایرانی رنزو

اشتباه در استفاده از اهرم تکیه گاه

یک اشتباه رایجی که بسیاری از کاربران در استفاده از اهرم های تکیه گاه انجام میدهند ، استفاده از زور است. باید بدانید که پشتی صندلی تا یه میزانی به عقب میرود. از این رو با نگه داشتن دسته تا یه حدی میتونید پشتی رو به عقب هل بدید.

بسیاری از افراد دسته را نگه داشته و تکیه گاه را تا درجه آخر عقب میبرن ؛ اما بازهم با فشار دادن میخواهند حالت آن را خوابیده تر کنند. باید بدانید که این کار باعث آسیب رسیده به صندلی میشود.

اهرم حرکتی تاب خوردن صندلی

اهرمی در صندلی های Dxracer وجود دارد که در بدنه بوده و قابلیت دسترسی ندارد. این اهرم این اجازه رو میده تا کاربر زمانی که روی صندلی نشسته به سمت عقب و جلو تاب بخوره. برای انجام این کار هم فقط لازمه تا پاهای خودتون رو روی زمین بزارید و با یه هل کوچیک تاب بخورید.

حالت خوابیده صندلی های Dxracer

هر زمانی که خسته شدید ، صندلی های Dxracer این قابلیت رو داره که بتونید به حالت خوابیده یه استراحتی کنید. برای این کار باید اهرمی که برای ارتفاع است را به داخل داده و سپس اهرمی که کنار نشیمنگاه قرار دارد رو بالا نگه داشته و با هل پشتی صندلی را به حالت خوابیده در آورده و بعدش اهرم را به حالت اولیه برگردانید تا قفل شود.

نتیجه گیری

با استفاده درست از صندلی های Dxracer میتوانید آنها را برای سالهای طولانی در کار خود داشته باشید. تنها کافی است که نکاتی که به شما گفته شده است را رعایت کنید و از هر ویژگی بر روی اصول استفاده کنید.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید ، سفت کردن پیچ های زیر صندلی است. با این کار اطمینان رو برای خودتون به ارمغان میارید. خرید صندلی گیمینگ از مهم ترین اقداماتی است که هر گیمری انجام میدهد.

منابع:

dxracer

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه