عملکرد مک بوک دارای نمایشگر تاشو چگونه خواهد بود؟

عملکرد مک بوک دارای نمایشگر تاشو چگونه خواهد بود؟

شرکت اپل هر روز کارهایی میکنه یه عالمه خبر ازش توی بازار پخش میشه. یعنی یه جورایی علاقه مندان به این برند ، هر روز منتظر این هستن تا یه شگفتانه و شاهکار دیگه ای از این کمپانی ببینند.

حالا این روزا خبرهای زیادی که گوش به گوش درحال پخش شدن هستش مربوط میشه به مک بوک جدیدی که میخواد بیرون بده. تقریبا در همین هفته بود که راس یانگ که یک تحلیلگر محصولات مبتنی است ، اعلام کردن که اپل طی اقدامی قطعات مربوط به تبلت تاشو رو به شرکت های تامین کننده سفارش داد.

البته راجب این محصول جدیدی که قرار بیرون بیاد دو تا شایعه و حدس بزرگ که مربوط به نمایشگر تاشو آن هست پخش شد. حالا باید دید که این حرف ها تا چه اندازه صحت داشته و راست بوده اند.

مک بوک جدید با صفحه نمایشی تاشو

اینجوری که این روزها به خبر گوش همه میرسه ، انگاری شرکت اپل قصد داره که مک بوکی تولید کنه که صفحه نمایش اون قابلیت تا شدن داره. قطعا که این نوع محصول دارای طراحی و جذابیت بسیار بالایی هستش.

یه جورایی میشه گفت این مدل طراحی ، به جای اینکه شبیه به لپ تاپ ها باشه ، بیشتر شبیه به آی پدهایی هست که بیرون داده اما با قابلیت های لپ تاپ. در ضمن این محصول به طور مستقیم امکان کارکرد لمسی را برای همه کاربرها میتونه فراهم کنه.

تغییری که اپل در مک بوک ها ایجاد کرده

قبل تر ها شاهد این بودید که خود کمپانی اپل اعلام کرده بوده که مک بوک ها هرگز نباید حالت لمسی داشته باشند و اون مدل لپ تاپی خودشون رو همیشه باید حفظ کنن.

اما حالا با این خبرهایی که داره به گوش همه میرسه ، انگاری که قرار این قائده زیر پا گذاشته بشه و کلا مک بوک ها از حالت لپ تاپ بودن در بیان. قرار که در این محصول جدید همه چیز به صورت لمسی باشه.

همچنین برای استفاده از اپلیکیشن های مالتی تاچ ، این محصول فوق العاده هستش. در واقع میشه به راحتی گفت که شما به یه شاهکار دیگه از این برند رو به رو هستید.

امتداد نمایشگر مک بوک

این طرح جدیدی که اپل زده حسابی بحث برانگیز بوده خیلی ها رو به فکر انداخته. البته که همه حق دارن چون مک بوک تمام تاج میتونه خیلی ویژگی ها داشته باشه. اما در کل که دومین حدسی راجب این سیست زده میشه اینه که نمایشگر این محصول برای اینکه حالت لمسی داشته باشه ، امتداد پیدا کرده است.

البته این فقط یه حدسه و هیچ چیزی مربوط به این موضوع از سمت خود شرکت گفته نشده است. اما اگر این موضوع حقیقت داشته باشه ، تاچ بار یه دیگه در مک بوک ها توسعه پیدا میکنه و میتونید از اونها استفاده کنید.

تولید مک بوک جدید طرح تاشو

اینجوری گفته شده ، تمامی شایعات نشانی از این است که این محصول در سال 2025 میلادی توسط اپل ساخته شده و سال بعدش هم به بازار عرضه میشه. خب پس باید خبر بدیم که توی این سال ها جاری خبری از مک بوک نبوده و علاقه مندان باید حالا حالا منتظر بمونن تا این شاهکار جدید کمپانی بیرون بیادش.

منبع خبر : macrumors

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه