آی مک پرو 27 اینچ جدید با طراحی آی مک M1 بزودی معرفی خواهد شد

آی مک پرو 27 اینچ جدید با طراحی آی مک M1 بزودی معرفی خواهد شد

امروزه تکنولوژی به گونه ای پیشرفت داشته که باعث شده تا بیشتر کاربرها به دنبال این باشند که سیستمی عالی برای خود و کارهاشون داشته باشن. اما در این بین برندی که همیشه مورد استقبال کاربران قرار گرفته و همیشه یه همراه خیلی خوب به حساب می آید ، شرکت اپل است.

این شرکت نامدار که تا به امروز بهترین و باکیفیت ترین محصولات را تولید و وارد بازار کرده است ، این روزها خبرها داغی دیگه ای هم به گوش کاربرها رسونده. البته که همیشه هر خبری که از سمت شرکت اپل بیرون می آید ، شور و شوق کاربران را برانگیخته میکنه و باعث میشه تا بیش از هرچیز دیگری منتظرمحصولات اپل باشند.

عرضه آی مک پرو 27 اینچ

همیشه به محض اینکه خبری از شرکت اپل منتشر میشود که اعلام میکنه قرار است محصولی جدید به بازار وارد شود ، شور و اشتیاق کاربران زیاد میشود و میتوان گفت که چشم انتظار آن محصول میباشند.

این روزها اپل خبر از رونمایی محصول جدید خود که یک شاهکار دیگه هست داده که باعث شده تا هیجان کاربرها بالا بره.

یک نام آشنا افشاگری کرده است که برند اپل میخواهد آی مک پرو خود را با طراحی کاملا مدرن و امروزی وارد بازار کند. اینگونه به نظر میرود که این آی مک نسل جدید قرار است با آیفون SE رونمایی شود. یعنی دو محصول با هم فقط مراقب باشید که قلباتون از این حجم هیجان نایستد.

افشاگری محصول جدید شرکت اپل

مارک گارمن که یک افشاگر خوش سابقه فناوری است ، در جدیدترین پیش بینی که داشته اعلام کرده است که اپل امسال با محصول جدید خود که آی مک پرو 27 اینچی است قرار است که انتظارهارا به ثمر برسونه.

بدیهی است که این آی مک از آی مک های پرو 24 اینچی بزرگ تر بوده و زبان طراحی آن تغییراتی کرده است. البته که این رو باید بگیم که خبرهای زیادی از محوریت برنامه های اپل شنیده نشده است.

برخی از خبرگذارها گفته اند که مدلی جدید جایگزین آی مک 27 اینچ است و برخی دیگر میگویند که تراشه جدیدی در این آی مک استفاده شده است.

البته ادعا شده است که در این محصول از پردازنده اینتل استفاده شده است. این آی مک دارای تراشه M1 Pro و M1 Max است.

تراشه استفاده شده در آی مک پرو 27 اینچی

این انتظار میرود که تراشه M2 در سال جاری همزمان با بازطراحی آی مک ها معرفی شود. در واقع این تراشه ها قرار است که جایگزین M1 ها شود. اما این را هم بگوییم که قدرت پردازش کمتری نسبت به پردازنده های M1 Pro و M1 Max دارد.

اگر زودتر از مک بوک ها با این تراشه آشنا شدید اصلا تعجب نکنید. گفته شده است که اوایل ماه جاری میلادی این آی مک پرو 27 اینچی با نمایشگری مینی LED و فناوری پروموشن معرفی میشود. بنابراین زیاد دور نیست رونمایی از این محصول.

منبع خبر: 9to5mac

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه