معرفی گرانترین صندلی گیمینگ

معرفی گرانترین صندلی گیمینگ

گیمرها به لوازم جانبی زیادی برای ساعت هایی که در حال بازی هستند نیاز دارند. خرید صندلی گیمینگ یکی از مهم ترین مواردی است که به آن اهمیت زیادی میدن. خب بالاخره قرار که ساعت ها روی صنلی بشینن و بازی کنن.

میدونید که نشستن زیادی باعث میشه که آسیب ها و صدمه های زیادی به افراد وارد بشه ، از این رو گیمر ها همیشه دنبال بهترین ها بودن تا از تمام این صدمه ها دور بمونن.

در بازار مدل های زیادی از صندلی گیمینگ وجود داره که هر کدوم با مشخصات منحصر به فردشون ساخت یه برند و شرکت بوده اند. البته که زمانی که میخواهید یه صندلی خوب و همه چیز تمام داشته باشید ، باید هزینه خوب و زیادی هم بابتش پرداخت کنید. حالا ما میخوایم که در این مقاله به شما چندتا از صندلی های گران قیمت معرفی کنیم که ویژگی های فوق العاده ای دارن.

ویژگی های یک صندلی گران قیمت

معرفی گرانترین صندلی گیمینگ
معرفی گرانترین صندلی گیمینگ

قطعا در بازار با صندلی گیمینگ هایی رو به رو شدید که قیمت آنها بسیار بالا بوده. اما خب هیچ گرونی الکی نیستش که ، در کنار این قیمتی که دارن یه عالمه ویژگی و مشخصات هست که نیازهای کابرهارو رفع میکنه. این دسته از صندلی ها زیبایی ، راحتی و ایمنی رو با هم برای شما به ارمغان میارن.

طراحی خاص

از مهم ترین ویژگی هایی که در یه صندلی گیمینگ باید وجود داشته باشه ، طراحی زیبا و منحصر به فرد آن است. صندلی های گیمینگ باید طراحی خاصی مثل صندلی های ماشین داشته باشن.

اینجوری زمانی که شما روی آنها میشینید ، حس خوبی پیدا میکنید. مخصوصا وقت هایی که میخواید ماشین بازی کنید ، حس مسابقه به خوبی به شما دست میده. قطعا این موضوع باعث میشه تا لذت بردن از بازی چند برابر بشه.

رنگ بندی به همراه لگو

ترکیب رنگی که در صندلی ها وجود دارد از اهمیت زیادی برخوردار هستن. روانشناسی رنگهارو که میدونید؟ هر رنگی بر روی خلق و خوی افراد تاثیر میگذارد ، از این رو ترکیب رنگی صندلی های گیمینگ همیشه به گونه ای بوده که حس و حال گیمری بهشون بده.

از سوی دیگه حک شدن لگو شرکت سازنده بر روی صندلی از نکاتی مهمی بوده که بهش توجه زیادی هم شده. در واقع لگو باید انقدر زیبا باشه و در جای مناسبی قرار بگیره که شما با دیدنش متوجه زیبایی های اون بشید. یادتون باشه رنگ صندلی رو درست مطابق سلیقه و زائقه خودتون بگیرید.

امکان دراز کشیدن کامل

قطعا یه ساعت هایی میشه که از نشستن زیاد خسته میشید ، اون موقعست که دوست دارید دراز بکشید و یه خستگی جانانه در کنید. صندلی گیمینگ های گران قیمت همگی ویژگی دراز کشیدن کامل رو دارن. اینطوری حتی میتونید برای فیلم دیدن ، موسیقی گوش دادن و …. هم از صندلی که دارید استفاده کنید.

معرفی گرانترین صندلی گیمینگ
معرفی گرانترین صندلی گیمینگ

مکانیزم ابتدایی

اصولا مکانیزم صندلی های گیمینگ دارای زانویی و قسمت چرخان کج هستند. از ابتدایی ترین مواردی که در صندلی های اداری یافت میشوند ، همین دو ویژگی میباشد.

البته عالت آن برای استفاده در صندلی های اداری ، کمترین میزان تنظیم شدگی است که هزینه کمی هم دارد. اما در صندلی های گیمینگ با دیگر ویژگی های تلفیق شده و مکانیزم فوق العاده ای را به وجود اورده. اینجوری راحتی گیمرها همیشه فراهم شدست.

قابلیت تنظیم

اگر تبلیغات صندلی های گیمینگ را دیده باشید ، متوجه شده اید که قابلیت های تنظیم دارند. اینگونه شما بعد از نشستن میتونید ، ارتفاع ، پشتی ، نشیمنگاه و در برخی صندلی ها دسته هارو هم تنظیم کنید. بهترین موقعیت و زاویه نشستن رو برای خودتون درست کرده و ازبازی لذت ببرید.

کیفیت ساخت

قطعا حین بازی گیمرها واکنش های زیادی از خودشون نشون میدن. مثلا یه وقتایی انقدر خوشحال میشن که توی همون حالت نشسته روی صندلی بالا و پایین میپرن. همه صندلی های گیمینگ گران قیمت از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بودن.

به همین خاطر گیمرها میتونن به راحتی هر واکنش و حرکتی که دوست دارن رو روی این صندلی ها بزنن. مطمئن باشید که هیچ اتفاقی برای شما رخ نمیده.

حفظ ایمنی و سلامت شما

یک صندلی زمانی خوبه که ایمنی و سلامت شما رو به خوبی حفظ کنه. یعنی اگر گیمر صندلی رو تهیه کرد دیگه نگران این نباشه که از نشستن زیاد صدمه های جدی به آن وارد میشود. اصولا گرانترین صندلی های گیمینگ این نکته رو رعایت کردن.

با طراحی ها منحنی و به جا در هر قسمت از صندلی ، موقعیت نشستن به بهترین شکل ممکن در میارن. هچنین با استفاده از بالشتک هایی قسمت ها گود رفته بدن رو پر میکنن تا فشاری به شما وارد نشود.

معرفی گرانترین صندلی گیمینگ
معرفی گرانترین صندلی گیمینگ

لیست گرانترین صندلی های گیمینگ

در بازار صندلی گیمینگ هایی وجود داره که با توجه به ویژگی و مشخصاتی که در آنها است ، قیمت بسیار بالایی داشته اند. شنیدید میگن هرچی پول بدی همون قدر هم آش میخوری ! این دقیقا راجب صندلی گیمینگ ها هست ، هرچه قدر هزینه کنی صندلی باکیفیت تری خواهی داشت.

لیست گرانترین صندلی های گیمینگ :

 • SECRETLAB TITAN SOFTWEAVE FABRIC GAMING CHAIR
 • NOBLECHAIRS EPIC SERIES REAL LEATHER
 • Playseat PUM Active Gaming chair
 • GTPLAYER GAMING CHAIR
 • RAZER ISKUR
 • Dxracer  OH/CE120/NC/FT
 • SECRETLAB OMEGA
 • PLAY HAHA GAMING CHAIR
 • VERTAGEAR SL5000
 • ANDASEAT DARK DEMON
 • Dxracer PS/COMBO/200
 • GT OMEGA ELEMENT
 • BRAZEN PHANTOM ELITE GAMING CHAIR
 • CORSAIR T3 RUSH
 • Dxracer CE120/NW
 • SECRETLAB TITAN NAPA

منابع:

worldscholarshipforum

thegamer

rarest

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه