آیپد ایر ۵ با پردازنده M1 رونمایی شد

آیپد ایر ۵ با پردازنده M1 رونمایی شد

شرکت اپل هر روز در حال تولید و ساخت محصولاتی است که باعث میشود تا هیجان علاقه مندان روز به روز بیشتر بشه. از یه طرف دیگه این این کارهایی که کمپانی ال انجام میده ، باعث میشه تا یه شک جدید به بازار وارد بشه.

البته که همیشه محصولاتی بیرون داده و به دست کاربران رسانده که رقیب ندارن. یعنی یه کیفیت عالی و عملکردی فوق العاده رو توی تمامی محصولات میبینید که همین موضوع باعث شده تا همیشه در صدر قرار بگیره.

حالا این روزا یه خبری که رسیده و باعث شده تا توجه همه کاربرها رو به سمت خودش جلب کنه ، رونمایی از آیپد ایر 5 با پردازنده M1 هستش. البته که این محصول جدید هنوز نیومده کلی طرفدار پیدا کرده.

محصول جدید اپل که آیپد ایر5 با پردازنده ای جدید همراه است

در جریان کنفرانس 2022 شرکت اپل از محصول جدید خودش یعنی آیپد ایر 5 با پردازنده M1 رونمایی کرد تا همه شاهد این شاهکار جدید کمپانی باشن. از لحاظ ظاهری ، شبیه به نسخه قبلی خودش است و تغییرات زیادی را در آن نخواهید دید.

درست مثل همان محصولات قبلی که بیرون داده ، سیستم احرازفیس آیدی جای خودش رو به تاچ آیدی در دکمه پاور داده. در واقع تغییری در این مورد وجود داشته زیرا در نسخه های پیشین هم به همین گونه عمل کرده است.

البته باید بگیم که این آیپد ایر 5 که در سال 2022 رونمایی شده ، دومین محصول اپل هستش که با پردازنده M1 تولید میشود.

در واقع  همان پردازنده ای که در مک بوک ایر 2022 که M1 بوده است به کار رفته ، در این محصول نیز استفاده شده. مطمئن باشید مثل همیشه شاهد یه عملکرد فوق العاده از سمت این محصول خواهید بود.

تجهیزات آیپد ایر 5

البته که این آیپد برای رفع نیاز های کاربران تلاش کرده تا از درگاه های الزامی استفاده کند. در واقع این محصول مجهز به ورودی USB – C بوده تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

همچنین از نمایشگر رتینا مایع 10.9 اینچی با قابلیت True Tone که روکش ضد انعکاس نیز دارد استفاده شده ، تا کاربرها به وسیله آن بهترین تصاویر را ببینند. در واقع مثل یه الماس این محصول میدرخشه.

کل ویژگی های این آیپد همین جا ختم نمیشود ؛ لازم به ذکر است که آیپد ایر 5 از پنل نسل دوم به خوبی پشتیبانی میکنه و در ضمن برای اینکه راحتی موقع کار کردن بیشتر باشه از مجیک کیبورد ویژه ای که طراحی کرده ، استفاده میکند.

ویژگی های آیپد ایر 5

آیپد ایر 5 با پردازنده M1 یکی از جدید ترین محصولاتی است که شرکت اپل از آن رونمایی کرده است. البته که این محصول نسبت به کامپیوترهای ویندوز و کروم بوک ها پردازش و عملکرد بهتری دارد.

اگر دنبال یه دستگاه با قابلیت های بیشتر و ویژه ای هستید باید بگیم که این محصول بهتون پیشنهاد میشه. این آیپد در دو آپشن 64 و 265 گیگابایتی تولید شده که شما میتوانید در رنگ های خاکستری فضایی ، صورتی ، بنفش ، آبی و استارلایت آن را تهیه نمایید.

منبع خبر: appleinsider

نرگس شیدا
ارسال دیدگاه